2:1
0:2
0:1

Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary 5:6p
5. Jan Louvar, 8. Tomáš Nushart, 13. Miloš Tyl, 31. Vojtěch Teslík, 32. David Sachr - 7. Michal Klápa, 18. Ondřej Vavro, 40. Daniel Nicklas, 48. Petr Stejskal, 51. Štefan Nagy, 65. Matěj Svatek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 4 + Vít Bednář (KLA) 5:5; využití: 1:2; diváků: 207; zásahy brankářů: Oskar Blaha 33 - Daniel Váradi 22; po třetinách: 3:2, 2:1, 0:2, 0:1;
70:00
Střely na branku v prodloužení: Kladno 2-2 Karlovy Vary
70:00
Nejlepšími hráči se stali: za tým domácích #74 Oskar Blaha a za tým hostí #29 Daniel Varádi
70:00
Na závěr utkání už dorazil i z nemocnice Klápa, tak doufejme, že jeho zranění nebude vážnějšího charakteru.
70:00
Komentář vedoucího domácích, pana Václava Kally: "Dneska super zápas z obou stran. Velmi bojovné utkání, které soupeř dotáhl do vítězného konce. Gratulujeme k postupu a díky fanouškům za podporu po celou sezonu."
70:00
Komentář trenéra hostí, pana Petra Pánka 1/2: "Cloumají se mnou neskutečné emoce, povedl se nám malý zázrak v podobě vstání z mrtvých i vzhledem k velkému počtu zrnění, které nás během zápasu potkaly. De facto od konce první třetiny jsme hráli na dvě lajny a dohrávali v křečích. ...
70:00
Komentář trenéra hostí, pana Petra Pánka 2/2: ... Vítězný gól byl i dílem neskutečné podpory našich fanoušků, kteří za námi přijeli autobusem a vytvořili nám zde domácí prostředí. Obrovské díky všem aktérům této série, píšeme dějiny karlovarského florbalu. Díky."
64:45
64:46
Tak dlouho to hosté backhandem zkoušeli až se dočkali! Pro Kladno tak sezona končí, naopak Vary se mohou těšit na semifinále
64:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Svatek bez asistence (5:6).
64:15
Hosté nyní jen vrací balonky kladenským, kteří se snaží prodloužit sérii, zatím ale o osudu zítřejšího zápasu ještě rozhodnuto není
57:00
Přihrávkou před branku zkoušel Riebauer nalézt Teslíka, opět se ale jeho snažení nepotkalo s úspěchem
55:45
Na seznam zraněných se v dnešním utkání dostávají i Tyl a Kalina. U druhého jmenovaného se pravděpodobně jedná o obnovené zranění kotníku, domácí střelec zase těžko rozdýchává souboj s Chudinou
55:15
Po zajímavé standardce se proti Stůjovi zaskvěl Varádi
55:00
V nerovném souboji se Strachotou si Mayer pomohl faulem
53:45
Adeptem na branku roku se málem stal domácí Cvrček, jeho ránu ze vzduchu ale zastavil Varádi
52:50
Hosté se snažili překvapit Kanonýry rychlou rozehrávkou, jejich snaha ale vyšla vniveč
51:40
Z poměrně uctivé vzdálenosti prozkoušel Blahu Chudina, domácí brankář potřetí v krátké době kapitulovat odmítl
50:29
Nešťastný moment pro Kladno, balonek do vlastní branky tečoval Richtr a začínáme od nuly
50:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Štefan Nagy, asistoval Petr Stejskal (5:5).
49:00
Ze standardky vyzkoušel Blahovu pozornost ranou golfem Mandler, kladenský brankář chycený balonek rychle poslal Nushartovi, který ještě hledal v lepší pozici Tyla, jeho přihrávka ale neměla potřebné parametry a stala se kořistí hostující obrany
48:30
Louvar mohl rychle odpovědět, jeho pokus ale zastavila branková konstrukce
48:00
Po nedorozumění v kladenské obraně samostatný únik bravurně řeší Stejskal
47:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Stejskal, asistoval Michal Chudina (5:4).
47:35
Vyloučen hráč Štefan Nagy družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
47:35
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
47:20
Proti Strachotovi si dobrý blok připsal Cvrček
46:30
Tyl přihrávkou zpoza branky pobídl Nusharta ke skórování, ten ale skákavý balonek netrefuje
42:48
Vyloučen hráč Michal Chudina družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
40:35
Nushart výborně přebral míček toho času poslednímu Svatkovi, jeho následná přihrávka ale byla sražena až k Varádimu
39:25
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Michal Strachota (5:3).
39:10
38:20
Pokus hostí zastavuje blok Černého
37:00
Šnajdr se nejprve nepřiznal k jasné teči a následně byl florbalovou spravedlností odměněn v podobě nevyužité tutovky a následné zlomené hokejky
35:00
Hosté drží Kanonýry zamčené na jejich půlce, období bez šancí ukončuje Strachotova střela mimo
34:20
Vyloučen hráč Vít Bednář družstva Kanonýři Kladno na 5 minut za hrubost.
