2:2
4:2
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - Aligators Klobouky Teamstore.cz 8:5
1. Dominik Hubl, 14. Petr West, 37. Radim Kahánek, 39. Dominik Hubl, 45. Dalibor Ondruch, 50. Vojtěch Blana, 57. Radim Kahánek, 59. Vojtěch Blana - 12. Jakub Gremmel, 29. Tomáš Líznar, 33. Pavel Zbořil, 46. Tomáš Hos, 51. Roman Svoboda; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Roman Fučík 22 - Patrik Rychlý 25; po třetinách: 2:1, 2:2, 4:2;
60:01
Komentář domácího trenéra:Další dramatický zápas, který jsme svou nakonec probuzenou kvalitou v zakončení urvali pro sebe. Potřebujeme ještě jednou vítězství. Děkujeme fantastickým divákům a přes týden musíme zase pracovat, abychom věci do hry dělali ještě lépe. Přejeme štastnou cestu domů soupeři.
60:01
Komentář trenéra hostí:Děkujeme soupeři za krásné utkání. My jsme si zápas prohráli sami individualníma chybama. Těším se na Letku domů a věřím, že příští utkáni vyhrajeme. Zdravíme pana Kachňáčka do Klobouk, dík moc chlape ať se daří.
58:02
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Dalibor Ondruch (8:5).
57:13
Aligátoři to zkusí bez golmana
57:12
Timeout Aligators Klobouky Teamstore.cz
57:00
Nejprve Balek trefil tyč a poté už se Kahánek nemýlil a vrací Letce vedení o 2 branky
56:27
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Martin Krupa (7:5).
55:45
Kahánek se chytá za hlavu a ví, že tato střela mohla letět rozhodně do brány
54:33
Teď by mohla letka dát gól, má k tomu ideální příležitost v podobě přesilovky
54:23
Vyloučen hráč Patrik Jedlička družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
53:48
Klidnější pasáž hry, kdy Letka si jen přihrává mezi vlastními obránci a tzv tahá čas
50:24
Tak tento gól jde bohužel na bedra Westa, kdy už měl dávno dávat míček jinde, ale chtěl si s míčkem hrát dál a to se nevyplatilo
50:16
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Roman Svoboda bez asistence (6:5).
49:34
Tak přece se benjámínek dočkal. Blana nadvakrát doklepl míček za bránu Rychlého
49:13
48:54
Letka v plné počtu
48:05
Překvapivě více aktivnější Letka v oslabení, Aligátoři se zatím nepostavili do trojúhelníku
46:43
Vyloučen hráč Ivo Dohnal družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:22
Hubl na Kahánka ten měl nabito na střelu z první, ale netrefil ideálně
45:31
Blana dostal šanci na teč, ale už byl skoro v golmanovi, takže míček sice trefil ,ale nakonec nic, to byla škoda, protože vzápětí snižují Aligátoři
45:21
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Tomáš Hos, asistoval Lukáš Gregr (5:4).
44:28
Letka využívá přesilovku a konečně odskakuje o 2 branky, tak snad jí to dodá klid na duši
44:00
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dalibor Ondruch, asistoval Martin Krupa (5:3).
43:24
Přesilovka pro Letku
43:12
Vyloučen hráč František Chmela družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
42:40
Opět více na míčku jsou Aligátoři
42:32
Uf Fučík se tak tak stačil přesunout k druhé tyči, kde zkoušel zpoza brány zakončit Gregr
40:01
Tak možná poslední třetina v tomto zápase, stejně jako včera to je velice vyrovnané
40:00
40:00
39:59
Střely Letka: 11, Aligátoři:9
39:04
Před tím Hubl na Kahánka a po dalším gólu si to přehodili, takže Kahánek na Hubla a Letka se ujímá vedení
38:22
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Radim Kahánek (4:3).
36:26
Letka začla obstřelovat bránu hostí a vyplatilo se, Kahánek se pohotově z jedné akce zorientoval nejrychleji a procedil míček za záda Rychlého
36:25
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dominik Hubl (3:3).
