1:0
6:2
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 8:3
18. Jan Pudich, 29. Jan Fiala, 43. Jan Pudich, 50. Jakub Noha, 52. Jan Pudich, 58. Tomáš Sláma, 59. Jakub Majer, 60. Robert Štipka - 10. Matěj Kodl, 45. Tomáš Vlček, 45. Karel Horký; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Josef Bína 17 - Martin Kohout 16; po třetinách: 1:1, 1:0, 6:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: Mukařov 16 - TBC Králův Dvůr 6
60:00
Komentář hostujícího trenéra, pana Michal Kuberta (TBC): Slušné utkání ve vysokém tempu. Dvě třetiny to mělo grády a ve třetí třetině se nám rozpadl domeček z karet. Strašně moc děkujeme našim divákům, kteří vážili cestu a mrzí nás, že jsme pro ně zápas za stavu 3:3 neurvali pro sebe. Soupeř zkušeně trestal každou šanci a vede v sérii 2:1. Zítra přijedeme silnější a vrátíme sérii do Králováku!!! Díky pořadatelům.
60:00
Komentář domácího trenéra, pana Marka Chlumského (Traverza Mukařov): Opět vyrovnané utkání, které si diváci museli užít. Mnoho šancí na obou stranách a nakonec bylo šťastnější domácí družstvo. Těšíme se na zítřejší utkání.
60:00
59:30
S góly se nám tady roztrhl doslova pytel, že je nestíháme ani zapisovat
59:16
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Robert Štipka, asistoval Marek Chlumský (8:3).
58:43
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Majer, asistoval Petr Kašpar (7:3).
57:15
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Karel Svatoš (6:3).
57:15
Goool! Tohle už vypadá pro domácí nadějně! Branku vstřelil navrátilec do sestavy Tomáš Sláma
55:00
Hosté s míčkem na hokejkách jsou usazeni na polovině domácích a snaží se najít skulinu v domácí obraně
53:31
Vyloučen hráč Michal Kotlas družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za vysoká hokejka.
53:00
Utkání je teď vyblázněné do maxima, oba týmy se střídají v útocích a myslím, že toto utkání musím bavit
51:35
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Marek Chlumský (5:3).
51:35
Hatrick herooo Jan Pudich! Ani nevíme jak, ale Jan Pudich míček dotlačil do hostující branky snad silou mysli, jinak to není možné
49:06
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Michal Kotlas (4:3).
49:06
Nohááááč! Na konci přesilové hry se prosazuje tvrdou střelou od mantinelu Jakub Noha
49:00
Mukařov drží útočný zámek na polovině hostů, ale k většímu ohrožení hostující branky to zatím nevede
47:05
Vyloučen hráč Jan Petrmichl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
47:05
Po závaru domácích to skončilo menší stranící za brankou hostů, po které rozhodčí vylučují Petrimichla
45:00
A máme vyrovnáno! Hosté dokázali během půl minuty smazat dvou brankový náskok domácích. Hraje se tedy od znovu
44:50
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Matěj Kodl (3:3).
44:35
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Jakub Votava (3:2).
42:30
Vzápětí mohl Pudich přidat další branku, tentokrát již zasáhl brankář hostů
42:18
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich bez asistence (3:1).
42:18
Gooool Traverza! Domácí Jan Pudich se s tím nepáral a ze středu hřiště to poslal rovnou za záda hostujícího brankáře
41:00
Balonku se ujali hosté a snaží se kombinační hrou dostat na domácí polovinu hřiště
40:01
Třetina ještě ani nebyla zahájena a hostující fanoušci již mohutně povzbuzují své hráče
38:45
Pěkný pokus hostující obránce Sluky, který vyslal tvrdou střelu na domácí branku, s tím že ji ještě jeden z domácích hráčů tečoval a míček se neposedně odrazil od horní konstrukce branky mimo hřiště
38:00
Během hry 4 na 4 se oba týmy snažili především kontrolovat hru a k ničemu vážnějšímu se nepustily
35:50
Vyloučen hráč Marek Veselý družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:50
Vyloučen hráč Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:50
Po nebezpečném brejku domácích byla před hostující brankou menší strkanice, kterou rozhodčí trestají vyloučením na obou stranách. Hraje se tedy 4 na 4
34:30
Nyní byl k vidění povedený pokus hostů. Naštěstí pro domácí byl Bína na svém místě a s nebezpečnou střelou si dokázal poradit
32:50
Hra se nám na hřišti přitvrzuje, rozhodčí zatím vše řeší ráznou domluvou
31:15
Nyní předvedl svoje umění Jan Pudich, kdy se dokázal zbavit hostujícího obránce a prokličkoval se až k zakončení.
