2:0
1:1
- : -

FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha 5:4
3. Jakub Buršík, 17. Daniel Cabejšek, 23. Patrik Kieler, 40. Patrik Kieler, 54. Josef Juha - 10. Robert Košir, 18. Matěj Pruner, 18. Ondřej Svatoš, 60. Jan Marvánek; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 385; zásahy brankářů: Michal Kotouček 25 - Martin Beneš 21; po třetinách: 2:3, 2:0, 1:1;
60:00
Střely na branku: Bohemka 10:8 Sparta.
60:00
Ohlasy trenéra domácích Michala Jedličky: Dnes jsme spokojení s výsledkem. Celkem se nám dařilo druhou a třetí třetinu hrát zodpovědně a poctivě. Jenom škoda toho dramatu na konci. Díky.
60:00
Ohlasy trenéra hostů Ondřeje Kašpárka: Dnes jsme si vlastní nekoncentrovaností prohráli zápas. Příliš jsme se soustředili na rozhodčí, soupeře a ostatní věci, které nás odváděli od pozornosti. Zítra začínáme od nuly a už není zapotřebí to se v tom babrat. Děkujeme divákům za podporu.
60:00
59:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Robert Košir (5:4).
58:01
Sparta hraje bez brankáře.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:47
Timeout ACEMA Sparta Praha
57:13
Útočný faul Sparty zastavuje hru.
56:53
Bohemka stále drží míček a ukrajuje další vteřinky. Sparta i ve čtyrech aktivně napadá.
56:10
Domácí tak činí a ukrajují vteřinky, které zbývají do konce třetí třetiny.
55:40
Tahle přesilová hra se Bohemce náramně hodí, protože může šetřit čas.
55:20
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
54:48
Střelu svého spoluhráče zablokoval Ujhelyi.
54:11
Střela z pravé strany neprošla na Beneše.
53:40
Sparťané aktivně napadají a zkouší se ještě dotáhnout na Bohemku.
53:23
Domácí se ujímají dvoubrankového vedení! Juha položil brankáře, oběhl ho a zakončil do prázdné!
53:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Josef Juha, asistoval Tomáš Kindl (5:3).
52:53
Svatoš fauloval ve středu hřiště a odchází na střídačku hodně nespokojený.
52:15
Dobisík běžel sám na branku a skákavý míček jen těsně minul branku!
51:25
Bohemka se dostala pod tlak a Sparta kombinuje.
50:45
Z trestné lavice se do šance dostali hosté, ale svoji tutovku nedokázali proměnit!
50:04
Domácí stále kombinují, ale zatím se nedostali ke střele na branku.
49:11
Napjaté utkání se blíží ke svému konci. Sparta dotahuje náskok Bohemky, ale zatím se jí to příliš nedaří. Domácí mají navíc početní výhodu.
48:35
Vyloučen hráč Martin Beneš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
46:37
Další velká šance Sparty! Míček prošel pod tělem Kotoučka do brankoviště, ale tam se nikdo ze sparťanských hráčů nedostal k dorážce!
46:16
Souboj před brankou Beneše skončil pádem hráče Bohemky, ale míček budou mít hosté.
45:10
Garčar se ke střele nedostal a dopředu jdou domácí.
44:09
Velké šance na obou stranách! Nejprve se Sparta dostala ke střele ze středu hřiště, ale Kotouček zasáhl a následné přečíslení domácích dva na jednoho skončilo nepřesnou nahrávkou.
43:30
Oba dva celky střídají.
42:54
Sparta se drží u míčku a kombinuje. Bohemka pozorně brání.
41:48
Dnešní utkání sleduje 385 diváků.
41:16
Střela Formana byla zablokována vlastním spoluhráčem.
40:35
Domácí získali míček a v poklidu kombinují na své polovině.
40:00
40:00
Střely na branku: Bohemka 8:13 Sparta
40:00
39:43
Domácí se opět ujímají vedení a tohle vedení udrží do konce druhé třetiny!
39:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Patrik Šebek (4:3).
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:15
Domácí hrají velmi dobře a sledujeme vyrovnaný duel.
37:00
Útočný faul Sparty přerušuje hru.
35:58
Juha byl sám před brankou, ale skákající míček trefil špatně a ten skončil v rohu hřiště.
35:12
Bohemka je v plném počtu.
34:50
Další rána Křenka skončila na tyčce!
34:10
Křenek vyslal další ránu, ale trefil do hlavy pouze svého spoluhráče Svatoše.
33:26
Křenek měl dobrou možnost na vstřelení branky, ale z dobré pozice přestřelil branku.
33:09
Vyloučen hráč Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
32:12
Bohemka získala míček a kombinuje na své polovině.
30:58
Emoce na hřišti se začínají projevovat a kromě pokřikování trenérů na hráče dochází i k výměnám názorů mezi hráči.
30:09
Sparta drží míček a kombinuje.
28:46
Jeden z domácích hráčů si v souboji ve středu hřiště zlomil florbalku a netváří se zrovna nadšeně.
