0:1
2:1
1:0

1. FBK Rožnov p/R - FBK Spartak Hluk 4:3p
14. Stanislav Barabáš, 42. Josef Viktořík, 48. Filip Kristek, 62. Josef Viktořík - 20. Vojtěch Duda, 27. Tomáš Janča, 59. Tomáš Janča; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4:8; využití: 1:0; diváků: 312; zásahy brankářů: Marek Obšivač 25 - Richard Podškubka 30; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:1, 1:0;
70:03
Komentář kapitána domácího celku Pavla Barabáše: "Dnes skvěle odbojované utkání, ve kterém jsme na rozdíl od neděle předvedli něco i do útoku. V první polovině utkání nás trápila produktivita. Ve druhé polovině se soupeř dostával do hry, ale měli jsme fyzicky na vrch, a proto jsme dovedli utkání do vítězného konce. Měli jsme i štěstí, ale šli jsme tomu naproti."
70:02
Pokračování příliš dlouhého komentáře Pavla Barabáše: "Děkuji soupeři za skvělou sérii, která nás mnohému naučila. Také jim děkuji za fair play hru. A také děkuji našim skvělým fanouškům, kteří nás tlačili k tomuto postupu."
70:01
Komentář hrajícího trenéra hostů Martina Tuhého: "Škoda zbytečných vyloučení, za které jsme ale úplně nemohli. Výborný zápas z obou stran se šťastným koncem pro domácí. Byla to zajímavá a pro nás poučná série. Gratuluji Rožnovu a přeji hodně štěstí."
70:00
Střely v prodloužení: Rožnov 4, Hluk 6. V celém zápas: Rožnov 34, Hluk 28.
61:53
61:53
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (4:3).
61:53
Barabáš našel Viktoříka, který doslova vymetl levou šibenici a ukončil tak zápas i celou sérii ve prospěch Rožnova.
60:50
Krchňáčkova střela těsně míjí branku Obšivače.
60:12
První dvě rychlé střely Rožnova.
60:01
Buly, které zahajuje prodloužení vyhrává tým Hluku.
60:00
60:00
Střely po třetí třetině: Rožnov 13, Hluk 12.
60:00
59:50
Barabášovo nebezpečné nahození.
58:25
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Jan Holý (3:3).
58:25
Holý dokázal najít Janču v předbrankovém prostoru a ten si s přihrávkou dokázal poradit.
58:10
Hosté hrají bez brankáře.
56:50
Timeout FBK Spartak Hluk
56:48
Hegarovu střelu dokázal Podškubka zlikvidovat.
56:00
Rožnov pod obrovským tlakem.
54:28
Vyloučen hráč Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
53:31
Vyloučen hráč Martin Tuhý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
52:55
Obšivač dokázal zlikvidovat Dudovu dorážku.
51:24
Všechny spory se začínají vyostřovat a tempo hry se ještě zvyšuje.
50:14
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
50:08
Rozhodčí drží opět vysokou výhodu po faulu na P. Barabáše.
48:45
Rožnov dostává své soupeře pod tlak.
48:26
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
47:55
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Filip Kristek, asistoval Pavel Barabáš (3:2).
47:55
P. Barabáš dokázal najít Kristka a ten skvěle trefil prostor nad pravou nohou Podškubky.
45:55
Krchňáčkův bekhendový pokus.
43:50
Střídají se rychlé a nebezpečné akce na obou stranách.
42:50
Hraje se ve velmi vysokém tempu, oba týmy chtějí vyhrát.
41:44
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Patrik Hegar (2:2).
41:44
Viktořík trefuje přízemní střelou míček mezi Podškubkovy nohy a střílí tak pro Rožnov velmi důležitý gól.
41:14
Burýšek trefuje bekhendem Podškubkovu nohu a míček se odráží za mantinel.
40:01
Buli, které zahajuje třetí třetinu vyhrává naopak tým Rožnova.
40:00
40:00
39:05
Viktořík trefuje boční síťku Podškubkovy brány.
38:42
38:05
Olbertova střela letí těsně nad břevno Obšivačovy branky.
36:54
Viktořík trefuje míček z Barabášova nahození vysoko nad branku Podškubky.
