3:1
3:2
- : -

Florbal TJ Kobylisy - DDM SANEXCZ Děčín IV 9:3
1. Jan Hrdlička, 6. Matouš Neužil, 9. Jan Hrdlička, 24. Jan Hrdlička, 31. Matouš Neužil, 33. Ondřej Kočí, 48. Jan Hrdlička, 58. Jakub Zíka, 60. Antonín Semerád - 38. Radek Kužel, 46. Šimon Pilek, 50. Šimon Pilek; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 7:5 + Vojtěch Klein 5; využití: 2:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Pavel Dundr 26 - Petr Miško 22, Jiří Přeučil 11; po třetinách: 3:0, 3:1, 3:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 11, hosté 11.
60:00
Komentář trenéra domácích Ondřeje Kočího: Do stavu 6:0 jsme byli jasně lepším týmem. Pak se hra vyrovnala, hlavně zásluhou našich častých vyloučení. Děkujeme divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostů: Rozhodla nejsilnější stránka domácích - agresivita. Zítra budeme lepší!
60:00
59:58
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Matouš Neužil (9:3).
59:51
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 5 minut za hrubost.
59:09
Hrdlička si mohl připsat pátý göl, ovšem prázdno bránu soupeře minul.
57:44
Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
57:44
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Ondřej Kočí (8:3).
57:44
Kočí posílá skákavý kros na Ziku, ten nekompromisně posílá balonek za záda Přeučila.
56:03
Vyloučen hráč Radek Kužel družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:03
Kužel neudržel nervy na uzdě a sroloval domácí obranu za mantinel.
56:02
Dundr teď předvedl další neuvěřitelný zákrok!!!
55:47
Kočí vypíchl soupeřovi balonek, Semerád střílí vyyyyysoko nad.
55:02
Klein se protáhl kličkou přes dva hráče těsně před branku, Dundra ovšem nepřekonal.
54:40
Bouček bude dneska samá beruška.
54:18
Domácí teď úřadují za soupeřovic brankou.
53:50
Hezká akce na lajně Žáček - Astr.
52:30
Domácí oslabení ubránili.
52:25
Paldus lobem na Hrdličku, ten v sevření dvou soupeřů drží balonek u mantinelu.
51:30
Starostka v oslabení trefuje břevno!
51:26
Klein krosem na Žáčka, ten jen těsně míjí.
50:30
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
50:25
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení domácích.
49:52
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Šimon Pilek, asistoval Jan Fidler (7:3).
49:52
Pilek teď dorážkou překovává Dundra.
49:31
Žáček opět tančí mezi kobyliskými hráči, Hrdlička vyhazuje.
47:45
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička bez asistence (7:2).
47:45
Hrdlička po chybě Žáčka zavěšuje a posílá domácí opět do pětibrankového vedení!
47:03
Oba týmy do toho teď šlapou z plných.
46:15
Přeučilovi teď cinkla za zády tyčka!
45:17
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Šimon Pilek, asistoval Jakub Věchet (6:2).
45:17
Tuto třetinu zatím mají v režii hosté a celkem zaslouženě snižují vedení.
42:51
Filip, nabíhající z trestné, bekhendem nahazuje Hrdličkovi těsně před branku soupeře, druhý jmenovaný míjí.
42:50
Domácí přesilovku naštěstí ubránili.
42:02
Fair play gesto Děčína, kdy přiznali teč, kterou rozhodčí neviděli.
40:50
Sotva si Pavézka odseděl trest, ozval se ostrý hvizd rozhodčího a tentokrát si jde sednout Filip. Hosté budou pokračovat ve hře 4 na 3.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí 17, hosté 10.
40:00
39:59
Hosté tuto třetinu předvedli mnohem lepší hru než v první třetině, ale díky poctivé obraně, skvěle chytajícímu Dundrovi a jeho dobře postavené svatyni drží domácí vedení o pět branek.
39:44
Vyloučen hráč Šimon Paldus družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
39:44
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
39:44
Osekávání Palduse s Kleinem ukončil rozhodčí jasným povelem "A VEN! OBA!"
39:42
Žáček výběhem z rohu dával zadovku na Kužela, ten trefuje břevno úplně odkryté branky!!!
39:13
Dundr se teď bleskově stihl přesunout a zlikvidoval šanci domácích.
38:57
Hezká práce Mühlbacha s Hrdličkou, kteří zatím drží balonek za soupeřovic brankou.
38:42
Vyloučen hráč Patrik Pavézka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
38:42
A je tu další vyloučení domácích, za sekání si půjde sednout Pavézka.
37:10
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Radek Kužel, asistoval Zdeněk Vážný (6:1).
37:10
Po hezké přesilovkové kombinaci hosté snižují.
36:47
Vyloučen hráč Matěj Bouček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
36:14
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení, hosté si zahrají přesilovku po zákroku Boučka.
