0:4
0:4
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - FAT PIPE Traverza Mukařov 1:9
15. Marek Sluka - 17. Jakub Noha, 28. Petr Heřmanský, 32. Ondřej Kalát, 35. Radim Fořt, 40. Radim Fořt, 44. Jan Pudich, 44. Radim Fořt, 51. Petr Heřmanský, 60. Šimon Otto; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 146; zásahy brankářů: Martin Kohout 25 - Josef Bína 21; po třetinách: 1:1, 0:4, 0:4;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 8, FAT PIPE Traverza Mukařov - 12.
60:00
Komentář trenéra domácích Radka Križka: Není co hodnotit. Soupeř vede 1:0 a my se jdeme připravit na zítřejší zápas. Moc děkuji fanouškům, že přišli v tak hojném počtu a doufám, že i po dnešním výsledku je to neodradí a přijdou také zítra.
60:00
Komentář trenéra hostů Marka Chlumského: T.B.C. Králův Dvůr hrál krásný florbal, častokrát soupeře přehrával, ale nebyl efektivní v zakončení, díky čemuž Traverza vyhrála. K zítřejší výhře bude Traverza potřebovat ještě lepší hru než dnes. Děkujeme divákům a těšíme se na ně i zítra.
60:00
59:54
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Jakub Noha (1:9).
58:28
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
58:28
Vyloučen hráč Jonáš Vaculík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
57:23
Hodně improvizovaná přesilovková sestava domácích si zatím příliš neví rady s obranným blokem Traverzy.
56:37
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za vysoká hokejka.
54:43
Horký pálil do protipohybu Bíny ale balónek nešel do prostoru mezi třemi tyčemi.
52:58
Lang v úniku nasměroval míček jen do připraveného Bíny.
52:15
Kohoutova pravačka zasáhla proti střeleckému pokusu Nohy.
50:08
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Heřmanský, asistoval Tadeáš Drahorád (1:8).
50:08
Drahorád vyslal střílenou přihrávku do předbrankového prostoru, kam si naběhl Petr Heřmanský a nasměroval míček nad padajícího Kohouta.
48:53
Kohout našel balónek po střele Chlumského ve své výstroji.
48:32
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
47:26
Horký pálil od levého mantinelu, ale Bína si pohlídal prostor mezi rukou a tělem.
46:39
Domácí by rádi něco s nepříznivým výsledkem udělali, ale na cokoliv sahnou, to se jim nepovede.
44:49
Bína vytrčil pravou nohu proti střele Sluky.
44:08
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
43:56
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Ondřej Kalát (1:7).
43:56
Traverza znovu trestá chybnou rozehrávku T.B.C. a s domácím týmem už to doopravdy vypadá hodně špatně.
43:34
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Marek Chlumský (1:6).
43:34
Pudich při zakončení trefil bránícího Horkého do nohy a od ní se míček odrazil a skončil za bezmocným Kohoutem.
42:19
Svoboda vyslal dalekonosnou střelu, po které se o dorážku pokoušel Vlček, Bína ale odmítá pustit další branku.
41:17
Králův Dvůr hned od prvních vteřin třetí periody zařazuje do sestavy všechny dosud nehrající náhradníky.
40:37
Votava nahodil míček před bránu, kam dobíhal Vlček, toho ale Bína vychytal.
40:00
40:00
Střely na bránu ve druhé třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 8, FAT PIPE Traverza Mukařov - 13.
40:00
39:03
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Karel Svatoš (1:5).
39:03
Fořt prošel obraou domácích jako nůž jahodovou marmeládou a prostřelil Kohouta - 1:5.
38:35
Kohout si poradil se střelou Štipky, jenž pálil od levého mantinelu.
37:31
Po střele Langa ještě dorážel Škoula ale obě šance kryje Josef Bína.
36:48
Noha se zkusil rychle obtočit kolem brány, nakonec se mu ale nepodařilo zasunout míček mezi tři tyče.
35:06
Kohout chytá obrovskou šanci Pudicha. T.B.C. předvádí při rozehrávce občas neskutečné minely.
34:45
Bína vyrazil střelu Langa jen před sebe, Dvořák ale nedokázal trefit balónek plachtící vzduchem.
34:14
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Petr Kašpar (1:4).
34:14
U odraženého míčku v předbrankovém prostoru se dostal Fořt před Syrovátka a přidává už čtvrtý gól Traverzy.
33:36
Střely domácích končí ve druhé třetině většinou na prvním bránícím hráči mukařovských.
31:28
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Ondřej Kalát, asistoval Karel Svatoš (1:3).
31:28
Znovu přihrávka střela z první v podání Traverzy. Nyní vybídl Svatoš Ondřeje Kaláta, a ten se nemýlil.
31:04
Lang po pravém mantinelu proběhl až k bráně soupeře, ale místo nasměrování míčku na některého z volných spoluhráčů zvolil zakončení, které nebylo úspěšné.
