2:4
5:1
0:1

FBC Vikings Kopřivnice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 8:9p
6. Adam Lichnovský, 25. Lukáš Vávra, 36. Daniel Šimíček, 44. Lukáš Vávra, 45. Lukáš Vávra, 49. Daniel Šimíček, 50. Jan Baďura, 59. Lukáš Vávra - 12. Lukáš Vrtěl, 13. Adam Bouška, 17. Adam Bouška, 23. Adam Bouška, 25. Radek Dřevěný, 34. Rostislav Riger, 37. David Novák, 42. Radek Dřevěný, 68. Arnošt Nechvátal; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 181; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 13, Jan Klinka 3 - Daniel Chrást 18; po třetinách: 1:3, 2:4, 5:1, 0:1;
67:03
69:59
Komentář trenéra domácího celku Milana Uvíry - Začátek první třetiny nám vyšel, ale od 10. minuty nás soupeř zatlačil dal několik branek, které je nakoply. Ve třetí třetině jsme přepli na jiný level a zápas jsme chtěli dotáhnout do vítězného konce. Podařilo se nám vyrovnat výsledek. V prodloužení je to o štěstíčku, rozhodla pouze jedna střela. Děkuji soupeři za zápas a přeji jim úspěch v dalším pokračování.
69:59
Komentář trenéra hostujícího celku Jiřího Bořeckého - Dnes to byl zápas, kdy chvíli nejdříve tahal za delší konec soupeř, pak dlouho my a v poslední části zase Kopřivnice. V prodloužení to bylo o štěstí a to se přiklonilo k nám. Děkuji Kopřivnici za florbalovou sérii se vším všudy, našim i Kopřivnickým divákům za super atmosféru a na závěr smekám před soupeřem obrovský klobouk za gesto fair-play ze začátku druhé části. Díky.
67:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Arnošt Nechvátal bez asistence (8:9).
61:01
Vyloučen hráč Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
60:00
60:00
58:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Adam Lichnovský (8:8).
58:21
Srovnáno.
55:58
Jsme lepší.
53:23
V hale panuje nesmírně silná atmosféra, která žene hráče domácího celku kupředu.
52:25
Kopřivnice tlačí.
51:03
Na dnešní zápas přišel rekordní počet diváků - 181.
50:24
Hra se dramatizuje.
49:39
Kopřivnice snižuje na rozdíl jedné branky, hala šílí.
49:16
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Baďura, asistoval Lukáš Vávra (7:8).
48:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Lukáš Soukal (6:8).
45:59
Kopřivnice snižuje na rozdíl tří branek.
45:38
Vyloučen hráč David Novák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra bez hokejky.
44:58
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Jan Baďura (5:8).
44:40
Brno teď nevyužilo dvě šance do prázdné brány.
43:49
Kopřivnice snižuje na rozdíl čtyř branek.
43:42
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Opatřil (4:8).
43:24
Hra přitvrzuje.
41:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Václav Černoch (3:8).
41:49
Kombinace do prázdné brány.
41:35
Klinka parádní zákrok.
40:25
Kopřivnice má poslední šanci na srovnání.
40:01
Úvodní buly poslední části pro hostující celek.
40:00
40:00
39:03
Kopřivnice začala s novým brankářem přidávat na tempu.
36:55
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Klinka družstva FBC Vikings Kopřivnice
36:55
Kopřivnice střídá golmany.
36:54
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák, asistoval Michal Házy (3:7).
35:16
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček bez asistence (3:6).
35:15
Krásná individuální akce Šimíčka.
34:45
Guliveři mají jednoznačně navrch.
33:39
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Rostislav Riger, asistoval Michal Házy (2:6).
33:38
Chyba před domácí brankou.
33:29
Hrabal se mohl se svou střelou maximálně zahrabat.
32:15
Dobré sólo Lichnovského, ale branka nepadla.
31:29
Kopřivnici nevychází žádné akce.
29:51
Dobrý zákrok Strakoše v domácí bráně.
28:12
Střely domácích chodí pouze do připravených bloků hostů.
26:48
Tvrdý attak kopřivnického Šimíčka, ale naštěstí je v pořádku.
24:46
Guliveři se nezalekli gólu domácích a také dávají gól.
24:45
24:16
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Jakub Kresta (2:4).
24:16
Nebude.
23:50
Kopřivnice bude hrát přesilovou hru.
22:15
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Radek Dřevěný (1:4).
22:14
Mírnější tempo ze strany domácího celku.
21:15
Kopřivnice pálí znova vedle.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro hostující celek.
20:00
20:00
16:20
Neukázněná přesilovka domácího týmu.
16:14
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Jan Zbořil (1:3).
15:01
Domácí v početní výhodě.
14:55
Vyloučen hráč David Novák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
13:25
Kubátko teď podržel golmana Strakoše a vychytal střelu do prázdné.
12:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Václav Černoch (1:2).
12:47
Máme sice srovnáno, ale tempo se nemění.
11:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Adam Bouška (1:1).