34:25
Domácí se konečně vymanili sevření hostů a přesouvají hru na druhou polovinu hřiště.
34:01
Hezká práce Věcheta, domácí obrana mu však na čtvrtý pokus balonek vypíchla.
33:27
Dundr teď skvělým zákrokem vykryl nebezpečnou střelu Vybírala.
32:05
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Dalibor Michálek (6:0).
32:05
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Přeučil družstva DDM SANEXCZ Děčín IV
32:05
Michálek na střed na Kočího, ten přesnou střelou přidává další branku!
30:35
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Antonín Semerád (5:0).
30:35
Semerád vypíchl hostující obraně přihrávku, dává na Neužila a ten, s pomocí tyčky, posílá balonek za záda Miška!
29:08
Matza z otočky na Dundra, ten byl připraven.
28:44
Pavézka těsně vedle!
28:18
Janeba z dálky, Hrdlička dorážkou jen těsně míjí.
27:08
Havlíček na Kočího, Miško vyráží. Kočí na Havlíčka a Miško si připisuje další úspěšný zákrok.
26:37
Žáček opět předvedl své neuvěřitelně rychlé ruce, kdy protančil mezi třemi kobyliskými hráči.
25:58
Domácí šli tři na dva, Mühlbach dává na Janebu, ten přestřeluje branku.
24:40
Žáček teď krásně prošel kobyliskou obranou, nahrává na střed na volného Matzu, domácí zachránila tyčka!
23:28
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval David Mühlbach (4:0).
23:28
Mühlbach znovu střílí, Hrdlička doráží!
23:17
Janeba vzduchem na Mühlbacha, ten jen těsně minul branku!
22:19
Další úspěšný zákrok Dundra, který drží balonek mezi stehny, hosté se ho snažili ještě došťouchnout.
21:58
Dundr vybíhá z branky a odkopává balonek, kterému byl nejblíž soupeř.
21:18
Fidler zadovkou na střed, následná střela však šla hoodně nad.
20:50
Vyloučen hráč Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
20:20
Semerád střílí, Neužil doráží - Miško nepouští.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Kobylisy 14, Děčín 8.
20:00
19:59
Domácí v první třetině poctivě bránili a nepustili Děčín do žádných větších akcí. Zaslouženě tedy první třetinu vyhrávají.
19:49
Pilek zkouší Dundra, ten byl připraven.
18:31
Nic jiného ovšem tato přesilovka nepřinesla.
18:20
Neužil bekhendem na Miška, ten střelu neuvěřitelným zákrokem vykryl!
18:04
Kočí nastřeluje Petráška, ten se hrne do protiútoku. Kočí byl rychlejší.
16:43
Zika si už trest odseděl a domácí si zahrají další přesilovku.
16:31
Vyloučen hráč Zdeněk Vážný družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
16:30
Semerád s Mühlbachem nadvakrát v oslabení zkoušejí Miška!
15:43
Rozhodčí zahlédl pošťuchování hráčů, hosté mají standardku.
14:43
Vyloučen hráč Jakub Zíka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
13:36
Do hry nastupuje žolík Havlíček!
13:20
Kužel obíhá branku a zkouší překvapit Dundra. Ten byl připraven.
11:35
Hezká akce hostů, Matzu vykrývá Dunrd.
10:21
Kobyliští jsou při chuti, Neužil trefuje tyčku!
08:39
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Šimon Paldus (3:0).
08:39
Domácím hra 4 na 4 evidentně sedí víc než přesilovka - Paldus vzduchem na Hrdličku, ten překonává Miška!
07:42
Vyloučen hráč Zdeněk Vážný družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
07:42
Přesilovka hostů naštěstí netrvala dlouho. Po tom, co Vážný sroloval Kočího, si půjde taky na dvě minuty odpočinout.
06:55
Vyloučen hráč Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za zdržování hry.
06:55
Nouzák za odhození balonku dostal dvojku, hosté si zahrají přesilovku.
05:35
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Ondřej Kočí (2:0).
05:35
Opět přečíslení, Kočí na Neužila, který dává do prázdné!
03:55
Během přesilovky šla na bránu hostí jedna jediná střela. Přesilovku domácí nevyužívají.
01:55
Vyloučen hráč Jan Fidler družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za hra bez hokejky.
01:55
A domácí si po chybě Fidlera, který hrál bez hokejky, zahrají první přesilovku utkání.
01:03
Další šance domácích, Kočí na Filipa, ten ani dorážkou Miška nepřekonává.
00:37
00:37
Domácí šli do přečíslení a po lajně Mühlbach - Hrdlička překonávají Miška!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Vojtěch Klein, Martin Vybíral, Radek Kužel, Martin Žáček, David Matza
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Dalibor Michálek, Ondřej Filip, Ondřej Kočí, Antonín Semerád, Matouš Neužil
00:00
Vážení diváci, vítáme vás u prvního kola vyřazovacích soubojů, kde se domácí postaví mužstvu z Děčína.