5:3
3:0
- : -

TJ Sokol Jaroměř - Wizards DDM Praha 10 11:6
2. Jakub Kopecký, 5. Dominik Emlar, 19. Jakub Kubina, 24. Jakub Kopecký, 26. Jakub Kopecký, 30. Petr Hofman, 31. Jakub Kopecký, 39. Vojtěch Výborný, 44. Petr Hofman, 56. Vojtěch Výborný, 58. Michal Nožička - 3. Karel Smutný, 15. Ondřej Policar, 16. Ondřej Policar, 21. Jan Heller, 23. Adam Kulík, 24. Adam Kulík; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 5:4; využití: 2:1; diváků: 162; zásahy brankářů: Šimon Špaček 27 - Lukáš Vávra 22; po třetinách: 3:3, 5:3, 3:0;
60:00
59:59
Hotovo. Série vyrovnána na 1:1.
59:59
Střely na branku v 3.třetině: domácí 9 hosté 10.
59:59
Komentář trenéra hostí Urbance:Tým za stavu 6:3 pro nás se přestal soustředit a hrát. Tak nám Jaroměř nasypala 8 branek. Vítězství jsme si pak nezasloužili. Děkujeme divákům, pořadatelům, soupeři. Příjemný zbytek neděle.
59:59
Komentář trenéra domácích Klapky: Další těžký zápas playoff, ve kterém jsme za stavu 6:3 předvedli velký morál a ofenzivní hrou dotáhli zápas do vítězného konce. Děkuji divákům za podporu, soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu.
59:48
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
59:48
A další vyloučení.....
59:42
Vyloučen hráč Karel Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:42
V poslední minutě tu máme ještě vyloučení
58:56
Domácí se snaží ještě navýšit vedení a tlačí na Wizards.
57:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička bez asistence (11:6).
57:56
Hostí hrají powerplay a Nožička se při úniku nemýlí a navyšuje vedení.
55:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný, asistoval Jakub Kopecký (10:6).
55:31
Vojta Výborný dostal nahrávku od Kuby Kopeckého, zpracoval a golfem vstřelil branku.
54:12
Nožičkovi nevyšel jeho legendární "tahaný" golf.
53:49
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hra na zemi.
53:00
Vyloučen hráč Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
52:17
V posledních minutách mají více míček na hokejkách soupeři.
50:13
Špaček nám ukazuje nejlepší zákrok zápasu. Od jedné tyčky skáče ke druhé a svým tělem zabraňuje vstřelení golu Wizards.
49:46
Domácí blokují střely hostí a že jich není málo.
48:16
Vyloučen hráč Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
47:57
Hráči na obou stranách si značkují své soupeře.
46:13
AU! To zabolelo i nás, Kopecký teď na 3 metry trefil bránícího hráče Wizards.
45:25
Hostující tým nic nevzdává, tlačí se do zakončení a během poslední minuty minimálně dvakrát vystřelili na branku domácích. Právě trefili horní tyčku Špačkovi branky.
43:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (9:6).
43:30
Kopecký zadovkou nahrává před bránu na Petra Hofmana, který si mezi obráncema našel volný prostor a osamoceně a nikým neatakován střílí branku.
43:04
Smutný teď poslal nečekanou střelu na branku, kde pohotový Špaček zasahuje.
41:52
Hrobský při nástřelu po mantinelu trefuje zeď.
40:56
Výborný teď poslal pěknou střelu na branku. Bohužel o centimetry minul.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve 2.třetině: domácí 14 hosté 13
39:36
Domácí se teď snaží dostat se ze své poloviny, Wizards je blokují.
38:18
38:18
Vojta Výborný vymetl levý horní růžek branky hostí.
36:08
Vyloučen hráč Karel Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
36:08
Vyloučen hráč Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení.
36:08
Po vzájemném ležení na zemi si jdou oba hráči posedět k nám.
35:12
Prudká střela od Hrobského těsně míjí branku hostí.
34:06
Na poslední chvíli Kopecký zblokoval míček na holi soupeře a zabránil tak střele do prázdné brány.
32:25
Dnešnímu zápasu přihlíží v hale 162 diváku. Děkujeme!!!!
30:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (7:6).
30:51
Hofman potahal míček podél mantinelu, na druhé straně si Kopecký křiknul, dostal přihrávku a dal gól.
30:45
Jaroměř teď drží Wizards na jejich polovině.
29:57
Nožička před brankou v šanci, bohužel přestřelil.
29:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (6:6).
29:19
Začínáme od začátku.
