3:0
4:1
- : -

BLACK ANGELS - Florbal Exelsior Havířov 9:2
7. Vojtěch Ježek, 8. Jan Kopecký, 24. Jan Pícha, 27. Jakub Renčín, 29. Jakub Renčín, 44. Jakub Hromada, 45. Jakub Renčín, 52. Jan Kopecký, 60. Tadeáš Velechovský - 15. Jakub Vilím, 50. Jakub Vilím; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 2:5 + Erik Šochman (FLH) OS; využití: 1:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Daniel Körber 21 - Vojtěch Stefan 27; po třetinách: 2:1, 3:0, 4:1;
60:02
Komentář domácího trenéra Petra Pajera: Vyhráli jsme. Zatím je to jen 2:0. Díky moc za diváckou kulisu!
60:01
Komentář hostujícího trenéra: Pro nás krutý výsledek. Kdybychom po 1. třetině vedli 9:2 asi by se nikdo nedivil. Bohužel nejsme dlouhodobě schopni proměnit vyložené šance a pak lacině inkasujeme. Od půlky zápasu už to z naší strany byla křeč a nedisciplinovanost. Z Prahy vezeme dvě prohry a dva zraněné hráče, ale i přesto se pokusíme se sérií ještě něco udělat.
60:00
59:59
Je konec. Blaci potvrdili, že doma v Čakoáreně jsou silní a do Havířova si vezou dva matchbally. Série pokračuje v sobotu.
59:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tadeáš Velechovský, asistoval Jan Hněvkovský (9:2).
59:48
Už se zdálo, že zápas skočí 8:2, ale Velechovský se rozhodl, že se chce zapsat do dnešního zápisu o utkání a přidělat pořadatelům práci navíc.
58:30
Zápas se už dohrává, ale máme zde i pár jedinců, kteří mají problémy s hrou soupeře.
55:02
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
55:02
Hromada ukončil delší přesilovku domácích a bude následovat další hra ve čtyřech.
53:10
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
53:10
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
53:10
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal Exelsior Havířov - osobní trest.
53:10
Šochman dostává k normální trestu osobní trest a už si dnes nezahraje.
51:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jakub Hromada (8:2).
50:56
Třetí lajna je aktivní, dobře kombinuje, ale nedokáže si dát finální nahrávku.
49:41
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Vilím bez asistence (7:2).
49:41
Vilím vybojoval míček, dostal se do středu a vystřelil tak, že Körber v bráně s touto střelou nemohl nic dělat.
48:20
Vyloučen hráč David Beneš družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
47:37
I když je zde o 15 diváků méně než včera i tak zde panuje dobrá atmosféra. Je štěstí, že někteří domácí fanoušci nemusejí mít problémy se srdcem.
44:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Daniel Ludvík (7:1).
44:35
Blaci dokázali rychle využít početní výhody a Riči jednoduchou střelou pod víko a zkompletovává hattrick.
44:07
44:07
Šochman oslabuje svůj tým a Blaci budou hrát 5 na 3.
43:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Dan Moravec (6:1).
43:49
Hromada se štěstím prostřeluje Stefana. Je potřeba říct, že Blaci dnes mají velkou dávku štěstí.
43:30
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
43:30
A máme tady vyloučení i na druhé straně. Uvidíme hru ve čtyřech.
41:56
Vyloučen hráč Jan Kopecký družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi.
41:56
Kopecký spíše vytíral podlahu než hrál florbal. Bude následovat první přesilovka hostů.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině BA - 11, Havířov - 5.
40:00
39:50
Blaci se snažili využít posledních vteřin a dát gól do šaten.
39:03
Blaci se asi museli dívat na poslední zápas Sparty v Superlize, protože v dobrých pozicích vůbec netrefují branku hostujícího gólmana.
38:02
D. Ludvík je druhým hráčem po krátké době co netrefuje branku.
37:34
Dobrá práce třetí lajny, která hýříla aktivitou a vypracovala si dvě zajímavé šance.