35:22
Ondruch střílel a vypadalo, že golman nemůže vidět nic a taky asi neviděl, pouze reflexivně vytáhl ruku a míček jí trefil, smůla pro Letku
34:02
ROzhodčí se omlouvá, protože se upískl a Letka bude mít tak standardní situaci ze které však nebylo nic
32:33
Nakonec využitá přesilovka pro hosty, Kahánek už už chtěl vyrazit a obhodit si hráče, ale bohužel mu to nevyšlo, a tak z toho byl celkem zbytečný gól
32:32
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (2:3).
32:07
Mrázek si neochočil skákavý míček před bránou Rychlého, to je škoda
31:53
Toto se Letce moc nezamlouvá, druhé oslabení které zbytečně bere síly
30:39
Vyloučen hráč Tomáš Lokša družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování hokejky.
30:38
Kejír dostal přihrávku a zkusil vystřelit z první, ale netrefuje bránu
29:07
Letka bude muset zlepšit hru, protože máme tu opět srovnáno.
28:58
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Lukáš Gregr (2:2).
27:20
Vaverka zkusil střelu z úhlu, ale netrefuje zařízení
26:25
Hubl střílel a měl zamířeno do teploměru jak se říká, jenže golman zřejmě tušil co zamýšlí a zaklapl past dříve
25:14
Domácí trenér si teď žádal trest pro hostujícího hráče, rozhodčí to však vysvětlil jasně bylo to v souboji
20:34
Vyloučen hráč Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely Letka:11 Aligátoři 8
18:12
Krupa hledal druhého obránce, jeho záměr vystihl útočník hostí a málem z toho byly velké problémy, střela letěla mimo naštěstí
16:26
Dohnal střelou zápěstí zkoušel najít mezírku, ale nenašel
15:01
Uf tak teď Blana jakoby zalekl volné brány a vůbec netrefil míček, to byla škoda
13:40
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Petr West, asistoval Ivo Dohnal (2:1).
13:34
Mela před bránou hostí, golman nevěděl kde se má dříve dívat, ale nakonec nemusel nijak zashovat, obrana hostí to vše zvládla
12:52
Gregr z poměrně velkého úhlu to zkusil a halou zazněla tyčka
12:12
Řekl bych, že ta samá gólova situace jako včera, opět málo důrazný obránce před Fučíkoovou bránou a důraznější střelec branky. Máme tedy srovnáno
11:23
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Jakub Gremmel, asistoval Lukáš Gregr (1:1).
11:04
O to samé se pokoušel Hubl, ale míček ani nedoputoval k bráně a zblokoval ho obránce
10:25
Mrázek střelou po zemi hledal svého spoluhráče před bránou hostí, tam však nikdo nebyl a golman ukryl míček do náruče
09:22
Zatím nejvíce ohrožující nebo nějaký náznak šancí má první lajna domácích. teď zkoušel něco vymyslet Kahánek, ale moc nepochodil
09:14
Líznar zkusil střelou z otočky, ale míček mu sjel z lopaty, a tak vůbec neohrozila branku Fučíka
06:39
Více na míčku je aktuálně tedy jsou Aligátoří, mají i lepší pohyb, ale zatím neohrožují žádnou střelou Fučíka, ovšem jak jsem mohli vidět včera, pár gólů padlo po nějaké teči
05:21
Jakubec rychlou střelou zápěstí prověřil Fučíka v bráně Letky
04:24
Jedlička zkoušel najít žabkou svého spoluhráče, ale ten míček ze vzduchu netrefil
01:57
Zatím to nevypadá, že by byla znát nějaká únava, oba celky hrají ve vysokém tempu, Hubl si krásně vymíchal 2 hráče, uvolnil se a vystřelil, ale rána letěla mimo
00:21
Tak to byl rychlý gól hned na začátek utkání, Hubl z ostrého úhlu backhendem a golman lovil míček z brány
00:20
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Tomáš Lokša (1:0).
00:01
Oba celky jsou nastoupeny, utkání může začít
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Jakub Gremmel, Tomáš Líznar, Thomas Jakubec, Lukáš Gregr, František Chmela
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Marcel Balek, Tomáš Lokša, Pavel Holuscha, Radim Kahánek, Dominik Hubl