2:1
2:4
- : -

Aligators Klobouky Teamstore.cz - FBC Letka Toman Finance Group 5:9
9. Ladislav Dufek, 27. Jakub Gremmel, 39. Lukáš Gregr, 47. Marcel Balek, 50. Dominik Král - 3. Petr Pavlík, 10. Radim Kahánek, 15. Martin Kopp, 15. Lukáš Toman, 38. Dominik Hubl, 43. Dominik Hubl, 44. Dominik Hubl, 45. Dominik Hubl, 60. Petr West; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 39; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 14, Adam Králík 12 - Roman Fučík 29; po třetinách: 1:4, 2:1, 2:4;
60:00
Střely ve třetí třetině: Aligators: 11 Letka: 17
60:00
Celkový počet střel: Aligators: 25, Letka:34
60:00
Komentář trenéra hostí: Krásná a dramatická série.Soupeř nedal kůži zadarmo. Včera odvrátil poslední třetinou ukončení série. Dnes jsme hráli velmi dobře a výborně v obraně. Nechyběl ani gól do naší galerie kuriózních gólů. Děkujeme našim divákům, že nás přijeli podpořit a domácí byli také skvělí. Užili jsme si to a teď je před námi zase nový příběh. Hezký večer.
60:00
Komentář domácího trenéra: Odmakané utkání od všech, kluci nechali na hřišti všechno. Bohužel nám to dnes nelepilo. Letka hrála přesně co potřebovala a zvítězila zaslouženě. Děkuji všem hráčům za sezónu, stejně jako pořadatelům a dalším, co se na tom všem podíleli. Díky i fanouškům, skvělá atmosféra
60:00
59:37
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Petr West, asistoval Ivo Dohnal (5:9).
58:58
Domácí tým opět zkouší hru bez brankáře.
58:27
Po pěkných přihrávkách střílí Líznar mimo bránu.
57:42
Zbořil vyslal prudkou střelu, kterou chytá hostující gólman.
57:06
Domácí tým hraje bez gólmana.
57:01
Timeout Aligators Klobouky Teamstore.cz
57:01
Dnešnímu utkání přihlíží 37 diváků, děkujeme!
55:18
V oslabení se dostává do šance Gregr.
54:13
Vyloučen hráč Michal Kolaja družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za hrubost.
54:13
Hostující tým si zahraje další přesilovku. Několik nahrávek si posílají hráči Letky a střílí střelu, kterou vychytal domácí gólman.
52:44
Domácí Líznar střílí nebezpečnou střelu na Fučíka, hned si ale dva zákroky připsal Králík, domácí gólman.
52:08
Gregr krásně našel před bránou Dufka, jehož střelu ovšem zachytil hostující gólman.
51:29
Mladá lajna ve složení Svoboda, Jakubec, Kejík, Vaverka a Král ukazují, že na tuhle ligu mají!
49:52
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Dominik Král bez asistence (5:8).
49:52
Domácímu Královi se vyplatilo tvrdé úsilí v boji za míčkem a snižuje skóre na 5:8.
49:39
Domácí gólman opět famózní chytá brejkovou situaci 2 na 1. Teď drží tým nad vodou.
49:26
Zbořil netrefuje bránu.
48:44
Domácí gólman teď předvedl neskutečný zákrok, kdy vychytal přečíslení 2 na 1.
48:20
Domácí Král se rve za soupeřovou bránou.
46:56
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
46:56
Vlastní branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Marcel Balek (4:8).
46:56
Smolný gól si dopravil do vlastní brány hráč Letky.
45:48
V samostatném úniku Dominik Král. Hostující golman připraven.
44:43
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Martin Kopp (3:8).
44:43
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Králík družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz
44:43
Jak jsme předpovádali, došlo ke střídání brankářů, do hry se dostává Adam Králík a také třetí lajna domácích hráčů.
44:00
Za domácí brankou se rozcvičuje náhradní golman Aligatorů, Nejspíš dojde ke střídání brankářů.
43:07
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Tomáš Lokša (3:7).
43:07
Dominik Hubl kompletuje hattrick.
42:10
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl z trestného střílení (3:6).
42:10
Nyní proběhlo mnoho akcí během pár minut. Vyloučení a k tomu proměněný nájezd hostů.
40:41
Domácí tým si zahraje přesilovku, do které nastoupil Denis Jakubec jako žolík.
40:40
Vyloučen hráč Martin Krupa družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře.
40:01
Buly třetí třetiny vyhrává opět domácí tým.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: Aligators: 7 Letka: 9
40:00
39:57
V posledních vteřinách druhé třetiny se více prosazovali hostující hráči.
38:17
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Dominik Král (3:5).
38:05
Domácí Gregr přistál na pořadatelském stolku, ale hned v zápětí domácí střílí gól.
