3:0
0:3
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 8:5
4. Jaroslav Jaroš, 10. Daniel Nicklas, 11. Michal Klápa, 13. Petr Stejskal, 16. Michal Chudina, 32. Michal Strachota, 34. Jaroslav Jaroš, 35. Michal Klápa - 7. David Sachr, 9. Miroslav Mayer, 44. Dušan Přívara, 45. Miloš Tyl, 47. Miloš Tyl; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 260; zásahy brankářů: Daniel Váradi 27 - Oskar Blaha 18; po třetinách: 5:2, 3:0, 0:3;
60:01
Komentář kapitána domácích Antonína Pertlíka: Děkujeme soupeři za zápas
60:01
Komentář karlovarského trenéra Petra Pánka: Dnes přesně opačný vstup do zápasu než včera, který se nám povedl. Dvě třetiny jsme i díky poctivé obraně navyšovali skóre. Bohužel na začátku třetí třetiny se soupeř dostal slepeným góly do zápasu a na morál jsme uhráli i díky skvělým divákům druhý bod. Děkujeme
60:00
59:18
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
46:01
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miloš Tyl, asistoval Ondřej Riebauer (8:5).
43:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Miroslav Mayer (8:3).
39:17
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:46
Výborně Šnajdr a po něm i Váradi
37:45
Hraje se teď hodně tvrdě, zejména Kladno se snaží domácí rozhodit
36:00
Chudina se snažil vypálit půlka jeho hokejky skončila až v poslední řadě na tribuně
34:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (8:2).
33:30
Jaroš se dostal do brejku a krásným obloučkem přehazuje Blahu
33:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Michal Chudina (7:2).
32:00
Dnešní utkání sleduje fantastických 270 diváků.Děkujeme a samozřejmě i vám, kteří nás sledujete přes tento online přenos
31:29
Mutínský si výborně prohodil kladenského obránce a byl faulován. Trestného střílení se ujal Strachota a parádně vykoupal Blahu
31:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota z trestného střílení (6:2).
31:10
Váradi reflexivně vyráží střelu Mayera
29:45
Strachota našel Klápu, ten však míček špatně zpracoval a minul tak odkrytou klec
20:52
Vyloučen hráč Michal Chudina družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:52
Vyloučen hráč Vít Bednář družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
16:00
Před Blahou byla teď pořádná skrumáž, Chudina ji však dokázal prostřelit a střelou k tyči dává další gól
15:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Chudina, asistoval Marek Mandler (5:2).
12:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Stejskal, asistoval Jaroslav Jaroš (4:2).
10:48
Zavadil našel Klápu a ten ze své oblíbené pozice opět skóruje
10:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Jan Zavadil (3:2).
10:32
10:32
Vyloučen hráč David Sachr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
09:02
Nicklas si položil gólmana a poté uklízel přesně k tyči
09:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Zavadil (2:2).
08:49
Mayer se dostal k odraženému míčku a poprvé v zápase posílá Kladno do vedení
08:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miroslav Mayer bez asistence (1:2).
07:40
Chudina pouze do náručí Blahy
06:28
Sachr zůstal chvilku nekrytý na středu a po pasu od Louvara vyrovnává
06:27
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr, asistoval Jan Louvar (1:1).
06:10
Střela Zavadila pouze do bloku
03:42
Stejskal vybídl ke skórovaní zcela volného Jaroše a ten backhendem otevírá sóre
03:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Petr Stejskal (1:0).
02:00
Hosté do toho jdou od začátku hodně tvrdě a prezentovali se několika ostrými zákroky
00:30
Váradi s lehkým nahozením neměl problém
00:01
První buly pro hosty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Oskar Blaha; hráči v poli: Vít Bednář, Jakub Černý, Ondřej Riebauer, Miloš Tyl, Jakub Pecha
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Jan Běloch, Ondřej Vašíček, Michal Klápa, Michal Strachota, Jiří Mutínský
00:00
Vítáme vás u utkání 1.kola play off mezi Karlovými Vary a Kladnem. Včera zvítězili domácí a ujali se vedení v sérii, nicméně dnes se začíná od nuly a Kladno jistě bude chtít sérii srovnat