28:04
Kopecký teď při střele na branku trefuje masku pohotového golmana Wizards.
27:21
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
26:47
Taková škoda!! Hofman nahrával na Emlara, který mu nahrávku vrátil. Hofman zakončoval, ale na poslední chvíli mu zabránil obránce hostí.
25:08
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Jan Hrobský (5:6).
25:08
Hrobský zpoza branky nahrál před bránu, kde Kopecký přesnou střelou snižuje na rozdíl jediné branky.
23:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký z trestného střílení (4:6).
23:38
Nožička dostal "sekeru" při náběhu na bránu hostí. Bude trestné střílení.
23:33
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adam Kulík, asistoval Karel Smutný (3:6).
23:33
Samostatný únik Kulíka, na který mu přihrál Smutný. Nemýlil se a trefuje roh domácí branky.
22:49
22:49
Standardka z rohu, při které si hráč odskočil na velkém brankovišti, čímž se uvolnil a při střele se nemýlil.
22:36
Před domácí brankou je teď hodně rušno.
20:48
Petr Hofman při cestě ze střídačky na hřiště hodil ukázkovou rybičku a vzal sebou i řadu mantinelů.
20:16
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Jiří Šrámek (3:4).
20:16
Wizardi se při první akci dostávají do přečíslení a téměř z nulového úhlu střílejí branku.
20:00
20:00
19:59
Do druhé poloviny si domácí nesou minutové oslabení.
19:59
Střely v 1.třetině: domácí 9 hosté 10
19:39
Domácí teď uzavřeni na svojí polovině.
19:15
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
18:49
Rozehrávka hostí na domácí polovině končí u obrany Jaroměře.
18:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kubina, asistoval Tomáš Veinfurter (3:3).
18:01
Kuba Kubina trefil florbalku bránícího hráče, čímž vznikl krásný padáček, který padá za záda golmana. Prostě HALUZ!!
17:37
Hofman teď osamocen před brankou hostí, bohužel trefuje zeď haly.
15:33
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Ondřej Policar, asistoval Martin Lazárek (2:3).
15:33
Opět dvojice Policar a Lazárek. Policar krásně zpracoval nahrávku od Lazárka a zakončil pod paži Špačka.
14:41
14:41
Napotřetí Hofman střelu nezblokoval, avšak zblokovaný balónek se dostal na brankoviště kde se Policar nemýlil a zakončil za záda Špačka.
14:38
Wizards na míčku. Domácí uzavření na své polovině.
12:24
Kubina teď v přečíslení zastavuje útok hostí.
11:48
Po signálu se ke střele dostal Nožička, ale brankář hostí Vávra skvěle zasahuje.
09:59
Nebezpečná rozehrávka hostí na domácí polovině. Špaček pohotově zastavuje šance WIzards.
08:36
Lazárek teď za brankou domácích uklouzl a podkosil domácího Tomáše Veinfurtera.
07:48
Škola ostřejším zákrokem srazil hráče soupeře k zemi.
07:19
Boj na polovině hřiště, kdy si týmy přehazují míček jak horký brambor.
06:27
Verunáč nedokázal zpracovat míček a soupeř toho využil a vystřelil na Špačka.
04:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (2:1).
04:38
Petr Hofman u levého mantinelu vybojoval míček a crossovou přihrávkou našel volného Emlara, který se střelou z první nemýlil.
04:07
Nožička od pravého mantinelu vystřelil na branku hostí, bohužel zazvonila jen tyč....
03:35
Kopecký nahrával na Hofmana, ten nezpracoval míček a Wizards přečíslili domácí, nezakončili.
02:10
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Adam Kulík (1:1).
02:10
A první střela Wizards a připisují si také gól. Smutný se dostal do samostatného úniku a blafákem překonal brankáře Jaroměře.
01:37
01:37
První střela Jaroměře a je to gól!! Domácí tým nás u stolku nejspíš vyslyšel.
00:13
Jaroměř má po včerejším zápase co napravovat.
00:03
Buly vyhrává Jaroměř.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Ondřej Policar, Martin Lazárek, Jakub Novák, Jiří Šrámek, František Kosař
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Šimon Špaček; hráči v poli: Jan Hrobský, Vojtěch Výborný, Dominik Emlar, Petr Hofman, Jakub Kopecký
00:00
Krásný nedělní odpoledne diváci, vítáme Vás u 2. čtvrtfinálového utkání playoff Národní ligy - skupiny západ, ve kterém se střetne domácí tým TJ Sokol Jaroměř proti týmu hostí Wizard DDM Praha 10.