1:2
- : -
TJ Turnov

Spartak Pelhřimov - TJ Turnov 3:6
27. Tomáš Kocián, 40. Petr Poduška, 50. Martin Blažek - 7. Patrik Rozkovec, 7. Vojtěch Palatínus, 13. Vojtěch Palatínus, 14. Patrik Rozkovec, 54. Tomáš Vitásek, 60. Patrik Rozkovec; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:5 + Adam Balatka 5; využití: 1:0; diváků: 137; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 21 - Jaroslav Švec 23; po třetinách: 0:4, 2:0, 1:2;
60:00
třetí třetina končí na střely 6:5 pro domácí , konečný stav utkání 6:3 pro hosty
60:00
Komentář trenéra hostů A. Palatínuse: Od nás výborně odmakaný zápas. Vedeme 1:0 a za to jsme rádi. Zítra se jede zase od nuly. Nic víc, nic míň.
60:00
komentář trenéra domácích Petra Zajíčka: Soupeř nám nabídl velké množství přesilových her, které jsme nevyužili a tím jsme tento zápas nemohli vyhrát. Děkuji skvělým divákům a těšíme se na zítra
60:00
59:56
domácí zkouší hru bez brankáře, hosté se ale chopili míčku a posílají ho do prázdné branky
59:55
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Vojtěch Palatínus (3:6).
59:12
hostující hráč sám před domácí brankou, měl čas, ale přestřeluje
57:54
Fučík zastavuje hostujícího hráče před domácí bránou,ale hosté nájezd neproměnili, Kuchař s přehledem chytá
57:53
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Pavel Sekyra.
57:02
Vyloučen hráč Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
56:06
hosté šetří čas a vyváží na půlku domácích, domácí ale opět na míčku
55:00
hostující hráč podráží nohy Blažkovi s míčkem na středu hřiště
54:59
Vyloučen hráč Adam Balatka družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
54:45
hosté střílí ze standartky, ale trefují blok domácích
53:45
hosté při odloženém vyloučení trefují prudkou střelou volné místo v brance,zvyšují tak svůj náskok a vyloučení se nekoná
53:44
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Jan Hausmann (3:5).
52:19
domácí střílí do poloprázdné brány, hostující brankář se stíhá přesunout a střelu vyráží
51:20
domácí po rychle přenesené hře z jedné strany na druhou střílí mimo branku
51:15
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
51:05
odložené vyloučení na straně hostů, domácí na chvíli v šesti bez brankáře
49:25
Blažek uniká podél mantinelu a trefuje se krásnou střelou zdálky zpoza hráče
49:24
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek bez asistence (3:4).
45:10
hostující se po chybě v obraně dostává k domácí bráně, Kuchař hráče zbavuje míčku
40:00
domácí ve druhé třetině přidali dva góly a žádný neinkasovali, skóre 4:2, na střely 9:7 pro domácí
40:00
39:48
domácí využívají přesilovou hru a před koncem třetiny snižují na rozdíl dvou branek
39:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Václav Fučík (2:4).
38:55
hostující hráči opět během přesilové hry domácích hrozí před domácí brankou
38:38
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
37:35
domácí dneska už po několikáté trefují helmu hostujícího brankáře, míček v síti nekončí
36:17
domácí si zahrají další přesilovku po hrubém zákroku na domácího hráče za bránou hostů, kterou hostující ještě po zapískání bez potrestání tvrdě dohráli
36:16
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za držení.
36:00
Poduška zkouší střelu z půlky, ta ale končí v bloku prvního hostujícího hráče
35:21
hostující hráč nahrává zpoza brány na střelu, míček se naštěstí zamotal pod nohy hráčům před brankou
33:57
Blažek střílí, ale míček mu sklouzává a střela míří po zemi mimo branku
33:14
Zrzavý po výběhu z rohu střílí, střela končí na hrudi hostujícího brankáře
32:22
hostující z rozehrávky nahrávají před branku domácích, střela končí jak přes kopírák opět nad poloprázdnou brankou
32:13
další překvapivý únik hostujícího hráče končí opět nad brankou
31:35
hosté se rychlým útokem dostávají dopředu, hostující hráč přestřeluje odkrytou branku
26:37
domácím se konečně daří skórovat, po přihrávce do rohu se odtud trefuje k vzdálenější tyčce Kocián
26:36
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Václav Fučík (1:4).
