2:1
2:1
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - Aligators Klobouky Teamstore.cz 6:4
3. Radim Kahánek, 10. Radim Kahánek, 23. Vojtěch Blana, 35. Dominik Hubl, 59. Tadeáš Klemens, 60. Dominik Hubl - 7. Jakub Gremmel, 15. František Chmela, 31. Viktor Kejík, 58. Tomáš Hos; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Martin Hrabáček 17 - Patrik Rychlý 22; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:1;
60:01
2/2 Je to play-off pánové musíme tu palubovku žrát ještě více. Důležité je vítězství a jedeme dál. Velká poklona fantastickým divákům, úžasná atmosféra, vlajky, megafon, bubny. Byli jste skvělí.Děkujeme soupeři.
60:01
Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za utkání, myslím si, že to bylo vyrovnané utkání, chtěl bych naše kluky pochválit za nasazení a bojovnost, věřím, že zítra urveme vítězství, děkujeme rozhodčím
60:01
1/2 Komentář trenéra domácích:Obrovsky těžké utkání, ale my jsme nečekali jiné. Dostali jsme hloupé góly a v zakončení jsme spálili obrovské tutovky. Zítra se musíme zlepšit v mnoha věcech.
60:00
59:59
Střely: Letka 6, Aligátoři:5 Celkem: 27 pro Letku a Aligátoři 21
59:51
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Pavel Holuscha (6:4).
59:04
Blana netrefil prázdnou
58:30
Hosté půjdou do 6 určitě nemají na co čekat, bude to velice dramatický konec utkání
58:29
Timeout Aligators Klobouky Teamstore.cz
58:29
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tadeáš Klemens, asistoval Petr Pavlík (5:4).
57:11
Uf a je vyrovnáno, Letka tak dlouho nedala gól, který by jí uklidnil až sama inkasovala
57:02
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Tomáš Hos, asistoval Tomáš Líznar (4:4).
56:01
Tak to bylo skoro dokonalé od Hubla, udělal si jednoho druhé kličkou, a pak zkoušel parádičkou z poza brány zasunout, ale nevyšlo mu to.
54:17
Fanoušci ženou domácí kupředu, ale stále je o co hrát zbývá 6 minut a je to velice napínavé
52:44
A opět skvělé Hrabáček, myslím, že o dnešním nejlepším hráči pro domácí je jasno
51:10
Momentálně je však více na míčku hostující tým
50:02
Více méně se hraje, tak nějak okolo, prostě nikdo nemá vyloženou šanci a když už někdo vystřelí, tak zasáhnou obránci
47:11
Stejně jako v předešlých dvou třetinách i teď je pohyb od obou mužstev skvělý. A vypadá to hodně na remízový stav, zatím však stále vede Letka o gol
44:56
Uf to bylo těsné, Hubl opravdu těsně minul bránu kterou střeží Rychlý
43:34
Vypadalo to bolestivě, ale snad bude hostující hráč v pořádku, zařval teda ale hodně hlasitě, a přitom pak sám odkráčel :)
41:11
Kahánek z otočky, ale ttrefil dobře postaveného golmana
40:05
Možná poslední třetina, možná se dočkáme prodloužení, to nám ukáže následujících 20 minut
40:00
40:00
39:55
Krupa měl volnou půlku brány, ale netrefil Střely Letka:12, Aligátoři:8
38:38
Letka nemá špatné postavení v přesilovce, ale nemají mi příjde takový pohyb, chce to zrychlit
37:45
Vyloučen hráč Patrik Jedlička družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za blokování hokejky.
36:14
Ouf Krupa měl tutovku na florbalce, ale brankář Rychlý rychle zasáhl a drží svůj tým
35:41
Krásně přenechání na středu Kahánek - Hubl a Hubl svou typickou střelou vrací LEtce vedení
34:30
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Radim Kahánek (4:3).
30:56
A máme opět srovnáno a opět s tečí těsně před golmanem, tak to je škoda pro Letku, nicméně má ještě dostatek času, avšak Hrabáček má famózní formu a před chvíli ukázal opět super zákrok
30:22
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Viktor Kejík, asistoval Daniel Vaverka (3:3).