28:52
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Fiala, asistoval Michal Kotlas (2:1).
28:52
Jan Fiala!!! Neskutečným víkem vymetl všechny pavučiny v brance hostů a dostává tak domácí tým do vedení
28:00
Fantastický zákrok domácího brankáře Bíny. Neskutečně teď vytáhl střelu. která mu propadla za záda a už se kutálela do branky.
27:00
Mukařov je v této fázi na koni a má více ze hry než soupeř
25:40
Další obří šance domácích, tentokrát měl gól na hokejce Bertík Štipka, který míček nedokázal procpat za hostujícího brankáře
24:50
To byla šance! Mukařovští teď zatopili hostující obraně takovým způsobem, až z toho byla nastřelená tyč hostující branky od jednoho z domácích útočníků
23:00
V domácí hale na Děkance je dnes živo. Oba týmy zde mají mohutnou podporu a kotle se navzájem přehlušit
22:30
Teď byl k vidění podařený pokus domácího obránce Fialy, který vyslal svižnou střelu z poloviny hřiště. Hostující brankář byl ale opět pozorný
20:30
Domácí střelec Karel Svatoš hned vyzkoušel pozornost hostující brankáře
20:15
Druhá část utkání byla zahájena a oba týmy do ní přímo vlétly.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Mukařov 3 - TBC Králův Dvůr 6
20:00
17:14
17:14
Gooool! Po sérii nepřesných rozehrávek na obou stranách se míčku ujal domácí Mája Chlumský, který ho vyvezl do středu hřiště a našel volného Pudich, který prostřelil hostujícího brankáře. Vyrovnáno
15:30
Hostující obránce Uhřín teď vyslal na Bínu pořádnou pumelici z poloviny hřiště. Naštěstí pro domácí mířil přímo Bínovi náruče
14:00
Ojedinělé domácí střelecké pokusy zatím končí buď na hostujícím brankáři a nebo mimo hřiště. Je potřeba seřídit mířidla
11:00
Vstřelenou brankou se nám hra poměrně rozjela. Hraje se nahoru dolů, přičemž domácí brejky bývají obvykle zachytávány hostující obranou
09:32
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Marek Sluka (0:1).
09:32
A máme zde první branku utkání. Po rychlém brejku domácích, se dostal k míčku hostující Sluka, který vyslal do úniku Mateje Kodla, který si poradil se zakončením pod ležícím brankářem Bínou
07:30
První vážnější pokus hostů z TBC, po přihrávce zpoza branky to zkoušel jeden z hostujících útočníků, naštěstí jen přímo Bíno do náruče
06:00
Fanoušci z obou táborů od začátku mohutně povzbuzují své favority, v hale není příliš svého slova
04:37
Žádný opatrný florbal se od úvodu nehraje, zatím je to od obou týmů ale více kombinační hra než bezhlavá přestřelka
04:30
Domácí brankář Bína si poprvé sáhl na balonek, když musel krotit neposednou střelu, která se k němu po teči dostala
02:30
Po úvodní oťukávačce bylo k vidění již několik střeleckých pokusů na obou stranách, zatím vždy mimo branky
01:00
Je dobré si připomenout, že stav této čtvrtfinálové série je po minulém víkendu nerozhodný 1:1 na zápasy a dnešní vítězství je tedy pro oba týmy důležité
00:30
K míčku se dostává také domácí Mukařov
00:01
Dnešní utkání bylo právě zaháje a míčku se ujímají hosté z Králova Dvora
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Martin Chaloupka, Matěj Kurell, Karel Horký, Jan Petrmichl, Matěj Kodl
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Michal Kotlas, Jan Fiala, Radim Fořt, Tomáš Sláma, Karel Svatoš
00:00
Vážení diváci, vše je již připraveno k zahájení dnešního utkání, které započne za několik okamžiků