37:19
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Marcel Balek (2:5).
37:19
Ani se domácí hráči nestihli seskupit do formace a už hráči Letky proměňují přesilovou hru.
36:53
Domácí hráči si pěkně vyhřívají trestnou lavici, dalším je Jakub Gremmel vyloučený za hrubost.
36:48
Vyloučen hráč Jakub Gremmel družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za hrubost.
35:44
Domácí hráči se ne a ne dostat k pořádné střele.
34:06
Gregr v brejkové situaci s Králem, zakončil pouze do obránce.
32:17
Domácí Gregr se protáhl přes střední pásmo a zakončuje pouze do připraveného hostujícího golmana.
31:55
Od domácího Chmely odlétávají hráči za mantinel.
31:17
Nebezpečná střela od Hubla, kterou zastavil až domácí brankář.
30:00
Svoboda se prokličkoval přes celé hřiště, ale v rohu byl o míček obrán.
29:13
Hostující Dohnal trefuje spojnici brány.
28:17
Gregr nahrával Královi, který mu přihrávku okamžitě vracel, ale hostují obrana byla připravená.
27:02
Hostující West prudkou střelou netrefuje branku.
26:27
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Jakub Gremmel, asistoval Tomáš Líznar (2:4).
26:27
Gremmel přesně mířenou střelou snižuje stav na 2:4.
25:48
Zbořil vybojoval míček, který následně dělovkou vyslal na připraveného hostujícího gólmana.
23:24
Domácí tým zatím úspěšně brání přesilovou hru hostující Letky.
22:00
Vyloučen hráč Ladislav Dufek družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
22:00
Domácí Dufek vyloučený za sekání na útočné polovině.
20:40
Na domácí střídačce to vypadá, že více hráčů sedí než hraje.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává domácí tým.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Aligators: 7 Letka: 8
20:00
19:23
Kahánek v další nebezpečné situaci, domácí gólman připraven.
18:40
Líznar ztrácí míček na půlce, celou situaci hasí Hos před domácím gólmanem.
15:37
Líznar vyslal dělovku přímo do prvního hráče před ním.
14:37
Domácí obrana zaspala a po přesné přihrávce Blany zvyšuje Toman stav do prázdné brány na 4:1.
14:34
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Lukáš Toman, asistoval Vojtěch Blana (1:4).
14:12
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Kopp, asistoval Radim Kahánek (1:3).
14:12
Po krásné přihrávce Kahánka na Koppa hostující tým zvyšuje stav na 3:1.
12:23
Jedlička z domácího týmu motal obránce za branku, míč končí u gólmana.
11:42
Kahánek vyslal dělovku, která ovšem míjí branku.
11:12
Gremmel ve střelecké šanci, kterou zastavil obránce Letky.
10:25
V hale máme bouřlivou atmosféru, která žene domácí hráče vpřed.
09:20
Letka proměňuje přesilovku přesně mířenou střelou nad rameno domácího gólmana.
09:16
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dominik Hubl (1:2).
08:20
Podobné vyloučení jako před pár minutami. Vaverka fauluje u mantinelu a posedí si 2 minuty na trestné lavici.
08:10
Vyloučen hráč Daniel Vaverka družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
08:04
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Tomáš Líznar (1:1).
06:50
Domácí tým v rychlé šanci, hráč Letky zastavil křižnou přihrávku.
06:30
Domácí hrají v plném počtu.
05:37
Jakubec zastavil krosovou přihrávku Letky.
05:15
Hos vyhazuje na soupeřovu stranu a domácí mají čas na vystřídání.
04:46
Letka kombinuje na domácí straně, zatím bez nebezpečné střely.
04:11
Vyloučen hráč Pavel Zbořil družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
04:11
Budeme svědky přesilové hry Letky za sekání u mantinelu domácího hráče Pavla Zbořila
03:39
Zbořil na Gregra, bez zakončení.
02:11
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Petr Pavlík bez asistence (0:1).
02:11
Po domácí kombinaci se Letka dostává do brejkové situace a střílí gól.
01:41
Letka se dostává do střelecký šancí.
00:03
Do první šance se dostává střelou z mezikruží hráč Ostravy.
00:01
Úvodní buly vyhrává domácí družstvo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Jan Nekula, Jan Mrázek, Martin Krupa, Lukáš Toman, Vojtěch Blana
00:00
Line-up domácích Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Tomáš Hos, Michal Kolaja, Patrik Jedlička, Lukáš Gregr, Pavel Zbořil
00:00
Vítáme Vás u 4. zápasu play-off Národní ligy. Domácí družstvo ve včerejším zápase upravilo stav série na 1:2, nyní stojí před důležitým zápasem o pokračování v boji o další postup.