4:1
5:1
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - KM automatik FBK Jičín 14:5
2. Dominika Kubišová, 3. Iveta Hyršlová, 5. Lucie Řezáčová, 16. Nikola Hermannová, 20. Vendula Beránková, 25. Iveta Hyršlová, 34. Vendula Beránková, 36. Lucie Řezáčová, 37. Iveta Hyršlová, 42. Lucia Jelínková, 43. Dominika Kubišová, 52. Eliška Chudá, 56. Kateřina Kovaříková, 58. Kateřina Kovaříková - 4. Anet Jarolímová, 8. Zuzana Svobodová, 17. Kristýna Bachmaierová, 38. Kristýna Bachmaierová, 43. Anet Jarolímová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Kristýna Karli 25 - Veronika Samková 15; po třetinách: 5:3, 4:1, 5:1;
60:00
Střely 3.třetiny: Tigers-12, Jičín-12.
60:00
Komentář vedoucího družstva hostů (Martin Petrgál): Strašný úvod duelu vystřídala konečně hra hodná playoff, bohužel místo vyrovnání v prvním dějství z velkého množství šancí nepřišlo. Otevřený duel v divadelní atmosféře domácí překlopily na svou stranu i díky našim laciným chybám, inkasovaných branek je prostě moc. Děkuje Tigers za utkání a doma budeme připravenější!
60:00
Komentář trenérky (Markéta Šteglová): Dnešní zápas byl podobný včerejšímu. První dvě třetiny jsme se trápili v určitých pasážích. Třetí třetina už byla v naší režii. Děkujeme soupeři.
60:00
59:48
Vyloučen hráč Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
59:48
Zbytečný faul Kosové na KUbišovu.
57:47
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Vendula Beránková (14:5).
57:47
Další rychlý brejk zakončuje Kovaříková
57:38
Jelinková trefuje tyč.
55:55
Jelinkové se s Kovaříkovou podařil proměnit brejk dva na jednu.
55:50
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Lucia Jelínková (13:5).
51:11
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Iveta Hyršlová (12:5).
51:11
S ukončením přesilovky Hyršlová na střed na Chudou a gól.
49:11
Vyloučen hráč Nikola Mrázková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání.
49:08
Jičín špatně vystřídal a na hřišti se ocitlo 8 hráčů.
46:48
Domácí zvládli přesilovku a hrají v pěti.
44:48
Vyloučen hráč Michaela Šulanová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za vražení zády.
44:48
Šulanová teď tvrdě do Žůrkové u mantinelu.
44:45
Paulovičová nahrávku na Bachmaierovou, ale Karli předvedla rychlý přesun.
42:44
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Eliška Chudá (11:5).
42:44
Rychlá odpověď Kubišové od mantinelu.
42:12
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Kristýna Bachmaierová (10:5).
42:12
Bachmaierová střílí do tyčky, Jarolímová z dorážky trefuje bránu.
41:24
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucia Jelínková, asistoval Kateřina Kovaříková (10:4).
39:46
Poslední minuta v podobě brejků. Řezáčová krásně 1 na 1, Pálková stihla ještě šanci doběhnout, Řezačová posunula balónek na Pálkovou, která minula balónek a tím i úplně prázdnou bránu.
37:09
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Anet Jarolímová (9:4).
37:09
Bachmaierová z půlky tahem.
36:12
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Nikola Hermannová (9:3).
36:12
Teď diváci mohli vidět úplně stejnou akci, která končí také gólem.
35:09
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Petra Šebestová (8:3).
35:09
Šebestová cross na Řezáčovou a ta z výběhu trefuje.
33:29
Jelínková střílí ze středu, Samková vyráží, Beránková však doráží backhandem.
33:22
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Lucia Jelínková (7:3).
31:29
Jičínu se povedlo přesilovku ubránit, hosté už hrají v pěti.
29:29
Vyloučen hráč Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
29:29
Kubošová si po rychlém úniku po mantinelu vynutila faul.
26:30
Tigers drží Jičín v zámku.
24:23
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Vendula Beránková (6:3).
24:23
Beránková dostala nahrávku před bránu, posunula na Hyršlovou, která trefuje prázdnou bránu.
23:20
Mrázková střílí ze středu, krásný zákrok Karli.
21:30
Domácí hned získávají balónek a vytváří si šance.
19:59
Konec první třetiny, ale v utkání se objevuje několik chyb na obou stranách.
19:42
19:42
Beránková tahem do víka.
18:45
Jičín se snaží vytvořit šance, ale Tigers jsou do obrany 100%.
17:13
Vyloučen hráč Simona Pálková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za blokování hokejky.
16:30
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Gabriela Žůrková (4:3).
16:30
Nejdříve krásný zákrok Karli, ale Bachmaierová dorazila.
15:26
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Vendula Beránková (4:2).
15:26
Beránková přesunula hru na druhou stranu a Hermannová střílí bombu po zemi.
13:00
Tigers na balónu, snaží se vymyslet kombinaci, ale Kleinové uskočil balónek a na balónku je opět Jičín.
09:40
Jičín teď sevřel domácí a dostává se do několika šancí.
07:33
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Zuzana Svobodová, asistoval Karolína Strejcovská (3:2).
07:33
Další samostatný únik Jičína, Svobodová backhandem posílá střelu za zády Karli.
04:49
Vyloučen hráč Lucie Paulovičová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:18
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Kateřina Pisárová (3:1).
04:18
Řezáčová se vytočila po mantinelu a svou střelou připisuje další gól.
03:48
Domácí nechali za sebou nebezpečnou Jarolímovou, která proměnila první šanci hostů.
03:43
02:48
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Lucia Jelínková (2:0).
02:48
Jelínková našla na středu Hyršlovou a ta přidává už druhou branku dnešního utkání.
01:48
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Martina Kleinová (1:0).
00:45
Do první šance se dostala Kovaříková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Gabriela Žůrková, Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Vendula Beránková, Nikola Hermannová, Iveta Hyršlová, Kateřina Kovaříková, Lucia Jelínková
00:00
Vítáme Vás u online přenosu na druhém zápase čtvrtfinálového kola extraligy žen.