33:40
Přihrávka Ondřeje Riebauera připomínala spíše fotbalový centr, na něj ale nikdo nedosáhl a balonek tak získávají hosté
32:30
Zavadil si na malém prostoru pěkně prohrál hned s trojicí kladenských obránců a předložil Strachotovi, proti němuž se opět zaskvěl Blaha
31:33
Mayer po dobrém výběhu zpoza branky předložil nehlídanému Sachrovi, který do prázdné branky navyšuje
31:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr, asistoval Miroslav Mayer (5:2).
31:00
Troufnu si tvrdit, že ve své nejlepší formě by se Tyl z této pozice zeptal brankáře kam to chce a nekompromisně by uklidil. Teď mu bohužel balonek jen přeskočil hokejku
30:21
Teslík svoji střelu od mantinelu schoval dokonale a ta zapadla až za Varádiho - 4:2
30:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Jan Cvrček (4:2).
28:45
Riebauer dokázal v těžké pozici ještě předložit před branku Tylovi, ten ale skákavý balonek netrefil
28:20
Nicklas trefuje pouze přichystaný Teslíkův blok
27:30
Kladenští se snaží hrát co nejaktivněji, tím se ale otevírají prostory pro dlouhé balonky za obranu, jako byl třeba nyní ten na Chudinu
26:30
Nyní si to kolem Černého namířil Strachota, kladenského beka sice oběhl, v další štaci mu už ale vystavil stopku Kalina
25:45
Kladno na vlastní polovině s balonkem, Vary zůstávají zataženější
24:30
Agilní Stůj se prosmýkl kolem Vavra a předložil Pechovi, jeho backhandový pokus zneškodnil Varádi
24:10
Svatek v dobré pozici zamířil pouze do Přívary
23:20
Blaha na brankové čáře zachytává Zavadilovu střelu
22:55
Před hostující brankou faulován Nushart, z následné standardky Riebauer trefuje pouze zeď
22:00
Kladenští nyní poměrně snadno přešli do útočného pásma, pak ale přišla laciná ztráta a na míček se vrací hosté
21:10
Riebauer zkoušel krosovku přes celé pole, hostující obrana jeho úmysl ale vystihla
20:10
A Strachota se hned ze začátku třetiny prezentoval povedeným backhandem, Blaha chytá
20:01
Zahajovací buly druhé části získává pro svůj tým Strachota, Kladno pokračuje v přesilovce
20:00
20:00
Střely na branku po 1.třetině: Kladno 12-15 Karlovy Vary
20:00
Problém Michala Klápy s ramenem vypadá vážněji, takže před koncem 1.třetiny musela do Biosky dorazit záchranka. Jaroslav Jaroš na tom snad tak vážně není, nicméně ani jeden se do dnešního utkání nevrátí. Přejeme ještě jednou oběma brzké uzdravení!
20:00
19:43
Vyloučen hráč Michal Chudina družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
19:00
Po chybě v hostující obraně vyplaval sám před brankou aktivní Nushart, zamířil jen těsně mimo šibenici
18:30
Stůjův pokus z úhlu vyráží Varádi maskou mimo
17:29
Vavro střelou od mantinelu po dobré kombinaci snižuje
17:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Michal Strachota (3:2).
17:10
Nicklas ve velké šanci pálí mimo
16:24
Vyloučen hráč Miroslav Mayer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:20
Proti Nushartovi si výborný blok připisuje Mandler
14:50
Velké šance na obou stranách, Zavadila zneškodnil Blaha, na druhé straně pokus Stůje zamířil mimo tři tyče
14:15
Do tutovky se nyní hnal i Strachota, proti němu skvěle zakročil Blaha
13:50
Louvar skvělou přihrávkou našel Mayera, který v obrovské šanci přestřeluje
12:45
V dalším z tvrdých soubojů Stůj přetlačil Mandlera, následně mu však balonek od hole odskočil
12:09
Balonek se po Nushartově střele odrazil přímo k Tylovi, který uklízí do odkryté klece
12:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miloš Tyl, asistoval Tomáš Nushart (3:1).
11:26
Nyní na zemi po střetu s Černým zůstává ležet i hostující Klápa, dnes se tu hraje hodně od podlahy
11:26
V této chvíli se teda spíše nehraje než hraje, Klápovo zranění vypadá také vážněji. Rovněž přejeme brzké uzdravení
11:00
Zranění hostujícího Jaroše se bohužel ukazuje jako závažnější a vypadá to, že hostující útočník už do zápasu nezasáhne. Přejeme brzké uzdravení!
10:20
Další potyčka už je odměněna dvěma minutami na obou stranách
10:16
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
10:16
Vyloučen hráč Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
08:40
Z následné standardky Mutínský pouze do zdi
08:34
Nebezpečná standardka pro hosty, uvidíme, zda jestli ještě za strkanici Richtra s Klápou nepřijde vyloučení
07:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Matyáš Kalina (2:1).
07:48
Nushart svojí dalekonosnou střelu dobře schoval a vrací Kladnu vedení
07:05
Richtr na mantinelu pořádně přibrousil jednoho z hostů, ti by si přáli vyloučení, domácím se naopak zákrok jevil jako čistý
06:44
Klápa střelou z otočky trefuje přesně bližší šibenici, skóre je vyrovnáno
06:43
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Jiří Mutínský (1:1).