35:59
P. Barabáš střílí ve samostatném úniku do Podškubky a ten vyráží míček nad sebe a následně ho chytá.
35:02
Obšivač s bolestmi klečí ve svém brankovišti.
34:16
Hubáček nedokázal ve výjezdu z pravé strany překonat Obšivače.
33:33
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
33:33
Vyloučen hráč Stanislav Barabáš družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
31:27
Viktořík se hned po odchodu z trestné lavice snaží útočit a jeho útok končí až na vysoké hokejce Kristka.
30:27
Hegar trefuje pouze Podškubku.
29:57
Jančova vyražená střela.
29:29
Rožnov v útočné akci ve vlastním oslabení.
29:02
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
28:59
Rozhodčí drží vysokou výhodu pro Hluk.
27:53
Dudovu střelu likviduje Obšivač ve skoku.
26:21
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča bez asistence (1:2).
26:21
Janča zamířil na vzdálenější tyč Obšivačovi a trefil míček přesně.
25:53
S přízemní střelou Štůska neměl Obšivač velké problémy.
25:21
Hegar jednou rukou doťukává míček, ale Podškubka vytahuje výborný zákrok.
24:37
P. Barabáš strefil jen Podškubkovu ruku, od které se míček odrazil pryč.
23:08
Jančovu skvěle umístěnou střelu dokázal Obšivač parádním skokem vytěsnit až na tyčku, od které míček opustil hrací plochu.
21:39
Tuhému se ani napodruhé nepodařilo překonat Obšivače, který obě tyto dorážky fantasticky zlikvidoval.
20:01
Druhé buli, které zahajuje třetinu vyhrává opět tým Hluku.
20:00
20:00
Střely po první třetině vyrovnaným poměrem Rožnov 11, Hluk 10.
20:00
Střely ve druhé části Rožnov 10, Hluk 6.
20:00
19:14
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Tomáš Janča (1:1).
19:14
Duda dokázal výborně vystřelit přímo do pravé (vzdálenější) šibenice Obšivačovy branky.
19:09
Dudova střela Obšivačovi vypadla a jen tak tak, že nedokázal Olbert dorazit.
17:37
Viktoříkova střela končí v boční síťce branky hostů.
15:48
Vyloučen hráč Adam Cileček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání.
13:40
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Stanislav Barabáš, asistoval Vladislav Kittel (1:0).
13:40
S. Barabáš dokázal příklepem z velké dálky trefit míček přesně nad Podškubkovu levou nohu.
13:11
Vyloučen hráč Jakub Zatloukal družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
13:01
Rozhodčí drží vysokou výhodu pro Rožnov.
11:45
Tvrdá a přesná střela Holého, Obšivač vyráží.
10:47
Krchňáček ve výborné pozici úplně sám před Obšivačovou brankou netrefuje míček mezi tři tyče.
10:18
Vyloučen hráč Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
09:21
Hegar v dobré pozici před brankou Podškubky nedokázal dobře trefit míček a akce skončila pouze přízemní střelou, kterou dokázal Podškubka sevřít mezi nohy.
08:41
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za zdržování hry.
07:36
Viktoříkova prudká střela nedokázal přes Podškubku projít.
07:08
Olbertova dobře umístěná střela na Obšivače nestačila.
06:09
Janča doráží skákavý míček, ale Obšivače překonat nedokázal.
05:11
Barabáš mířící nad nohu Podškubku těsně netrefuje vzdálenější část branky.
03:59
Nebezpečná šance hostů před brankou Rožnova, která je zlikvidována dobrým zákrokem obránců.
03:27
Další Obšivačův zákrok, tentokrát proti střele Holého.
02:44
Viktořík se pokouší obtočit okolo Podškubkovy brány, ale Podškubka v poslední chvíli zasahuje.
02:27
Viktoříkova ztečovaná střela letí nad bránu hostů.
01:25
Krchňáček otestoval Obšivače, ten však předvedl dobrý zápas maskou.
01:01
Oba týmy začínají ve vysokém tempu.
00:01
V úvodním buli tohoto zápasu úspěšnější tým Hluku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Tomáš Janča, Jakub Zatloukal, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Ondřej Hubáček
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Pavel Žitník, Denis Zimmer, Josef Viktořík, Ondřej Smékal, Pavel Barabáš