36:38
Blaci šli do přečíslení 3 na 1. Straka dobře nahrával J. Bočkovi, který střílí vysoko nad branku.
36:00
Rozhodčí přerušuje hru, kvůli zdravotním komplikacím Vlacha.
34:49
V polovině zápasu tempo hry trošku opadlo. Moravec zkusil prověřit Stefana.
33:42
Poslední dobou se hraje po mantinelech. Chtělo by to pořádnou šanci.
32:39
Blaci po delší době v útočném pásmu dokázali zamknout hostující celek.
30:01
Havířov zamkl domácí v obraném pásmu, ale hosté si nevytvořili brankovou příležitost.
28:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Ondřej Vaculík (5:1).
27:01
Blaci hýří aktivitou.
26:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Matěj Boček (4:1).
26:07
Riči dostal nahrávku od M. Bočka a svojí kličkou vyzrál na gólmana Stefana.
24:56
Havířovské střely létají okolo Körberovi branky.
23:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Ondřej Vaculík (3:1).
23:56
Pícha natáhl ke střele a propálil všechno před sebou.
22:34
Havířovský hráč mohl vystřelit, ale netrefil ideálně míček.
21:31
Ričimu hodně nesedla střela.
20:00
20:00
Střely v první třetině BA - 12, Havířov - 12.
20:00
19:36
Domácí hráči mají problémy vystřelit na Stefana.
18:00
Havířovští hráči šli dva na gólmana. Tychtl to vzal na sebe a díkybohu na dvakrát nevyzrál na Körbera,
16:03
Ježek povzbuzen gólem, zkoušel vyzrát 1 na 1. I když vyzrál na hostujícího obránce bohužel pro domácí ztratil stabilitu a svůj únik už nezakončil.
15:00
Havířov se snaží srovnat.
14:29
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Vojtěch Stefan (2:1).
14:29
Stefan dobrým výhozem našel Vilíma, který nic nevymýšlel a přehodil vyjetého Körbera.
14:06
Domácí dobře pracující v obraně a sbírají odražené míčky v obraném pásmu.
13:02
Nepřesnost v přihrávkách zabraňuje útočné snažení Blacků.
12:07
Blaci nedokáží udržet míček na čepeli a Havířov se snaží něco vymyslet v útoku.
09:45
Körber vyzrál na nájezd hostujícího hráče, když dokázal čistě vykopnout míček.
08:54
Moravec přerušil kombinaci Havířova a zamezil gólové šanci.
07:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jakub Boček (2:0).
07:23
Po brance Blaci vlétli na soupeře a po zásluze dávají další branku. I když Kopecký nedostal dobrou nahrávku od J. Bočka prostřeluje Stefana.
06:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Ježek, asistoval Jan Hněvkovský (1:0).
06:56
Jako správný kapitán se Hněvkovský prodral k míčku a i když nezakončil dokázal naservírovat Ježkovi gól do prázdné branky.
06:08
Riči v úniku trefuje tyč.
05:32
Rozmíška v rohu mezi Píchou a jedním obráncem z hostující celku.
02:34
Riči hledal před brankou jedno ze svých spoluhráčů. Nebýt včasného zákroku Stefana to nekončí vlastním gólem Havířova.
01:45
Blaci se snaží hrát aktivně,ale brankáře hostů víceméně neohrozili.
00:56
Körber si připisuje lehčí zákroky na zahřání.
00:01
První buly zápasu vyhrávají domácí a hned vlétli na soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Erik Šochman, David Beneš, Adam Klimeš, Daniel Filip, Jakub Vilím
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Jan Pícha, Ondřej Vaculík, Matěj Boček, Jakub Renčín, Daniel Ludvík
00:00
Dobrý den Vážení čtenáři, vítejte u dnešního druhého čtvrtfinálového zápasu mezi Black Angels a Florbal Havířov. Včera Blaci povrdili roli favorita v dramatické bitvě, ale Havířov dokázal potrápit domácí celek. Jedním z hrdinů byl gólman domácích Körber, který potvrdil formu z předchozích zápasů.