3:0
1:3
0:0

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Bulldogs Brno 4:5pn
21. Laura Vytrhlíková, 31. Anna Rumlová, 39. Tereza Šalátová, 57. Karolína Slavíková - 10. Tereza Pešková, 45. Veronika Procházková, 54. Klára Porhajmová, 60. Ema Brucháčková, N Klára Porhajmová; rozhodčí: Lukáš Čech - Jan Vacín; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Tereza Kotlanová 20 - Veronika Šplíchalová 9, Jana Prátová 14; po třetinách: 0:1, 3:0, 1:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.
79:59
Komentář trenéra domácích: Dnes bylo znát, že máme v nohách třetí zápas po sobě, ale i tak obrovské srdce a zaujetí. Bohužel třetí jsme naprosto vypadli z rytmu a soupeř šťastně dorovnal. V prodloužení jsme soupeře tak mleli, že bylo jasné, že osud nám to nepřeje. Gratulace soupeři a děkuji holkám za neuvěřitelnou sezónu. Díky a šťastnou cestu domu.

Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV hráč Anna Rumlová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč Eliška Hroudná a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV hráč Kristýna Střihavková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč Daniela Oplatková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV hráč Andrea Sára Šulcová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč Klára Porhajmová a vstřelil rozhodující gól (4:5).
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Máme tu nájezdy !
70:00
Komentář trenéra hostí: Pro holky to byl velký zápas, s koncovkou povedenou. Ona ona ona a ona zde nebyla, ale velký Tým s velkým srdcem :) děkuji rodičum za podporu a soupeřum dík za ferovou serii.
65:06
Kundertová střílí, Brankářka Brno zasahuje !
64:47
Po outu hraje Brno.
64:19
Kundertová promáchla střelu do prázdné branky ! Na jasné gólovky v prodloužení je to 2:0 !
63:19
Na balónu je teď Brno.
63:03
Napětí by se dalo krájet.
62:20
Netušilová střílí, brankářka Brna drží svůj tým !
62:00
Útočí Litvínov.
61:45
Kotlanová zasahuje !
61:04
Vytrhlíková měla před sebou prázdnou bránu a trefuje tyč, to je smůla !
60:00
60:00
Máme tu prodloužení, tohle bude hodně zajímavé !
60:00
59:30
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ema Brucháčková, asistoval Tereza Pešková (4:4).
59:30
Máme vyrovnáno !
58:25
Brno v 6ti !
56:56
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková bez asistence (4:3).
56:56
Slavíková trefuje balón těsně pod kolenem z první a Litvínov je ve vedení, Brno bude mít těžkou práci, pokud nechce prohrát.
55:48
Hraje Brno, Kotlanová vyráží dvě střely rychle po sobě.
55:17
Brno střílí nad, hrát bude Litvínov.
55:07
Hra se velmi rychle přelévá ze strany na stranu a vidíme jednu střelu za druhou.
54:14
Timeout Bulldogs Brno
53:36
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Klára Porhajmová, asistoval Tereza Pešková (3:3).
53:36
A máme srovnáno, nahrávka před bránu a rychlá střela, tentokrát do sítě.
52:53
Hra se nám začíná kouskovat.
51:33
Napětí v hale se začíná stupňovat, úroveň hry stoupá.
50:54
Bulldočky kombinují kolem domácí branky
48:59
Procházková pálí z první, ale nad branku domácích
46:54
Litvínov měl teď velký tlak, ale chybělo štěstí a přesnost v zakončení.
46:12
Kundertová opět zazářila svou nenápadnou střelou, kterou musela vyřešit brankářka Brna.
44:59
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Veronika Procházková, asistoval Barbora Holubová (3:2).
44:59
Brnu se podařilo po nepřehledné situaci před brankou domácích dostat balón za záda Kotlanové.
44:45
Kundertová přišla o balón ve slibné pozici a hrají hosté.
44:35
Po nepřesné střele Brna hraje Litvínov ze svého rohu.
44:16
Útočí zatím převážně Litvínov.
44:10
Střelu jsme ještě neviděli.
41:38
Oba týmy mají dnes své zastoupení v hledišti, ale nedá se zpochybnit, že fanoušci v černožlutém jsou slyšet víc.
