1:0
2:0
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Štíři Č. Budějovice 4:0
16. Zdeněk Malich, 32. Marek Fuchs, 57. Luděk Ondráček, 58. Tomáš Brom; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 161; zásahy brankářů: Filip Kejík 35 - Radek Kulhan 41; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:0;
60:00
59:59
Kejík si připisuje první nulu v play off.
59:59
Střely ve 3. třetině 12:10 pro Hattrick.
59:59
Vyjádření trenéra domácích Marka Fialy: V dnešním zápase soupeř přidal ve všech aspektech hry a utkání mělo výrazně vyrovnanější průběh. Soupeři jsme v určitých chvílích nedůsledností v osobních soubojích dovolili vytvářet si střelecké pozice, na tom do příštího zápasu zapracujem. Velmi cenné vítěství vybojované týmovým výkonem a dobrým brankářem soupeři díky za super zápas. Skvělým divákům opět taktéž.
59:59
Vyjádření trenéra hostů: Včera jsem se k tomu vzhledem k debaklu nechtěl vyjadřovat, ale dnes se ukázalo, že když někdo nemá potřebu z toho dělat frašku, tak jsme schopni hrát s Brnem vyrovnaně. Bohužel dnes kdy jsme mohli jít do tlaku, jsme byli posláni do tří a to navíc po podobné situaci ze, které jsme dostali čtvrtý gól.
59:59
Škoda, že možnost přesilovek dostáváme až za rozhodnutého stavu, na příští víkend budeme připraveni a vrátíme sérii do Brna. Zdravíme hráče soupeře zejména hráče číslo 6 a věříme, že se přes týden naučí sportovnímu chování. Zveme naše fanoušky na domácí zápasy a slibujeme, že začneme dávat góly a sérii prodloužíme.
59:08
Vyloučen hráč Lukáš Jalový družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra rukou.
58:09
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Luděk Ondráček (4:0).
57:51
Brom si připisuje branku po souhře s Ondráčkem
56:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jan Grábl (3:0).
56:37
Ondráček z předbrankového prostoru zvyšuje na 3:0
55:01
Sládeček teď skvěle získal míček v rohu.
53:39
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
51:12
Kejík má dnes skvělou formu.
50:40
Kulhan teď drží Budějovice fantastickými zákroky.
48:47
Hattrick teď kombinuje, ale přesilovku 5 na 3 nevyužil
48:23
Vyloučen hráč Michael Kudláček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
46:58
Vyloučen hráč Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:58
Králík tvrdě dohrál Grábla
46:46
Hattrick po signálu trefuje tyč.
44:23
Kejík drží čisté konto po dalším skvělém zákroku.
44:15
Sládeček prověřil Kulhana
42:08
Budějovice vypadají odhodlaně ještě něco s vývojem utkání udělat.
37:45
Hanák si teď efektní kličkou poradil s Malichem.
37:04
Hattrick teď pod náporem napadajících hostů.
35:46
Budějovice teď mají rozehrávku, tak uvidíme co vymyslí.
34:28
Štíři teď zklidňují hru a pomalu rozehrávají.
31:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Matěj Hronek (2:0).
31:33
Kejík rychle vyhodil, Hronek přiťukl a Fuchs trefil přesně k pravé tyči.
30:50
Kejík teď předvedl dva skvělé zákroky.
28:19
Hattrick však rozehrávku ubránil a Ondráček se řítil do protiútoku, ten ale hosté zastavili
28:13
Budějovice teď budou rozehrávat z rohu.
26:35
Hra je teď velmi opatrná
23:15
Budějovice teď byly vytlačené až za vlastní branku.
20:01
úvodní buly 2. třetiny znovu ve prospěch hostů.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině 21:14 z pohledu domácích.
18:55
Fuchs poslal kvalitní ránu, gólman hostů, však drží jednogólový rozdíl.
17:04
Dnes je na hale opravdu skvělá atmosféra, vypadá to, že play off táhne domácí fanoušky.
15:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Vít Máček (1:0).
15:16
Malich doklepává střelu Máčka do branky hostů.
10:54
Kůra vyslal nebezpečnou střelu z otočky, nakonec však v brance neskončila.
06:21
06:15
Brom teď posílal vzdušnou nahrávku před branku na Hronka, ten ale promáchl.
05:40
České Budějovice první střelou hned trefují tyč.
04:45
Hattrick zatím potvrzuje roli favorita a je více na balónku.
03:52
Tečovaná střela teď prověřila pozornost hostujícího brankáře.
03:20
Vypadá to, že dnes nebude padat tolik gólů.
02:55
Budějovice teď byly vyhnáni až za vlastní branku.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté, nikam se však neženou a opatrně zakládají útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: David Chvosta, Jan Králík, Jakub Tomšíček, Václav Staněk, Jan Staněk
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, Lukáš Jalový, Marek Fuchs, Matěj Hronek, Tomáš Brom