2:3
1:2
- : -

Florbal Chomutov - Florbal Ústí 3:8
29. Vojtěch Semerád, 39. Zbyněk Hlaváček, 59. Tomáš Novotný - 6. Radek Kužel, 14. Jakub Krupica, 14. Dan Semerád, 23. Jakub Kolstrunk, 29. Viktor Kopecký, 39. Jakub Koník, 41. Jakub Kolstrunk, 60. Josef Novák; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 8:6; využití: 1:0; diváků: 345; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 29 - Marek Netopilík 32; po třetinách: 0:3, 2:3, 1:2;
60:00
Komentář domácího trenéra pana Jakuba Šimka: Dnes vyhrál lepší tým s dobrým brankářem. Série je však vyrovnaná 1:1. Do Ústí budeme připraveni. Děkuji rozhodčím soupeři a domácím fanouškům.
60:00
Komentář hostí: Dnes zasloužená výhra, ale gratulovat není k čemu. V zápase jsme mohli vidět spoustu pěkných akcí, ale i nepřesností. Nám se nedařili přesilovky, naopak proaktivita a kreativita byla lepší- Děkuji fanouškům.
60:00
59:59
Střely na bránu po třetí třetině: Chomutov 17, Ústí 13.
59:58
Za brankáře Netopilíka se chytila brána, kterou si s sebou odtáhl o kus dopředu při pokusu vyhodit míček.
59:48
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
59:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Jonáš Janata (3:8).
59:33
Po lehkém zmatení hráčů, kde je vlastně míček, míček sjel k soupeři, který po nahrávce střílí gól.
58:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Ondřej Šarša (3:7).
58:20
Florbal Chomutov hraje opět přesilovku. Co nám ukáží tentokrát?
58:05
Vyloučen hráč Jiří Horák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:52
Chomutovský útočník míjí bránu, míček mu sjel z čepele.
56:16
Míček po nahrávce vzduchem prolétl před bránou hostí.
55:43
Ústí blokuje střelu z úhlu.
55:29
Vyloučen hráč Štěpán Čuda družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
55:12
Nebezpečná klička domácího obránce málem vyústila ve vlastní gól.
54:18
Ústí zahnalo soupeře na jejich polovinu po jejich rozehrávce standardní situace.
53:37
Ščurko si připisuje další zákrok. Ústí pálilo ze střední vzdálenosti.
52:52
Vyloučen hráč Jakub Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou.
52:10
Domácí hráč se přiznává k tečovávní míčku.
51:05
Gól po vylučování nepadl. Oba týmy bojují ze všech sil pro další gól.
50:44
Netopilík chytá střelu do rukou.
49:52
Lukáš Ščurko roztahuje nohy a vykopává míček hráči předvádějícímu freestyle.
49:05
Vyloučen hráč Tomáš Novotný družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
49:05
Vyloučen hráč Václav Vavruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
48:43
Chomutov trefuje brankářovu ruku a míček se následně odráží od tyče ven.
48:41
Vyloučen hráč Radim Kühnel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
47:45
Domácí hráč, Tomáš Novotný, byl zraněn po zásahu hokejkou.
47:18
Vojtěch Semerád překazil protiútok soupeře.
46:52
Šarša v kleku blokuje střelu.
46:15
Chomutov se vyburcoval, nyní jde o čest.
45:03
Chomutov je již ve čtyřech a tlačí se kupředu.
43:53
První střela, v této přesilovce 5 na 3, se odráží od hokejky obránce za mantinel.
43:23
Timeout Florbal Ústí
43:23
Vyloučen hráč Tadeáš Melíšek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
42:40
Vyloučen hráč Ondřej Halej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
42:12
Domácí obránce s číslem 13 klečí v bloku, vykopává nohu a zabránil tím gólu.
40:56
Ústí trefuje tyč střelou po zemi.
40:38
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Viktor Kopecký (2:7).
40:37
Ščurko vyráží míček.
40:01
Poslední buly na začátku třetiny vyhrál Chomutov.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu po druhé třetině: Chomutov 9, Ústí 10.
39:47
Míček bude rozehrávat Ústí ze svého rohu. Chomutov je připraven je nepustit do útoku.
39:12
Ščurko se postavil míčku do cesty, nyní vyhazuje.
38:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Koník, asistoval Radek Kužel (2:6).
38:17
Pěkná střela domácího kapitána trefila brankáře.
38:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Zbyněk Hlaváček, asistoval Vojtěch Semerád (2:5).
37:37
Chomutov bojuje jako o život na soupeřovo půlce. Již několikrát vystřelili na bránu.
37:14
Ústí blokuje střelu, následná střela jen tak tak míjí bránu.
36:10
Chomutovský hráč s číslem 77 trefuje spojnici.
35:47
Chomutov střílí z blízké vzdálenosti. Ústí bude rozehrávat z rohu.