26:26
hosté prošli přes několik bránících hráčů blízko k domácí brance, tam je blokem zastavuje Blažek
24:36
Poduška po přihrávce přes celé hřiště střílí, hostující brankář se zvládl přesunout a střelu chytá
23:33
Blažek obchází několik hostujících hráčů a posílá míček dál do rohu, domácím se bohužel nepodařilo zakončit
20:00
domácím se v první třetině moc nedařilo, inkasovali dva góly v oslabení, přitom na střely nepatrně vyhráli 13:12, skóre po první části 4:0 pro hostující tým
20:00
19:31
Kocián střílí od mantinelu, míček mu ale sklouznul a střela končí daleko mimo branku
14:58
hosté zatlačují domácí na jejich půlku a šetří tak čas zbývající do konce jejich oslabení
14:10
Poduška napřahuje po dlouhém kombinování domácích na střelu, bohužel mu přihrávka míří přímo pod nohy
13:45
hostující hráč si povodil Kuchaře a zakončil nekompromisně do poloprázdné branky, vracející se domácí hráči už nic nezmohli
13:44
Timeout Spartak Pelhřimov
13:43
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Patrik Rozkovec bez asistence (0:4).
13:22
hosté zatím velmi dobře brání své oslabení, další hráč uniká dopředu
12:16
dalšímu hostujícímu hráči se během přesilovky domácích daří uniknout před branku domácích, tentokrát bohužel míček končí v sítí
12:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Vojtěch Hejduk (0:3).
12:10
Blažek po crossové přihrávce opět střílí, bohužel mimo branku
11:08
další vyloučený hráč hostů znamená chvíli hry pět na tři pro domácí, hosté hrají velmi tvrdě
11:07
Vyloučen hráč Adam Balatka družstva TJ Turnov na 5 minut za hrubost.
10:35
hráč hostů uniká dopředu, ale je před bránou zastaven vracejícím se Fučíkem a připraveným Kuchařem
09:51
po hrubém faulu v rohu hřiště na Zrzavého si přesilovku zahrají i domácí
09:50
Vyloučen hráč Jan Grmolec družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
08:07
domácí přesouvají hru rychle dopředu, soupeř je zastavuje faulem u mantinelu, a tak budou domácí dál pokračovat v útočné akci
07:00
po prudké střele hosté zvyšují svůj náskok na rozdíl dvou branek
06:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (0:2).
06:31
hosté se po chybce v domácí obraně ujímají vedení
06:30
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Jan Grmolec (0:1).
06:02
domácí přesilovku ubránili, už zase jsou na míčku
04:58
domácí zatím úspěšně brání, Poduškovi se daří vyvézt míček a šetří tak cenné vteřiny běhěm oslabení
03:57
hosté se dostávají k další střele, hned poté vyloučen hráč domácího týmu, hosté si zahrají přesilovku
03:56
Vyloučen hráč Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
03:07
na míčku zatím více hrají domácí, ale nijak více hostům nehrozí
02:27
hosté se po rozehrávce z rohu také dostávají ke střele, Kuchař vyráží
01:25
hra už od začátku probíhá v plném tempu, Knězů zkouší hostujícího brankáře, ten střelu chytá
00:01
úvodní buly vyhrávají hosté, ale domácí se rychle ujímají míčku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Vojtěch Palatínus, Lukáš Švitorka, Štěpán Matěcha, Antonín Palatínus, Pavel Sekyra
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Lukáš Zrzavý, Ladislav Běhounek, Václav Fučík, Martin Blažek