1:1
0:1
0:0

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:3pn
14. Michal Sládek, 16. Jan Daniš, 34. Dominik Eichner, N Matyáš Šindler - 15. Tomáš Sýkora, 24. Marek Vávra, 59. Tomáš Sýkora; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 355; zásahy brankářů: Štěpán Laja 24 - Jan Barák 14; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA hráč Jakub Mendrek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Jiří Koutný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA hráč Aleš Zálesný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Tom Ondrušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA hráč Matyáš Šindler a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Tomáš Sýkora , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA hráč Jiří Juhaňák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Dan Kašovský , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Komentář trenéra domácích pana Karla Ševčíka: Další těžký zápas play-off. Snažili jsme se mít utkání pod kontrolou a kontrolovat stav. Bohužel díky naší nedisciplinovaností jsme byli třikrát vyloučení a dostali jeden gól. Škoda obdrženého gólu v závěru základní hrací doby, udělali jsme si to těžší. Zítra si jdeme pro další vítězství, pořád plníme roli černého koně play-off podle plánu.
70:00
Komentář trenéra hostí pana Davida Podhráského: "Hlavní pointa je, že prostě musíme hrát 60 minut s takovou intenzitou jako dnes ve 3. třetině. Ostrava je v laufu, ale pro nás je situace pořád stejná, musíme vyhrát ještě 3 zápasy."
66:42
V souboji Matějčík x Šebesta vyhrál vyšší hráč domácího celku a bere si míček na svou hokejku.
65:08
Domácí pod tlakem na vlastní polovině.
64:23
Vávra rozeznívá tyč.
63:01
Ještě žádná pořádná střela na bránu ani z jedné strany.
58:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Tom Ondrušek (3:3).
55:53
Vyloučen hráč Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
55:17
Rozhodčí opět signalizují odložené vyloučení, nyní si půjde sednout hráč Chodova.
53:26
Laja dnes předvádí pozoruhodný výkon, podržel tým v mnoha těžkých chvílích.
52:02
Sládek ve velmi výhodné pozici, z první se mu míček nepodařil zasunout za záda Baráka.
51:05
Atmosféra je velmi napjatá, souboje jsou velmi drsné.
47:36
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za opakované přestupky.
47:12
Rozhodčí opět zvedají ruce, bude se vylučovat na straně domácích.
46:21
Střela tahem Šebesty míjí bránu o pár centimetrů.
45:36
Po čistém souboji končí Juhaňák za mantinelem a Chodov jde do přečíslení.
44:02
43:38
Hra začíná být velmi vyhrocená.
42:48
Pražan kombinuje za domácí bránou.
42:02
Vyloučen hráč Filip Hrabal družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
41:24
Skvělý zákrok Laji proti střele Pražáka.
36:53
Po menší pauze kvůli spadnutí mantinelu se může pokračovat, probíhá spíše boj o míček na polovině hřiště.
35:33
Dnešní utkání sleduje 355 diváků!
34:49
Hluchá část hry, žádné střely, jen čekání.
33:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner, asistoval Marek Lipový (3:2).
33:20
Rychlá akce domácích a krásná střela Eichnera končí gólem.
32:23
Posselt s Bauerem drží míček v obraně.
31:02
Tvrdá střela Ondruška končí na hrudi Laji.
29:48
Barák trochu v nesnázích proti střele Daniše, ale nakonec míček lapil.
28:33
Zajímavá akce Ostravy končí střelou mimo bránu.
27:54
Hra se přelévá ze strany na stranu.
26:13
Nebezpečná střela Koutného z blízkosti jednoho metru.
25:42
Rozběhnutý Ondrušek končí pouze v rohu domácí poloviny, kde ztrácí míček.
24:29
Faul na Hrabala, Ova rozehrává z výhodné pozice poblíž brány hostí.
23:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tomáš Sýkora (2:2).
23:19
Domácí zatím dobře kompaktně brání a nedovolují Chodovu vystřelit.
22:40
Vyloučen hráč Jan Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení.
22:10
Vošta nedává 100%ní šanci.
20:29
Prvně Ondrušek zpacifikoval střílejícího Křivu a poté hned za pár sekund se tato situace zopakovala naopak na druhé straně hřiště.
18:06
Hrdinský blok Posselta zabránil skoro jistému gólu.
16:30
Nebezpečná střela a následná dorážka Mendreka, Barák měl co dělat, aby míček neskončil za jeho zády.
15:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Daniš, asistoval Michal Sládek (2:1).
15:50
Daniš Baráka pěkně procvičil a znovu se mění skóre.
15:33
Po chybě Bauera se Chodov dostal do přečíslení, nakonec se domácí stihli vrátit a gól nepadl.
14:10
14:10
Rychlá odpověď Chodova.
13:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Jiří Bauer (1:0).
13:11
Samostatný únik Sládka vede k prvnímu dnešnímu gólu.
11:46
Mendrek hbitě vybojoval míček při napadání, následně se k balónku dostal Hrabal, chtěl nahrávat před bránu, tam však míček sbíral Kašovský.
10:25
Hra je nahoru dolů.
09:06
Ostrava pod tlakem na vlastní polovině.
08:10
Chybu obránce Lipového se Chodovu nepodařilo využít.
07:12
Týmy většinu času kombinují ve vlastní obraně a čekají na příležitost šikovně rozehrát.
05:48
Hra je ve velkém tempu, jen je vidět velmi málo střel.
04:48
Domácí drží míček ve vlastním obranném pásmu.
03:54
Lipový hasí nebezpečnou situaci před bránou.
02:57
Po menší úpravě brankoviště se již může pokračovat, na míčku Chodov.