40:26
Brněnská 26 šla do samostatného úniku, ale balón jí sjel z čepele a nepodařilo se jí zakončit.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Litvínov-9, Brno-8.
40:00
Ve druhé třetině jsme se dočkali o něco hezčího florbalu, viděli jsme šance, střely a nájezd. Uvidíme co přinese třetí třetina, protože ještě není konec.
40:00
38:53
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Šalátová bez asistence (3:1).
38:53
Střídání brankáře. Nový brankář Jana Prátová družstva Bulldogs Brno
38:53
Po menší mele před brankou hostí se podařilo Šalátové procpat balón do sítě Brna.
37:54
Tancošové se nepodařilo překonat hostující golmanku po prapodivném zpracovávání míčku před branku Brna.
35:08
Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil Veronika Kundertová.
35:08
Viděli jsme nájezd za postavení v malém brankovišti, ale Kundertová z kličky trefila jen ruku brankářky Brna ,takže stále 2:1,utkání je velmi vyrovnané a bojuje se o každý centimetr.
34:13
Brankářka hostí podržela svůj tým !
30:05
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Anna Rumlová, asistoval Lucie Fleišerová (2:1).
28:19
Domácí brankářka s přehledem ukončila valnou hromadu před brankou domácích.
26:37
Hraje se 5 na 5 !
26:32
Litvínovská přesilovka má grády a máme tady oživení v podobě několika zásahů hostující brankářky, která podržela svůj tým.
25:27
Při hře 4 na 4 se nic zajímavého nestalo a domácím zbývá zhruba polovina přesilovky.
24:37
Vyloučen hráč Klára Vintrová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
24:37
Počty hráček na hřišti se nám na chvilku vyrovnají, uvidíme jestli hráčky využijí volného prostoru na hřišti.
24:27
Polovina přesilovky za námi a střelu jsme neviděli.
23:27
Vyloučen hráč Natálie Větrovská družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
20:46
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (1:1).
20:46
Vytrhlíková si teď proběhla přes polovinu hřiště kolem střídačky Brna a naprosto klidnou střelou z malého úhlu umisťuje balón do sítě.
20:01
Buly pro Litvínov a brankářka hostí hned musela zasahovat.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Litvínov-3, Brno-6.
20:00
První třetina nám nenabídla moc zajímavou podívanou, spíše jen osobní souboje a zblokované střely.
20:00
19:23
Litvínovská hráčka netrefuje bránu po chybě obrany Brna.
18:23
Na míčku převážně hosté, hra se nám zklidnila.
16:11
Po chybě hostující obrany střílí hostující hráčka, ale z 5ti metrů netrefila branku.
13:27
Hra se přelévá ze strany na stranu a akce většinou končí zblokovanou střelou, pokud se ke střele hráčky vůbec dostanou.
11:56
Nahození na bránu hostí nestihla doběhnout Šalátová a hostující brankářka vykopává balón.
09:37
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tereza Pešková, asistoval Tereza Šípková (0:1).
09:12
Hosté na balónu se nikam neženou a kombinují v přesilovce.
08:53
Vyloučen hráč Karolína Slavíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
08:37
Domácí hrají z útočného rohu po zblokované střele.
06:13
Domácí rozehrávají z nebezpečné vzdálenosti od brány hostí, ale Litvínov se stále nedostal ke střele.
05:03
První střela utkání ! Domácí brankářka s přehledem chytá.
03:59
Domácí v plném počtu a stále žádná střela.
03:41
Litvínov rozehrává na půlce po nedovoleném zákroku hostů.
03:17
Viděli jsme spoustu osobních soubojů,ale zatím bez střely.
01:59
Vyloučen hráč Lucie Fleišerová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:59
Zbytečně tvrdá hra u mantinelu a hosté si zahrají přesilovku.
00:40
Hosté se moc nikam netlačí a v klidu zakládají útok ze své poloviny.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Jan Vacín.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Eliška Židlická, Tereza Šípková, Tereza Pešková, Ema Brucháčková, Klára Vintrová
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Leona Tancošová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Monika Netušilová, Laura Vytrhlíková