2:0
- : -
TJ Turnov

Spartak Pelhřimov - TJ Turnov 5:4
2. Václav Fučík, 11. Lukáš Zrzavý, 21. Antonín Palatínus, 41. Václav Fučík, 60. Jan Knězů - 6. Adam Balatka, 9. Pavel Sekyra, 27. Pavel Sekyra, 29. Adam Balatka; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:6; využití: 2:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 15 - Jaroslav Švec 18; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:0;
60:00
komentář trenéra domácích Petra Zajíčka: Dnes jsme podali výkon hodný play-off a po bojovném výkonu celého družstva jsme zvítězili, děkujeme divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostů A. Palatínuse: Dnes jsme si zápas prohráli zbytečnými chybami a vyloučeními. Jeden bod z venku se počítá, druhý byl blízko, škoda. Přes týden se připravíme a třetí zápas začíná zase od nuly.
60:00
třetí třetina na střely končí 7:6 pro domácí, ti také vyhrávají utkání 5:4
60:00
59:58
hosté velmi nadějně střílí, ale Kuchař na poslední chvíli skáče do střely, domácí odpalují míček na druhou stranu hřiště
59:15
po zblokované přihrávce Hendrycha, která ale zvládla projít na druhou stranu hřiště se skvěle trefuje backhandem osamocený Knězů
59:14
Timeout TJ Turnov
59:13
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Milan Hendrych (5:4).
56:28
hosté střílí z půlky, střela sice prošla přes bloky domácích, ale skončila nad brankou
54:09
domácí se dostávají ke střele z úhlu, ta ale končí pouze v boční síti branky
53:52
hostujícímu hráči se podařilo uniknout s míčkem až před branku domácích, tam je ale zastaven vracejícími se hráči
52:11
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za držení.
52:07
Kuchař podržel svůj tým a když se hostům podařilo dostat ke střele po chybce domácích, vyráží střelu helmou
50:45
domácí získali míček míček u mantinelu, rozhodčí to ale viděli jako faul a rozehrávají hosté
49:43
domácí mohli několikrát střílet, ale radši zvolili přihrávku, střílí až Fučík, ale brankář hostů míček chytá
48:34
hosté opět hrají v rohu hřiště velmi tvrdě, následuje přesilovka domácích
48:33
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
48:06
hosté se díky přesným přihrávkám dostávají až ke střele, ta naštěstí končí nad brankou
41:35
samostatný únik Hendrycha bohužel gólem nekončí, pokusil se obejít brankáře, ten ale gól nedovolil
40:58
Fučík získal u mantinelu míček a přesnou střelou k vzdálenější tyčce srovnává
40:57
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík bez asistence (4:4).
40:27
hostující hráč se chopil míčku a velmi rychle několikrát přeběhl na šířku hřiště, aby ušetřil čas při oslabení
40:00
40:00
velmi rychlá druhá třetina končí na střely 8:7 pro hosty, stav utkání 4:3 také pro hosty
40:00
39:37
hosté hrají velmi hrubě, domácí hráč končí za mantinelem a hostující hráč na trestné
39:31
Vyloučen hráč Patrik Rozkovec družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:06
Kocián zkouší střelu z úhlu po nahrávce Fučíka zpoza brány, hostující brankář si bližší tyčku kryje
34:41
Vyloučen hráč Jan Grmolec družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
34:41
hosté si nepohlídali počet hráčů na hřišti a hráli v šesti, na míčku jsou nyní domácí
34:28
Poduška získal míček a nahazuje ho do rohu na půlce hostů
33:52
hosté přestřelují branku, míček končí za mantinelem
33:15
Vyloučen hráč Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:53
Hendrychovi se daří chytit přihrávku hostů a domácí jdou do rychlého protiútoku, ten ale není zakončen střelou
30:25
hosté zkouší střelu, ta ale míjí bránu a domácí jsou opět v plném počtu
28:28
hostující hráč uniká, ale je před brankou zastaven domácími, hned na začátku hry čtyři na čtyři hosté využívají standartku před bránou a ujímají se vedení
28:27
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adam Balatka, asistoval Antonín Palatínus (3:4).
28:24
Vyloučen hráč Lukáš Zrzavý družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
27:40
hosté dohrávají hrubě souboj u mantinelu a domácí si zahrají další přesilovku
27:39
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
26:27
hosté si odskakují před brankou domácích, a volný hráč ze středu vyrovnává
26:26
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (3:3).
25:04
domácí během oslabení ušetřili cenné vteřiny a vyvážejí míček na půlku hostů
24:06
hosté střílí, Kuchař míček vyráží a obrana nedovoluje hostům skórovat ani z nadějných dorážek
23:06
hosté budou hrát po sporném zákroku domácích u mantinelu první dnešní přesilovku
23:05
Vyloučen hráč Jan Knězů družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:15
Knězů střílí, ale netrefuje branku, ani dorážka v sítí nekončí
20:22
domácí ze středu nahazují na teč před bránu, hostující hráč si sráží míček do branky
20:21
Vlastní branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus (3:2).
20:01
buly tentokrát vítězné pro domácí
20:00
20:00
na střely první třetinu vyhrávají domácí 9:5, hra probíhá už od začátku v plném tempu
20:00
19:05
hosté trefují tyčku po špatně rozehrané standartce, kterou rozhodčí ale pouští
17:56
nához domácích chytají hosté a pouští se do útoku, domácí obrana je ale zastavuje a hrozí protiútokem
15:19
útok hostů zastaven bloky domácích
14:29
hosté za domácí brankou zfaulováni, po rozehrávce hrozí domácím, ale ti se ujímají míčku
12:42
hosté dlouze kombinují než se pouští do útoku, míček ale ztrácí a ujímají se ho opět domácí
11:46
Poduška nahazuje míček do vzduchu, tam hosté faulují, domácí stále na míčku
10:17
domácí využívají přesilovku a ujímají se vedení po střele Zrzavého
10:16
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý, asistoval Martin Blažek (2:2).
09:25
po několika hrubých zákrocích posílají rozhodčí konečně hostujícího hráče na trestnou, první dnešní přesilovka domácích
09:24
Vyloučen hráč Jan Grmolec družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
09:14
domácí obrana jistě zastavuje útok hostů
08:22
hosté přidávají druhý gól po dobře sehrané standartce od mantinelu hostující hráč posílá prudkou střelou míček do branky
08:21
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Antonín Palatínus (1:2).
07:16
domácí nahazují na teč, brankář hostů ale míček chytá
06:46
domácí hráč míří k brance hostů, míček se mu ale zamotal pod nohy a je zastaven hostující obranou
05:14
hostující hráč uniká po mantinelu a prudkou střelou trefuje šibenici a nedává tak domácímu brankáři šanci
05:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adam Balatka, asistoval Patrik Rozkovec (1:1).
05:04
dobře sehraná standartka domácích končí v bloku hostů
05:01
další nadějný útok domácích zastaven faulem
04:23
Poduška vypíchl nahrávku hostů a míří dopředu, na půlce je ale zastaven faulujícími hosty