1:0
3:0
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Vikings Kopřivnice 6:0
14. Arnošt Nechvátal, 14. Michal Šmíd, 32. Václav Černoch, 41. David Novák, 43. Václav Černoch, 50. Jan Zbořil; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Daniel Chrást 18 - Jan Klinka 8, Jakub Strakoš 11; po třetinách: 2:0, 1:0, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostí:Dnes to nevyšlo.Zítra se jede odznova. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme si šli pro výhru od začátku do konce. Zvládli jsme být po celé utkání koncentrovaní a to společně s bezchybným brankářem rozhodlo. Nicméně jak říká kolega, zítra se hraje od nuly. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
59:19
Střely v třetí třetině: 6-6
58:19
Kopřivnice měla další šanci, ale gól nedává.
57:16
Vyloučen hráč Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:40
Chrást přidává další skvělý zákrok.
53:30
Skvělá hra Gullivers. Uzamkli Kopřivnici v obranném pásmu.
52:30
Chrást svojí vystřelovací nohou chytá i další pokus hostů
50:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Strakoš družstva FBC Vikings Kopřivnice
49:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Zbořil, asistoval Jan Kvapil (6:0).
49:53
Zbořil využívá přesilovou hru.
49:20
Žurek vypálil jedovatou, ale trefil masku golmana hostů
49:05
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
46:55
Hosté v přesilové hře nic nevymysleli.
45:40
Domácí tým vyhazuje míček na polovinu soupeře.
44:55
Vyloučen hráč Jan Zbořil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
44:55
Hostující tým dostává výhodu přesilové hry.
43:40
Hostující tým se po dlouhé době drží na útočné polovině
42:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Radek Dřevěný (5:0).
42:48
Černoch se dostal do samostatného úniku a s přehledem zakončil.
40:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák, asistoval Michal Házy (4:0).
40:52
Novák aka KRTEK přesně dorazil skákavý míček do branky soupeře.
35:59
Házy se pokoušel vystřelit, ale jeho střela minula bránu.
34:10
Vyloučen hráč Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:44
Dnešní utkání sleduje 120 diváků
31:58
31:58
Černoch propálil golmana hostů mezi nohy.
31:20
Gullivers ubránili přesilovku výborně.
30:00
Hostům zatím přesilovka nejde.
29:04
Vyloučen hráč Michal Házy družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
27:50
Druhá třetina je zatím nudná.
25:03
Chrást chytá i další nebezpečnou střelu.
23:23
Černoch zahazuje velkou příležitost.
22:20
Bouška svým silným backhandem prověřil brankáře hostů.
21:23
Hostující tým zatím aktivnější.
20:00
20:00
Litujte že tu nejste!!! Přítomní diváci pravě sledují zápas přípravek Gulls proti Židenicím!!
20:00
Náš hlasatel o přestávkovém programu perlí. Střely lítají zleva doprava, z vrchu dolů.
20:00
Mimochodem, naši junioři vedou 3:1 ke konci druhé třetiny proti Otrokovicím. DO TOHO KLUCI. #letsgogulls
20:00
19:59
Střely v první třetině: 11-6
19:15
Černoch po standartní situaci netrefil bránu.
17:13
Hostující tým kombinuje na vlastní polovině hřiště.
16:12
Tým Kopřivnice hraje spíše defenzivně.
15:16
Dřevěný byl ve velké šanci vychytán.
13:46
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Šmíd, asistoval David Novák (2:0).
13:46
Gullivers se povedlo ze dvou velkých šancí skórovat.
13:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Arnošt Nechvátal, asistoval David Novák (1:0).