27:59
Oba dva celky se střídají v držení míčku a ani jeden z týmů si v posledních minutách nevypracoval žádnou větší šanci.
27:00
Juha vystřelil pouze do obránce, od kterého se míček dostal na tribunu.
26:03
Další zákrok maskovaného muže Bohemky! Kotouček nyní drží ambice domácích hodně vysoko!
25:09
Domácí jsou v plném počtu a kombinují na útočné polovině.
24:36
Cabejšek běhal po hřišti jakoby se nic nedělo a našetřil cenné vteřinky.
24:05
Další zákrok Kotoučka, který podržel svůj tým!
23:34
Marvánkova střela letěla vysoko nad branku.
23:22
Domácí se zatím úspěšně brání
22:49
Vyloučen hráč Mikuláš Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
22:32
Domácí bleskurychle využívají přesilovou hru! Kieler sám vyběhl před branku a uklidil míček za záda Beneše.
22:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Jakub Buršík (3:3).
22:07
Vyloučen hráč David Ježek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hra bez hokejky.
21:02
Domácí se pokusili o kombinaci ve středu hřiště a dokonce se dostali ke střele, která byla zablokována.
20:27
Nepřesná rozehrávka Sparty skončila za mantinelem.
20:00
20:00
Střely na branku: Bohemka 8:8 Sparta
20:00
19:34
Hosté kombinují a chystají se na závěrečnou akci.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:38
Sparta otáčí vývoj první třetiny! Svatoš byl před brankou velmi důrazný a dokázal dopravit míček za záda Kotoučka.
17:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Milan Bína (2:3).
17:03
Sparta opět odpovídá na vedoucí branku Bohemky! Pruner vystřelil z otočky a míček zapadl na zadní tyč!
17:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Marek Zouzal (2:2).
16:07
Cabejšek vystřelil z velké dálky a po zemi, ale i přesto skončil míček v brance!
16:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Adam Růžek (2:1).
15:38
Kotouček musel opět zasahovat a tentokrát po střele z levé strany. Brankář Bohemky je však pozorný a chytá velmi jistě.
14:40
Sparta kombinuje a nikam nespěchá.
13:31
Garčar tečoval míček před brankou, ale míček skončil mimo tři tyče.
12:42
Pruner nakonec odchází po svých na lavičku a zasloužil si potlesk publika.
12:41
Jeden z hráčů Sparty upadl tvrdě na mantinel a zůstává ležet na hrací ploše.
12:22
Kotouček předvedl velmi dobrý zákrok po střele z pravé strany.
11:20
Hostující obránce si zahrával s ohňem a velmi nebezpečně ztratil míček na pravé straně a svou chybu uhasil faulem, který ovšem nebyl za dvě minuty.
10:49
Šebkova rána z otočky šla vedle branky, ale byl tečována a domácí zůstanu u míčku.
10:22
Jeden z domácích se ocitl na zemi a to nedovoleným zákrokem. Bohemka má volný úder.
10:00
Juha vystřelil od pravého mantinelu a jeho střela byla sražena nad branku.
09:23
Sparta vyrovnává stav utkání! Košir dostal krásnou nahrávku na levou stranu a uklidil míček do branky.
09:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Marek Zouzal (1:1).
08:01
Garčar měl na florbalce vyrovnání, ale jeho střelu do odkryté branky skvěle srazil bránící hráč!
07:39
Další Garčarův pokus byl zablokován a sparťanský hráč následně fauloval.
07:17
Garčar vystřelil z těžkého úhlu a Kotouček musel zasahovat.
06:34
Marvánkova tvrdá rána skončila na prvním blokujícím hráči.
06:06
Vyloučen hráč Vojtěch Zezulka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
05:21
Spartě se daří zatím bránit kombinaci Bohemky a čas z přesilové hry pomalu utíká.
04:38
Sparta vyhodila míček, ale domácí se po chvilce dostali k nebezpečné střele, kterou likvidoval Beneš.
04:12
Domácí kombinují na útočné polovině.
03:30
Vyloučen hráč Michal Pažák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za vražení zády.
03:19
Střela Sparty byla zablokována a míček skončil v rohu.
02:33
Domácí se ujímají vedení! Buršík vystřelil z pravé strany a míček letící lehce nad zemí zapadl do branky.
02:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Daniel Cabejšek (1:0).
02:26
Tvrdý souboj u mantinelu skončil faulem sparťanského obránce. Bohemka bude mít volný úder ze středu hřiště.
01:53
Forman přehnal svou aktivitu u mantinelu a rozhodčí opět fouká do píšťalky. Míček pro Spartu.
01:27
Útočný faul domácích přerušuje hru.
00:59
Bohemka s dostala k míčku a kombinuje na své polovině.
00:35
Sparta se dostala k první střele, ale ta šla mimo tři tyče.
00:02
Úvodní vhazování vyhráli hráči Sparty, kteří nyní kombinuj.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Radim Křenek, Milan Garčar, Ondřej Svatoš, Lukáš Ujhelyi, Milan Bína
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Jan Dobisík, Matyáš Krebner, Patrik Šebek, Patrik Kieler