0:6
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FBC DDM Kati Kadaň 3:8
2. Matěj Vošta, 27. Filip Rybnikár, 31. Ondřej Horažďovský - 11. Petr Chládek, 20. Aleš Limberg, 44. Vilém Vopelák, 54. Martin Žemlička, 57. Michal Kolitsch, 58. Vilém Vopelák, 59. Vilém Vopelák, 59. Martin Weiss; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 4 + Filip Rybnikár OS:3 + Michal Plomer 5; využití: 1:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Martin Bezděk 21 - Filip Černý 33; po třetinách: 1:2, 2:0, 0:6;
60:00
Střely v třetí části: Plzeň-Kadaň 11:14 Střely celkem: Plzeň-Kadaň 36:29
60:00
Komentář trenéra hostí pana Lukáše Miličky: Dvěma článkům se v tomto utkání moc nedařilo, náš tým to nebyl. Přijeli jsme silnější, doma se pokusíme sérii ukončit. Děkujeme soupeřům, uvidíme se v Kadani. Mír a Lásku.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Pavla Strejčka: Soupeř byl efektivnější v zakončení. To byl rozhodující faktor dnešního úspěchu hostí. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
58:36
Domácí hra se sesypala jako domeček z karet
58:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Weiss, asistoval Robert Sándor (3:8).
58:02
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vilém Vopelák bez asistence (3:7).
57:45
Domácí v šesti
57:14
Avšak po fatálu domácí obrany zůstal na středu zcela volný Vopelák a už je to o 3
57:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Martin Weiss (3:6).
57:09
Bezděk neskutečný proti Vopelákovi
56:51
Dvě chyby domácí obrany v rychlém sledu, avšak tu druhou už Bezděk chytit nedokázal a hosté vedou o 2 branky.
56:50
Timeout FbC Plzeň
56:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Michal Kolitsch, asistoval Vilém Vopelák (3:5).
56:20
Hosty zachránil znovu dnes vynikající brankář.
55:53
Tyč zachránila domácí.
55:10
Krosovka Brabce na Horažďovského byla florbalová paráda, avšak brankář Černý k radosti hostujících fanoušků zázrakem chytá!
54:30
Domácí bez Rybnikára ale mají přesilovku
53:54
Žemlička se uvolnil z křídla a nekompromisně posílá Kadaň do vedení.
53:53
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička bez asistence (3:4).
53:21
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
52:19
Rybnikár se už dnes do hřiště v základní hrací době nepodívá, dostal 2+10 za nesportovní chování
52:18
Vyloučen hráč Filip Rybnikár družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
52:18
Vyloučen hráč Filip Rybnikár družstva FbC Plzeň - osobní trest.
51:15
Hostující Limberg v obrovské šanci selhal.
50:15
Černý míček chytil pod helmu.
46:35
Zápas je hodně o blocích.
43:04
Weiss našel z rohu na středu zcela volného Vopeláka a ten už měl přelehkou práci
38:58
Domácí i v oslabení mají gólové příležitosti.
38:10
Vyloučen hráč Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
32:02
Vyloučen hráč Vilém Vopelák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:02
Prodloužení 3 na 3 v půlce zápasu jinde neuvidíte
31:57
Vyloučen hráč Michael Brabec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
31:30
Počet hráčů se vyrovnal, ale Plzeň vede.
31:07
30:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Matěj Vošta (3:2).
28:46
Tyč zvoní.
27:58
Tomášek trefuje spojnici.
27:06
Vyloučen hráč Michal Plomer družstva FBC DDM Kati Kadaň na 5 minut za hrubost.
26:53
Rybnikár vymetl totální víko.
26:52
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Václav Zábran (2:2).
25:51
Domácí zatím stále marně dobývají pevnost Boyard.
23:20
Na druhé straně svůj tým podržel Bezděk.
23:13
Černý opět podržel svoje mužstvo.
22:43
Hezké individuální dovednosti Vency Zábrana.
21:05
Kadaň si dnes ve své míchačce přivezla solidní beton. Když to vychází proč ne...
20:00
20:00
Střely v první třetině Plzeň-Kadaň 13:8
20:00
19:56
Další nedůraz a na několikátou dorážku gól hostí.
19:55
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Aleš Limberg, asistoval Vilém Vopelák (1:2).
19:40
Poctivý blok Rybnikára mladšího
18:44
Bezděk nadvakrát úspěšný
18:21
No úplně slyším trenéra domácích o třetině v šatně... "Nepinkejte si to do prázdný a střílejte!"
17:38
Voštu vychytal Černý
16:35
Bezděk zalehl prázdnou branku a zachránil domácí tým.
14:35
Domácí jsou jasně lepší a většinu času na míčku, ale hosté srdnatě brání a drží remizový stav.
12:00
Brankář Kadaně opět předvedl skvělé zákrok a drží svůj tým.
10:59
První branku dávají i Kati, kterým pomohl důraz až ke gólu.
10:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Chládek, asistoval Vilém Vopelák (1:1).
10:23
Hosté se ubránili.
08:45
Domácí tlačí svého soka.
07:58
Vyloučen hráč Michal Kolitsch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
06:40
Krásné fair play gesto domácích.
04:30
Černý je domácími střelci dozasyta zaměstnáván.
02:22
Domácí brankář Bezděk si připisuje první úspěšný zákrok.
01:50
Vzdušná přihrávka Kuneše a Vošta ze vzduchu nekompromisní.
01:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Vojtěch Kuneš (1:0).
01:32
Domácí šli 3 na 1, žel bohu neproměnili.
00:20
Brankář Kadaně se hned z úvodu blýskl třemi zákroky proti Horažďovskému a Voštovi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Filip Černý; hráči v poli: Martin Žemlička, Petr Chládek, Vilém Vopelák, Aleš Limberg, Martin Weiss
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Michael Brabec, Jaromír Täuber, Matěj Vošta, Vojtěch Kuneš, Josef Tomášek
00:00
Vítejte na druhém zápase série mezi FbC Plzeň a FBC DDM Kati Kadaň. První utkání vyhráli domácí, uvidíme jak dopadne to druhé. Začínáme v 17:15.