28:17
Oba týmy se opravdu skvěle pohybují a zatím opravdu ani jeden z celku nevyniká, velice vyrovnané utkání
25:40
Ne tak jediné zajímavé byla střela od Balka, ale doprostřed brány, kde samozřejmě byl golman, takže nic moc
23:47
Přesilovku si zkusí i Letka, tak snad uvidíme něco zajímavého
23:46
Vyloučen hráč Viktor Kejík družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za bránění ve hře.
23:34
Relativně těžký míček, ale nic s čím by si Blana neporadil a s ledovým klidem míček trefuje zhruba z 20 cm nad zemí a dává gól
22:54
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Dalibor Ondruch (3:2).
21:33
Holuscha výborným obranným zákrokem zaskočil na chvíli domácího brankáře ve své pozici
20:44
V první třetině rozhodně nikdo nebyl lepší, oba celky hrály dobře. A je vidět, že se na sebe dobře připravily (celky)
18:39
A znova Hrabáček ! tak to byl opět luxusně reflexivní zákrok, skvělé a konec přesilovky pro Aligátory
16:16
Krupa se půjde zchladit na trestnou a uvidíme co Aligátoři předvedou. Tak to bylo se štěstím Kahánek hodně hladový po gólech, ale aktuálně tečoval do špatné, avšak v brance je Hrabáček a brilantním zákrokem to zvládl !
16:15
Vyloučen hráč Martin Krupa družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
14:45
Uf tak už tady máme změnu, škoda, obránce Letky přitom ceou dobu běžel se střelcem, ten však byl agresivnější na míčku a dává tak vyrovnávací branku
14:10
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil František Chmela, asistoval Tomáš Líznar (2:2).
13:59
Klemens odvrátil blížící se nebezpečí, kdy utočník hostí už už měl v hlavě oslavu gólu, naštěstí pro Letku se stav nemění
13:02
Hra se přelévá z jedné strany na druhou a hraje se aktuálně ve vysokém tempu
11:05
Krupa zkusil najít před bránou volného Blanu, tam však zasáhl skvělé obránce hostí
09:12
Tentokrát se Kahánek již nemýlil a dává svůj druhý gol v zápase, hezká střela zápěstím
09:10
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek bez asistence (2:1).
08:28
A v zápětí zkoušel napodobit střelu West a vlastně napodobil, protože také letěla nad bránu
07:38
Kahánek pálil, ale pouze nad bránu, škoda ta střela měla oči
06:16
Tak to byla hezká teč, před domácím brankářem a je srovnáno. Zrovna jsem chtěl napsat že LEtka jakoby trošku vypustila tempo, a nebo naopak Aligátoři přidali na pohybu
06:15
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Jakub Gremmel, asistoval Michal Kolaja (1:1).
04:42
Balek teď nebezpečně míchal u své brány, málem z toho mohlo být velké nebezpečí.
03:37
Více na míčku jsou teď hosté, ale LEtka svým skvělým pohybem Aligátory k ničemu nepouští, takže vůbec neohrozili bránu
02:05
Mrázek zkusil vystřelit, ale míček mu sjel z hokejky a k první střele se dostali i hosté, ale k ničemu to nevedlo. A navíc se letka ujala vedení !
02:03
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dominik Hubl (1:0).
00:43
Škoda, Letka mohla vést klidně, ale zatím útočníci pálili mimo bránu..
00:14
OU, tak Letka do toho utkání vletěla naplno !
00:02
úvodní buly vyhráli hosté, ale hned se dostal do šance Mrázek
00:01
Dobrý večer, vítám Vás u dnešního prvního utkání Play-off ! Uvidíme, zda Letka využije domácího prostředí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Lukáš Gregr, František Chmela, Jakub Gremmel, Tomáš Líznar, Thomas Jakubec
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Jan Nekula, Martin Krupa, Vojtěch Blana, Jan Mrázek, Dalibor Ondruch