29:52
Po chybné rozehrávce domácích pálil Otto, jeho pokus byl ale zablokován kapitánem Horkým.
29:08
Mukařovští jsou při dostupování hráčů velice důslední a Petrmichl teď ani nadvakrát nedokázal dostat míček na své spoluhráče.
28:27
Bína nadvakrát zkrotil neposední balónek, který na něj přiletěl z hole Veselého.
27:45
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Heřmanský, asistoval Jakub Noha (1:2).
27:45
Při ponechané výhodě hostů Noha oběhl bránu a naservíroval míček volnému Petru Heřmanskému, který dostává hosty do vedení.
27:05
Na druhé straně Bína vychytal Votavu.
26:43
Karel Svatoš se na středu vytočil do střely, ale tu chytá do rukou brankář Kohout.
24:11
Kotlas shodil do střelecké pozice na Nohu, ten těsně minul levý horní roh Kohoutovy klece.
23:49
Petrmichl s Votavou odvádí skvělou práci v oslabení, když drží míček na polovině hostů.
22:57
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání.
22:09
Kalát zablokoval střelu Syrovátka.
21:16
První přesilovka T.B.C. skončila gólem Sluky v poslední vteřině početní výhody, uvidíme, zda budou domácí úspěšní i teď.
20:47
Vyloučen hráč Tadeáš Drahorád družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:36
Svatoš proběhl kolem levého mantinelu až za bránu domácích, odkud hledal spoluhráče, ten bal ale pod tlakem a Mukařov přišel o míček.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 6, FAT PIPE Traverza Mukařov - 9.
20:00
19:23
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil Petr Heřmanský.
19:23
Kohout zatím jednoznačně hvězdou zápasu. Po několika parádních zákrocích vychytal teď i nájezd Heřmanského.
18:43
Horký sklepl ze středu k mantinelu na Sluku, ten potáhl míček a vypálil směr Bína. Brankář Traverzy ale bezpečně drží míček ve svých rukách.
17:38
Po přihrávce Štipky pálil Pudich, Martin Kohout ale předvedl neuvěřitelný skok, díky kterému vychytal forvarda Traverzy.
16:06
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha bez asistence (1:1).
16:06
Jakub Noha obral o míček domácího obránce a střelou do prostoru mezi rukou a nohou Martina Kohouta srovnává stav utkání.
14:27
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Sluka, asistoval Daniel Škoula (1:0).
14:27
Škoula křížnou přihrávkou našel Marka Sluku, který procedil míček za gólmana Bínu. T.B.C. jde tak do vedení jako první.
13:37
Bína zasahuje proti šancím nejprve Horkého a poté i Dvořáka.
12:55
První přesilová hra domácích začíná zblokovanou střelou Syrovátka.
12:27
Vyloučen hráč Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hra rukou.
11:28
Horký se procpal s míčkem až do předbrankového prostoru, kde už ale v těžké pozici nedokázal nasměrovat míček na bránu Pražanů.
09:41
Nejlepší hráč třetích třetin v Národní lize Tomáš Vlček je ve hře a zastavuje tutovou šanci hostů, když vyrazil míček z brankové čáry.
08:05
Syrováko vyzkoušel Bínovu pozornost z hodně ostrého úhlu. Gólman hostů sbírá míček a rozehrává na své obránce.
06:41
Kohout vychytal Kaláta, jenž zakončoval z hranice velkého brankoviště.
06:13
Míček se odrazil k volnému Štipkovi, ten ovšem těsně minul bránu. Mukařov je zatím jednoznačně lepším a nebezpečnějším týmem.
04:42
Radim Fořt přešel přes dva bránící hráč Králova Dvora, avšak zakončení mu vůbec nevyšlo a míček prolétl vysoko nad domácí bránou.
04:13
Uhřík teď na poslední chvíli odehrál míček za mantinel před dotírajícími útočníky Traverzy.
03:40
Nohovi střela sjela z čepela a Kohout měl tak lehkou práci.
02:08
První zákrok Kohouta proti střele Kotlase. Obránce se superligovými zkušenostmi mířil mezi nohy brankáře T.B.C., ale ten prostor mezi svými údy utěsnil.
01:26
Škoula samotný před bránou nedokázal propasírovat míček přes gólmana Bínu.
00:49
Balónku se jako první ujali domácí, ale do šancese zatím nedostali.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Michal Kotlas, Jan Fiala, Ondřej Kalát, Karel Svatoš, Radim Fořt
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Svoboda, Marek Sluka, Jáchym Syrovátko, Karel Horký, Matěj Kodl
00:00
Dobrý večer dámy a pánové, vítám Vás u sledování textového přenosu z prvního kola play-off Nárdoní ligy, ve kterém T.B.C. přivítá Mukařov.