2:2
1:1
0:0

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Tatran Střešovice 4:3pn
29. Nela Kapcová, 34. Paulína Hudáková, 43. Nela Kapcová, N Tímea Patakyová - 38. Karolína Vachušková, 38. Anna Válková, 60. Daniela Reindlová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 14 - Hana Ranochová 31; po třetinách: 0:0, 2:2, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA hráč Paulína Hudáková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč Karolína Vachušková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA hráč Tímea Patakyová a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč Barbora Zabavská , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA hráč Denisa Kotzurová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč Eliška Machková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA hráč Kristína Hudáková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč Anežka Viplerová , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Střely v prodloužení: 5 - 1
70:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: Jeden z nejlepších play-off zápasů, které jsem jako trenér zažil. Atraktivní zápas, ve kterém jsme spálili i to, co se podle mě spálit nedá. Klidnější výhru Nás dneska stála disciplína a hloupé chyby, o kterých jsme si dopředu říkali. Tenhle zápas Nás může hrozně moc vystřelit nahoru a rozhodně se těšíme do Prahy, kde Nás nečeká nic lehkého.
70:00
Komentář trenéra hostí pana Pavla Skazka: venku jsme Ostravu potrápili. Doma jim nachystáme peklo.
70:00
69:00
Probíhá poslední minuta prodloužení.
68:17
Domácí drží Tatran pod tlakem.
67:40
Tatran dneska hraje opravdu dobře, dočkáme se tedy nájezdů?
66:28
Jedovka Vachuškové jen tak tak nezapadla do pravého víka domácí brány.
65:52
Těžká situace pro domácí, nakonec však vše dopadlo dobře.
64:20
Kotzurová sbírá dlouhý míček Houžvičkové a zakládá útok.
63:10
Pozemní střela Káčové o bránu ani nezavadila.
62:14
Hudáková P. nahodila na Kotzurovou, ta letící míček bohužel netrefuje.
59:46
Vyloučen hráč Eliška Jurečková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:12
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
59:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Markéta Prontekerová (3:3).
57:11
Vyloučen hráč Viktória Grossová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
56:00
Hudáková P. předvedla zajímavou kličku na středu, následně poslala míček na Jurečkovou. Její zakončení z první Ranochová bez větších problémů zneškodnila.
54:38
Kajfoszová si poradila s otravnou Reindlovou a valí do útoku.
53:09
Kotzurová z první vysoko nad.
52:05
Naspeedovaná Žurková je snad všude, útok, obrana. V jeden moment střílí na bránu a v druhý hasí nebezpečnou akci u domácí brány.
51:26
Žurková to zkouší tahem, ale míček letěl mimo.
50:03
Šromotová se řítí po mantinelu, ale pouze do rohu hřiště.
48:41
Vachušková ve výhodné pozici zneškodněna Zuzaníkovou.
48:14
Tomšová si připisuje další famózní zákrok.
47:18
Hudákové P. se opět střela nepovedla, asi to dneska moc nestřílí.
46:04
Nebezpečnou přihrávku před domácí bránu eliminuje Kajfoszová.
45:28
Dlouhá přihrávka Kotzurové letí za mantinel.
44:06
Vrlíková netrefuje 100%ní šanci.
42:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Denisa Kotzurová (3:2).
42:53
Kapcová mimo.
42:00
41:09
Hudákové v samostatném úniku sklouzl balónek.
40:22
Střelu Vachuškové blokuje Kotzurová.
40:00
Vyloučen hráč Kristína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
37:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Anna Válková, asistoval Natálie Houžvičková (2:2).
37:23
Střela Houžvičkové, poté dorážka spoluhráčky a je vyrovnáno.
37:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Anežka Viplerová (2:1).
36:43
Pokus Kotzurové míjí bránu.
35:48
I třetí lajna domácích dokáže vymyslet krásné kombinace a držet Tatran pod tlakem.
34:29
Velká chyba Žurkové před bránou jen se štěstím nekončí obdrženým golem.
33:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Eliška Jurečková (2:0).
33:11
Kotzurová nepřesně na Vrlíkovou.
31:56
Hra se přelévá ze strany na stranu.
30:44
Prontekerová kombinuje za bránou domácích.
29:39
Vachušková šikovně obrala o míček Káčovou a nakonec si ještě došla pro faul.
28:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Eliška Jurečková (1:0).
27:45
Šromotová tvrdě zastavená Kramperovou.
26:14
Výhoz Grossové končí za mantinelem, rozehrávka pro Tatran.
24:58
Bombu Hudákové P. vyráží Ranochová přilbou.
23:37
Dvakrát za sebou to zkusila Machková, ale domácí brankářka ji dvakrát postavila stopku.
15:32
Krásná akce Šablaturové! Ranochová však ve střehu.
14:13
Ani střela Vrlíkové, ani následná dorážka Hudákové P. nekončí za zády Ranochové.
13:00
Střela Jurečkové končí po teči za mantinelem.
11:32
Ostrava drží míček v obranném pásmu.
10:19
Jurečková nepřesně na Kapcovou a FBC ztrácí míček.
09:21
Krásný zákrok Ranochové proti střele Káčové.
09:06
Hra je opravdu nahoru dolů.
07:50
FBC v tlaku.
06:36
Rychlý přechod Ostravy nakonec ke střele nevedl.
05:24
Jedovatá střela Prontekerové, Tomšová vyráží rukou.
04:26
Opět nepřesná přihrávka, nyní z hokejky Reindlové.
03:29
Zajímavá akce Tatranu skončila nepřesnou přihrávkou na střed před bránu Tomšové.
02:18
Odpískáno zdržování hry, standardka z křížku pro domácí.
01:34
FBC po napadání získává míček, následná střela Kotzurové končí pouze v bloku.
00:18
Zabavská se dostala k míčku, nahrává před bránu na volnou Reindlovou, ta však tuto šanci promrhala střelou mimo bránu.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Adéla Kramperová, Natálie Houžvičková, Anna Válková, Daniela Reindlová, Barbora Zabavská
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Viktória Grossová, Pavla Kajfoszová, Kristína Hudáková, Romana Žurková, Veronika Káčová