2:1
5:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Teka Střešovice 8:3
12. Lukáš Hájek, 31. Josef Rýpar, 40. Lukáš Hájek, 43. Adam Delong, 44. Jiří Besta, 52. Lukáš Hájek, 56. Adam Delong, 58. Ondřej Firda - 31. Filip Langer, 54. Filip Langer, 57. Jonáš Kreysa; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:2 + Dalibor Švéda (TAT) 5; využití: 4:0; diváků: 356; zásahy brankářů: Lukáš Souček 14 - Michal Rebro 16; po třetinách: 1:0, 2:1, 5:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 10 - hosté 9 Střely celkem: domácí 24 - hosté 17
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Dneska jsme byli v hlavě ready. Ale umíme hrát mnohem lépe. Stav je 1:0, zítra začínáme opět od nuly. PS: tuto výhru bych chtěl věnovat novorozené Barunce Havelkové :)
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Milana Fridricha: Dnes bude hodnocení stručné, rozhodla naše nedisciplinovanost. Dobře se vyspíme, najíme a zítra musíme nastoupit zcela jinak. Série ještě bude dlouhá. Děkujeme soupeři , divákům.
60:00
Nejlepší hráč domácích s číslem 44 Lukáš Hájek. Nejlepší hráč hostů s číslem 23 Filip Langer.
60:00
57:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda bez asistence (8:3).
56:26
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Marek Pixa (7:3).
55:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Tomáš Sladký (7:2).
55:05
Dost bylo gólů řekl si i Delong a osamocený napálil ležérně levou tyč házenkářské branky vzadu u zdi
54:42
Hájek si řekl dost bylo gólů a nekompromisně osamocený napálil levou tyč
53:37
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Jonáš Kreysa (6:2).
53:37
Langer si pohodově oběhl branku, ještě si ji stihl postavit na správné místo a zazdít backhandem nad Součkovu nohu na vzdálenější tyč.
51:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Adam Delong (6:1).
51:42
Už jak se Rýpar napřahoval k nahození, čul jsem ve vzduchu něco divného..... z vlastní půlky středem až Hájka a přes Rebra do gólu
51:18
Vystoupení mopaře jen s vlažnou odezvou
50:13
10,16 střela na branku červení hezky zakombinovali zleva na střed
48:47
Hraje Tatran, postupná rozhrávka, Vítovice na Řezninu, Řezanina na pytel ale pytel tečovaný, takže Vítkovice z rohu
48:00
Černý potřetí, nic jen se od něj odrazil míček
44:19
Černý podruhé, Vytáhl míček až na půlku soupeře, naklepl do rohu Šebestovi a promách plavmo míček naražený Šebestou před branku
44:15
Černý poprvé, narážečkou o mantinel vedle Součka přidělal Součkovi dost problémů
43:08
Timeout Tatran Teka Střešovice
43:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Jakub Hubálek (5:1).
42:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jan Jastřembský (4:1).
42:50
Ale teď už čas přišel a Delong střílí na branku a ….počkej siiii.…. …..gol
42:10
Delong to už raději zkusil sám, ale úspěch se nedostavil
42:00
Pokračuje obléhání oslabené pražské obrany, Delong Hájkovi pěkným křížem, ten si řekl, že nééé ještě není čas a otočil zpět
40:00
40:00
Střely na branku po druhé třetině: Vítkovice 6 Tatran 5
40:00
třetí úvodní vhazování vyhrál 44 nad 77 uhodnete z jakého týmu?
38:14
Vyloučen hráč Dalibor Švéda družstva Tatran Teka Střešovice na 5 minut za hrubost.
38:14
Hubálek na supermana s pomocí Švédy, který ho dostal do vduchu a sebe ze hry na 5 minutek, byl to dlouhý let.
37:15
Vyloučen hráč Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:15
Ajajaj Deli dostal....do nosu klackem. Langer dostal...2 minuty za vysokou
35:00
Další pravačku vyslal Komárek
35:00
Dnes si střelci na obou stranách asi řekli, že nebudou leví, s výjimkou Přesilovkové Rýparovky střílí zásadně zprava
35:00
Toto utkání burcuje 356 diváků
34:20
Černý opět zprava, opět do tyče
30:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Jakub Hubálek (2:1).
30:50
Ovšem zde by mohlo platit, dáš dostaneš, a tak se po kombinaci Hubálka s Rýparem Pixa vrací do hry
30:19
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer bez asistence (1:1).
30:19
Poněkud filosofická situace, ve které figuroval odpálený míček, Rýpar, Langer, nástroje dřevorubce Souček mimo branku a Srovnávací gól
29:54
Vyloučen hráč Marek Pixa družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:36
Exhibiční vytření plochy v rohu hlavním mopařem Adamem Zoubkem sklízí nejen vlhkost z plochy, ale i ovace
19:45
Hosté se usadili na půlce domácí, no a Delong se usadil na půlce doslova, poté co oběhl čtyři kolečka
18:32
Vyloučen hráč Ondřej Firda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
18:32
Firda si posedí, ví někdo za co? zase jsem to neviděl....
17:41
Tatran si míček dlouho neužil Kolísko nezkrotil svini kulatou. Modří z toho ale netěží
17:25
Rýpar se vymotal z tlaku za vlastní brankou poslal na střed na osamělého Řezaninu, ten posprintoval poslal psovi kost na druhou stranu na Hájka
14:55
Po souboji skočili na jedné hromadě Rýpar a na něm Komárek
14:25
Řezanina polevu přes půlku nastřeluje na vzdálenější tyč, kde telemarkem zakončuje Hájek, ale nevešel se mezi tyče
13:46
Tatran se nachvíli usadil na půlce domácích. no ohrožena akorát mravní výchova rozpravou, která následuje po hvizdu přerušujícím hru
11:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jakub Hubálek (1:0).
11:32
Skóre utkání odšpuntoval otvírákem ze středu hřiště Hájek , poté co k němu míček dostal Bräuer ze skrumáže
06:50
JAstřembský sebral míček hostům a chvíli váhání ho skoro nerad půjčil Delongovi, kterého obrana hostů nechala za obrannou linií, akce končí střelou do obránce
06:00
Emoce v brankovišti Součka, o co komu jde?
05:38
Černý zprava někam na horní růžek u bližší tyče, Rebro mířil hlavou na stejné místo, takže nic
05:20
Řezanina plácnul směrem k Rebrovi, Hájek šokován, že to doskákalo až k němu nedostal míček do branky, ač byl sám