35:15
Vyloučen hráč Viktor Kopecký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
35:08
Ščurko vyráží míček rukou, nádhera.
33:57
Obránce Ústí zastavuje nahrávku vzduchem a přebíhá do útoku.
32:52
Dvě minuty uběhly a tím Ústí nevyužilo své výhody.
32:26
Brankář Netopilík zastavuje míček nohou.
32:21
Jakub Štěrba si kličkou obehrál dva soupeře.
31:40
Ústí se zatím nedostalo ke střele. Obránci si daří náramně.
30:52
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
30:18
Domácí obránce s číslem 8, Ondřej Šarša, úžasně blokuje střelu jakožto poslední obránce před gólmanem.
29:10
Agresivní boj o míček probíhá u mantinelů na půlicí čáře.
28:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Jakub Kolstrunk (1:5).
28:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Semerád, asistoval Jiří Šafařovský (1:4).
28:14
Ukázková rozehrávka ze standardní situace domácích. Nahrávka, rozeběhnutí hráčů, nahrávka zpět a gól.
27:43
Úžasná kombinace domácích, kde Šafařovský zakončoval, bohužel trefuje síť vedle tyče.
27:10
Ústí úžasně kazí akce Chomutova, který se snaží vytvořit si gólovou šanci.
26:26
Vyloučen hráč Josef Novák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:03
Ščurko byl zasažen míčkem do lokte. Obránce míček zahodil.
25:35
Chomutov se snaží získat míček sekáním.
24:12
Chomutov střílí na bránu, obránci blokují a míček zůstává na holi Chomutova.
23:14
Hostí trefují tyč a míček se odráží od gólmanových zad, gólman se mrštně obrátil a míček má pod kontrolou.
23:00
Chomutov zatlačuje soupeře na jejich polovině.
22:07
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval David Stummer (0:4).
21:04
Chomutovský obránce si vysloužil pokřik svých spoluhráčů ze střídačky, poté co překazil soupeřův útok.
20:35
Chomutov se pomalu a trochu nejistě dostává do útoku. Již rozehrávají třetí standardní situaci vždy o krok dál.
20:01
Druhá úvodní bule tentokrát skončila nerozhodně.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině: Chomutov 9, Ústí 14.
19:54
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:50
Chomutov trefuje tyč!
19:22
Nebezpečnou nahrávku před bránu hostí překazil ústecký obránce.
18:04
Po nevyvedené první střele hostí byla druhá blokována obránci.
17:02
Míček proskakuje mezi nohami Chomutovského gólmana. Nakonec ho zasedl a uklidnil tím obecenstvo.
16:21
16:14
Chomutovský hráč střílí z nouze z otočky. Míček letí nad bránou.
15:10
Ústecký hráč proběhl mezi obránci až k brance, nakonec ji však obíhá beze střely.
14:10
Chomutov na situaci odpovídá agresivním dorážením na soupeře s míčkem.
13:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Martin Fuchsig (0:3).
13:32
Třetí gól hostí do šibenice zavěsil borec s číslem 27.
13:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Krupica, asistoval Štěpán Čuda (0:2).
13:08
Chomutov blokuje střelu z výběhu.
11:48
Domácí hráč Jakub Štěrba se neúspěšně snažil dorazit míček do brány.
11:04
Hráči Ústí se drží na míčku, k akci zatím nedochází.
09:52
Ščurko vyjel proti soupeři s míčkem a bere mu ho.
09:21
Ústí míjí branku po nahrávce mezi nohami soupeře.
08:34
Chomutovu se nepovedla standardní situace z rohu soupeře. Pro míček se vrací na vlastní polovinu hřiště.
07:54
Chomutov zvoní na tyč!
07:21
Míček proklouzl mezi Chomutovskými obránci. Gól však díky brankáři nepadl.
06:21
Ščurko opět chytá soupeřovu střelu.
05:37
Po úspěšné obraně se Chomutov přesouvá do útoku.
05:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Kužel, asistoval Tomáš Sattler (0:1).
04:44
Ústí zkouší své štěstí střelou z dálky, nepovedlo se.
03:51
Ústí právě předvedlo nádhernou akci. Vše jim však zhatil brankář, který maskou vyráží míček mimo hru.
03:12
Chomutovský útočník doráží střelu, ale brankář ji vyráží.
02:40
Chomutovští obránci vytlačili soupeře z míčku.
01:35
Jako první v dnešním zápase střílí Chomutov.
01:00
Zápas začíná velmi energicky, míček už mnohokrát vystřídal hole hostí i domácích. Ke střele na bránu však stále nedošlo.
00:01
První buly zápasu vyhrává Ústí, ale Chomutov na ně hned tlačí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Radim Kühnel, David Stummer, Dan Semerád, Viktor Kopecký, Jakub Kolstrunk
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Daniel Fokt, Jakub Štěrba, Tomáš Novotný