0:1
3:3
1:0

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - FAT PIPE Traverza Mukařov 5:4p
11. David Konečný, 41. Matěj Kodl, 47. Marek Sluka, 55. Patrik Svoboda, 62. Jan Lang - 24. Karel Svatoš, 41. Jakub Majer, 47. Radim Fořt, 60. Jakub Majer; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 124; zásahy brankářů: Martin Kohout 35 - Karel Mrkos 28; po třetinách: 1:0, 0:1, 3:3, 1:0;
70:00
Střely na bránu v prodloužení: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 1, FAT PIPE Traverza Mukařov - 0.
70:00
Komentář trenéra hostů Marka Chlumského: Diváci dnes mohli vidět atraktivní utkání plné gólových šancí a skvělých zákroků gólmanů. Těšíme se na soupeře i diváky v dalším utkání.
70:00
Komentář trenéra domácích Radka Križka: Děkuju všem divákům, kteří nám po včerejšku věřili a dorazili na dnešní utkání. Včera jsme předvedli hrozný výkon, ale dnes na nás všichni věrní můžou být právem hrdí. Sáhli jsme si na dno a jsme moc šťastni za stav 1:1. Příští týden se moc těšíme na pokračování této atraktivní série. Soupeři děkujeme za férové utkání a přejeme mu šťastnou cestu domů.
61:27
61:27
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jan Lang, asistoval Daniel Škoula (5:4).
61:27
T.B.C. srovnává stav série! Škoula našel křížnou přihrávkou Jana Langa, který trefil odkrytou klec Mukařova a střílí vítězný gól T.B.C.
60:31
A začíná nám desetiminutové prodloužení pět na pět. Na balónku jsou hosté z Mukařova.
60:00
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 10, FAT PIPE Traverza Mukařov - 17.
60:00
59:44
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Majer, asistoval Jan Fiala (4:4).
59:44
Šestnáct sekund před koncem třetí třetiny trefuje Jakub Majer přesně k levé tyči domácí brány a posílá utkání pravděpodobně do prodloužení.
58:38
Mukařov už dobrou minutu tlačí domácí obranu v šesti hráčích v poli, ale neuvěřitelný Kohout stále odolává a chytá všechny šance soupeře.
57:56
Martin Kohout opět neskutečně natáhl svou levou ruku proti střele Majera, kterou zřejmě musel domácí gólman vidět až na poslední chvíli.
57:12
Kohout drží míček ve svých rukou i po střele Pudicha z dobré střelecké pozice.
56:30
Za Kotlasovou dělovkou se Kohout jen ohlédl. Míček končí v zámezí.
55:18
Po střele Veselého a teči Langa drží míček ve své moci Karel Mrkos.
54:37
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
54:37
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Svoboda bez asistence (4:3).
54:37
Po šancích Horkého se míček odrazil k Patriku 'Granátu' Svobodovi, který prostřelil všechno, co měl před sebou a posílá T.B.C. do vedení.
52:39
Na druhé straně zasahuje Mrkos nejprve proti střele Petrmichla po zemi a následně kryje i dorážku Kodla.
51:25
Majerova kroucená střela prolétla těsně kolem levé tyče Kohoutovy klece.
49:11
Veselý pálil do odkryté brány hostů, ale znovu předvedl Mrkos tygří skok a vyráží míček směřující mezi tři tyče.
48:35
Kohout vyráží střelu Jana Pudicha a kryje i následující dorážku.
46:56
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Sluka, asistoval Daniel Škoula (3:3).
46:56
Opět srovnáno. T.B.C. využívá přesilovou hru zásluhou Marka Sluky.
46:02
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Ondřej Kalát (2:3).
46:02
Hosté střílí branku v oslabení. Radim Fořt pověsil míček přímo pod horní tyč králodvorské svatyně.
45:25
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
43:26
Kotlasova střela sražena domácími obránci mimo svatyni T.B.C.
42:32
Domácí brankář chytá i dorážku na brankovišti od Jakuba Nohy.
42:17
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil Michal Kotlas.
42:17
Jak včera, tak i dnes Martin Kohout chytá trestné střílení Traverzy.
41:28
Vyloučen hráč Jakub Votava družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
40:39
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Majer bez asistence (2:2).
40:39
A už je zase srovnáno. Jakub Majer vypíchl míček domácímu obránci, udělal kličku na střed a umístil balónek nad levé Kohoutovo rameno.
40:18
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Jáchym Syrovátko (2:1).
40:18
Hodně povedený vstup T.B.C. do třetího dějství. Syrovátko nahodil dlouhý míček na bránu hostů a tam ho dorazil za Mrkosova záda Matěj Kodl.
40:00
40:00
Střely na bránu ve druhé třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 8, FAT PIPE Traverza Mukařov - 13.
40:00
39:24
Kohout kryje nejprve střelu Kalát a poté i následnou dorážku Fořta.
38:53
Kodl nadvakrát nedokázal překonat Karla Mrkose v bráně hostů.
38:04
Kohout Kohout a znovu Martin Kohout! Domácí brankář teď chytá jednu střelu za druhou a musí snajpery Mukařova přivádět k šílenství.
37:22
Otto proběhl po levém mantinelu, ale v zakončení minul domácí bránu.
