6:1
2:3
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - KM automatik FBK Jičín 11:5
5. Eliška Chudá, 15. Kateřina Pisárová, 20. Dominika Kubišová, 23. Dagmar Surá, 23. Lucia Jelínková, 25. Lucie Řezáčová, 34. Dominika Kubišová, 36. Vendula Beránková, 39. Nikola Hermannová, 48. Dominika Kubišová, 57. Lucie Řezáčová - 8. Kristýna Bachmaierová, 26. Anet Jarolímová, 46. Anet Jarolímová, 47. Nikola Kuchařová, 49. Lucie Paulovičová; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Kristýna Karli 15 - Veronika Samková 21; po třetinách: 3:1, 6:1, 2:3;
60:01
Vyjádření trenéra domácích (A.Štegl): První utkání série, zpočátku trochu nervozity, ale postupně jsme se dostali do utkání. Byly tam pasáže, kdy jsme hráli podle našich představ, ale i pasáže kdy jsme neplnili pokyny. Nicméně v sérii jsme sebrali první bod a zítra jedeme opět od nuly.
60:01
Vyjádření vedoucího družstva hostů (M.Petrgál): Prvních deset minut dávalo naději na úspěch, pak však převzaly otěže domácí. Tragická hra ve druhé třetině rozhodla utkání, v posledním dějství se oba celky už připravovaly na pokračování série, které vypukne již za 20 hodin. Budeme věřit v lepší výsledek, děkujeme domácím za utkání a jičínským fanouškům (rodina Florianových) za podporu.
60:00
Tigers vítězí v prvním utkání série 11:5 a zítra nás od 11 čeká další vydání této série.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 13, Jičín - 6
60:00
59:17
Další pokus Řezáčové, ale Samková chytá.
56:13
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Dagmar Surá (11:5).
56:13
Lucie Řezáčová a její "bardown goal".
55:55
Dnešní utkání sleduje 87 diváků!
55:02
Vendy Beránková orazítkovala další břevno.
53:20
Vyloučen hráč Markéta Gabrielová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
53:15
Vendy Beránková trefuje břevno.
53:00
Neskutečný zámek domácích, hosté minutu neopustily předbrankový prostor.
48:55
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Paulovičová, asistoval Kristýna Bachmaierová (10:5).
48:55
Jičín přidává po zvláštní situaci u standardní situace další branku, střelkyní Paulovičová.
47:55
Dáša Surá orazítkovala tyčku.
47:26
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Adéla Polívková (10:4).
47:26
Dominika Kubišová čepuje desítku.
46:19
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Kuchařová, asistoval Anet Jarolímová (9:4).
46:19
Jičínské vzepjetí pokračuje, další trefu přidává Nikola Kuchařová. Vrátí se ještě hosté do utkání?
45:27
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Nikola Kuchařová (9:3).
45:27
Anet Jarolímové sice střela nevyšla podle představ, ale i tak doskákala do sítě.
43:45
Zápas dále utíká v poklidném tempu, domácí mají nahráno a v klidu kontrolují své vedení.
41:40
Jičín přestál své oslabení.
40:22
Krásná individuální akce Gabriely Žůrkové, ale zakončila pouze do boční síťky.
40:01
Poslední dvacetiminutovka dnešního utkání je dzde.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tigers - 12, Jičín - 6
40:00
39:59
Druhá třetina skončila a domácí si upevnily svůj náskok.
39:40
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
39:40
A první vyloučení na straně hostí, i tentokrát jde o sekání.
38:56
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Lucia Jelínková (9:2).
38:28
Markéta Kosová trefuje tyč.
35:54
Nejdříve pěkná střela Kovaříkové, ale Samková chytá a následně Jarolímová v brejku backhandem přestřeluje.
35:11
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Iveta Hyršlová (8:2).
35:11
Krásný výběh do středu a přesně trefená šibenice v podání Beránkové.
33:45
33:45
Vybojovaný míček v rohu hřiště a zakončení Dominiky Kubišové přineslo další branku v síti Jičína.
29:28
Opět trochu klidnější pasáž hry.
25:22
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Kristýna Bachmaierová (6:2).
25:22
A i na druhé straně úspěšná dorážka, tentokrát z hole Jarolímové.
24:18
24:18
Pěkná akce domácích, ale úspěch slaví až dorážka Řezáčové a Tigers opět odskakují.
22:50
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucia Jelínková, asistoval Iveta Hyršlová (5:1).
22:50
A je tu další zásah, tentokrát z hole Lucii Jelínková, tohle už bude pro hosty velmi těžké.
22:01
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dagmar Surá, asistoval Michaela Šulanová (4:1).
22:01
Dáša Surá naskočila z trestné a za pouhých 5 vteřin navyšuje vedení domácích!
21:54
Jičín konečně postavil svou přesilovku, ale střela skončila na bloku.
20:21
Vendy Beránková zahrozila i v oslabení.
20:01
Druhá třetina začíná přesilovkou Jičína.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tigers - 7, Jičín - 8
20:00
19:59
První třetina je u konce a domácí zaslouženě vedou.
19:56
Vyloučen hráč Dagmar Surá družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
19:56
Dáša Surá dohrávala situaci a sekla gólmanku, rozhodčí ihned signalizují vyloučení.
19:04
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Eliška Chudá (3:1).
17:10
Zaváhání Kateřiny Pisárové na mantinelu, ale dokázala svou chybu napravit ukázkovým návratem a odbráněním Svobodové.
15:40
Kubišová po krosu před odrytou bránou, ale trestuhodně přestřeluje.
14:17
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Pisárová, asistoval Simona Pálková (2:1).
14:17
A domácí jdou opět do vedení! Pěkná individuální akce Simony Pálkové a klinicky přesné zakončení Kačky Pisárové.
07:01
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Nikola Kuchařová (1:1).
07:01
A nakonec se Jičínu zadařilo, Kuchařová našla Bachmaierovou a ta neměla problém zavěsit do odkryté části brány.
05:25
Vyloučen hráč Iveta Hyršlová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
05:25
Celkem přísné vyloučení domácí kapitánky za sekání, hosté mají šanci na vyrovnání.
04:23
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Dominika Kubišová (1:0).
04:23
Kubišová prodloužila na Chudou a ta si v situaci sama na gólmanku věděla rady.
03:13
Trestné střílení družstva KM automatik FBK Jičín neproměnil Kristýna Bachmaierová.
03:13
Anet Jarolímová v brejku byla faulována vracející se obránkyní domácích a rozhodčí nařizují nájezd.
03:13
Bachmaierová nezvládla svou forhendovou kličku a nechala vyniknout Karli.
00:48
První šance zápasu v podání Kovaříkové, Samková vytěsnila.
00:01
Playoff právě začalo!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Gabriela Žůrková, Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Vendula Beránková, Nikola Hermannová, Iveta Hyršlová, Kateřina Kovaříková, Lucia Jelínková
00:00
Dobré brzké odpoledne. Vítejte u online přenosu z prvního utkání čtvrtfinále playoff Extraligy žen. Domácí Tigers hostí Jičín a budou chtít potvrdit roli favorita.