36:27
V přesilovce 5 na 3 trefuje Noha tyč!
36:17
Vyloučen hráč Jáchym Syrovátko družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:51
Kohout vyráží střelu Šimona Otta.
35:04
Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:57
Konečný basebalově napálil padající míček na bránu Traverzy, branku nevstřelil ale v hledišti to zahučelo jako v úlu.
32:13
Petrmichl přihrál před bránou Svobodovi, ten ihned střílel do prázdné brány, ale kde se zjevil, tu se zjevil letící brankář Mrkos a míček vyrazil. Senzační zákrok gólmana hostí!
31:53
Dva bloky domácí obrany zastavily střelecké pokusy Karla Svatoše.
31:34
Tomáš Vlček těsně netrefil bránu hostů.
30:09
Rozhodčí neuznávají branku Mukařova, z důvodu, který jsme nepostřehli a ani nám nebyl sudími popsán.
29:57
Těžký zákrok Mrkose proti nebezpečné střele Horkého.
28:58
Sluka nahodil dlouhý balón z obranné polovina Králova Dvora až do předbrankového prostoru, kde číhal Vlček, jenž tečoval jeho ránu. Gólem ale tato akce neskončila.
27:52
Noha střílí miimo Kohoutovu klec.
26:34
Na pravé noze brankáře Mrkose končí míček po pokusu Veselého.
25:44
Mrkos drží míček po ráně Sluky.
25:05
Kalát zakončoval mukařovský brejk v oslabení těsně vedle domácí brány.
24:38
Vyloučen hráč Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:39
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Ondřej Kalát (1:1).
23:39
Krásná akce přes celou šířku i délku hřiště na dvě přihrávky, tu finální adresoval Ondřej Kalát na Karla Svaoše, který už jen uklízel balónek do odkryté klece T.B.C.
23:08
Štipka si v samostatném úniku nepřišel na zatím bezchybného Kohouta.
21:57
Dvořákova střela končí za zadním mantinelem.
21:11
Druhá třetina začla několika nepřesnostmi z obou stran.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 14, FAT PIPE Traverza Mukařov - 9.
20:00
19:37
Škoula se Slukou šli dva na jednoho, Škoula ale míček ztratil.
18:06
Vyloučen hráč Ondřej Kalát družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
16:21
A znou Pudich, tentokrát mířil mezi nohy domácícho gólmana, ten ale prostor mezi svýmy údy uzavřel a nedovolil tak mukařovskému forvardovi skórovat.
16:04
Kohout vytrčil svou pravou nohu proti střele Pudicha.
15:04
Nově složená formace domácích Konečný-Votava-Vlček zatím trápí obranu Traverzy. Jejich pobyt na ledě přináší čím dál tím více šancí.
13:36
Výborný zákrok svým fotoaparátem teď předvedl dvorní fotograf Pavel Paluska, jenž reflexivně vyrazil míček, který na něj mířil.
12:37
Vlček vypálil těsně vedle levé tyče mukařovské klece.
12:04
Kohout na poslední chvíli vytáhl střelu Kotlase svou pravačkou.
11:38
Jakub Noha přestřeluje bránu.
11:20
Traverza v přesilovce točí domácí obrannou čtveřici, Kohout ale zatím nemusel zasahovat.
10:06
10:00
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil David Konečný, asistoval Jakub Votava (1:0).
10:00
Velká aktivita domácích přináší ovoce. Votava připravil míček Davidu Konečnému, jenž střelou tahem prostřelil Mrkose.
09:22
Znovu Pudich, tentokrát pálil ze středu hřiště, ale míček vyrazil brankář Kohout svou pravou rukou.
08:45
Po chybě Veselého mířil na Kohouta Pudich, brankář T.B.C. si ale poradil a míček mu sebral z čepele.
07:40
Střela Heřmanského míří jen do obránce Svobody.
06:36
Vlček připravil pozici Votavovi, jenž vypálil na Mrkose, ten ale míček vyráží hrudí.
06:21
Štěpnička pálil jen do připraveného bloku Traverzy.
05:01
Po akci Vlčka pálil Konečný jen do masky brankáře Mrkose.
04:39
Domácí zatím aktivnějším týmem, střela Uhříka jen prolétla nad bránou soupeře.
04:27
Střela Veselého sražena mimo hřiště.
02:52
Petrmichl mířil podél pravého mantinelu na Mrkose, snažil se o kličku, ale nakonec se ocitl až za bránou soupeře.
02:05
Po průniku Sluky ještě dorážel Konečný, brankář Mrkos ovšem byl pozorný.
01:21
Po úvodních dotecích s balónkem zatím nemuseli brankáři zasahovat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Karel Mrkos; hráči v poli: Michal Kotlas, Jan Fiala, Karel Svatoš, Radim Fořt, Ondřej Kalát
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Svoboda, Jáchym Syrovátko, Matěj Kodl, Karel Horký, Jan Petrmichl
00:00
Vážení diváci, vítám Vás u sledování textového přenosu z druhého utkání čtvrtfinále play-off mezi T.B.C. a Mukařovem. Včera zvítězila Traverza 9:1, ale domácí fanoušci doufají, že dnes bude vše jinak.