2:0
2:0
- : -

Hippos Žďár n/S. - FbK Horní Suchá 4:1
22. Petr Tlustoš, 26. Ondřej Dvořák, 47. Richard Kafka, 55. Vít Karásek - 12. Jan Žwak; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 2:5 + Filip Mocek OS + Martin Czyž 5; využití: 1:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 21 - Daniel Fukala 16; po třetinách: 0:1, 2:0, 2:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů p. Kruciny: Dnes se absolutně nedařilo vyvarovat se vyloučení. I když jsme v 1. třetině hráli výborně a soupeře přehrávali, nedokázali jsme se proti dobře zformované obraně prosadit. Dali jsme gól pouze v oslabení. Není k tomu dál co říct, táhneme si smůlu celou tuhle sezónu. Děkujeme soupeři za hru.
59:59
Komentář trenéra domácích p. Dvořáka: Dneska další těžké utkání. My si především v obraně plnili vše na 100 % a byli schopni i něco proměnit. Závěr nám soupeř ulehčil svou nedisciplinovaností. Děkujeme soupeři, těšíme se do Suché a díky fanouškům.
59:59
Počet střel ve 3. třetině: domácí - 8, hosté - 10.
59:59
Nejlepší hráči utkání: Kratochvíl, Fukala.
59:59
Počet střel v zápase: domácí - 20, hosté - 22.
58:09
Vyloučen hráč Vojtěch Kopia družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
57:02
Dlouuuuhá střela Krainy vedle brány.
56:06
Vyloučen hráč Martin Czyž družstva FbK Horní Suchá na 5 minut za hrubost.
55:18
Vyloučen hráč Jan Žwak družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
55:10
Dvořák F. si teď dobře motal Žwaka, tak 4x ho okličkoval.
54:11
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Karásek, asistoval Petr Tlustoš (4:1).
54:03
Já na bráchu, brácha na mě.. Dvořák F. na Dvořáka O., byla vidět souhra, ale střela letěla mimo bránu.
53:01
Žwak sám na Kratochvíla, ten ale s čistým klidem zneškodnil jeho střelu.
52:52
Ondra Dvořák teď jako neřízená střela následuje hosta s míčkem!!
51:28
Kratochvíl rukou vyráží vysokou střelu!
50:47
Kafka si při příjmu přihrávky stihl sednout na zem a zas se zvednout, neohrozil ho ani napadající protihráč. Takže zábavná podívaná a navíc posílení Kafkova svalstva.
49:40
Teď se hraje hodně na polovině Hipposu, hosté dobře kombinují. Šance jim překazil až Dvořák O., který zachytil první špatnou přihrávku.
47:55
Dvořák O. teď sám na bránu, ale střelu na poslední chvíli Fukala viděl.
46:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Richard Kafka, asistoval Jan Ušák (3:1).
46:54
Kafka teď skvěle zachoval chladnou hlavu! Počkal si na vhodný moment, zajel si až před Fukalu a napálil mu do odkryté brány!
43:27
Vyloučen hráč Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování.
43:27
Vyloučen hráč Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá - osobní trest.
42:40
Kde je míček, tam je Kratochvíl. Jeho postřeh je chvílemi až neuvěřitelný.
41:55
Hippos teď musí zvládnout další oslabení..
41:53
Vyloučen hráč Jiří Příhoda družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
41:17
Hippos vstoupil do 3. třetiny s velkou rychlostí.
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve 2. třetině: domácí - 7, hosté - 6.
39:49
Střela Hamana přesně do rukou Fukaly.
38:29
Už se začíná zvedat pára nad palubovkou.. ke slyšení je slovní agrese, k vidění tvrdé souboje u mantinelů.
36:43
Zerák se dvakrát zamotal s míčkem u mantinelu a zmátl tím protihráče. Trošku jako chodí pešek okolo..
34:03
Míček z rychlé střely se odrazil Fukalovi od nohy směrem ke stropu, hlouček hráčů před bránou nedal míčku šanci dostat se do brány.
32:27
Dnešnímu utkání přihlíží 89 diváků! Děkujeme!
31:39
Střela Kuruce teď mimo bránu.
31:06
Kratochvíl jak kapr na suchu, touto taktikou - rychlými pohyby, skvěle zvládl tlak před bránou!
29:14
Horní Suchá teď postavila neprůstřelnou obranu, zkazili tím několik kulišáren domácích.
27:41
Hosté se teď na hřišti nemusí hledat, jak kdyby si sdíleli polohy.
26:21
Dvořák F. padá a dresem vytřel půlku haly. Děkujeme.
25:09
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Filip Dvořák (2:1).
25:04
Hosté si teď jdou z rozehrávky s míčkem jak na vycházku.
23:30
Chvilka napětíííí.. a jo, je to dobrý, Kratochvíl míček vytáhl z prostoru mezi nohama, chytil.
21:06
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Filip Dvořák (1:1).
21:05
Domácí si teď stáhli hosty do těsné blízkosti brány Fukaly...
20:47
Střelu Hamana tečoval někdo z hostů vrchní polovinou těla..
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu v 1 třetině: domácí - 5, hosté - 6.
19:47
Vyloučen hráč Jan Žwak družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
19:32
Ušák výborně vybojoval míček, běžel sám, ale chtěl nahrávat až z nulového úhlu, což mu logicky překazil někdo z hostů.
18:59
Teď docela dobrý nápady ze strany hostů, ale na dobrou střelu nezbyl čas.
17:17
Jemné pokárání Žwaka za nevhodné chování a hraje se dál.
16:58
Souboj Žwaka a Dvořáka F. u mantinelu, silnější byl Dvořák.
16:15
Střela Večeři teď letěla hoooodně vysokoooo nad bránu.
15:50
Tlustoš teď chtěl prostřelit, ale napálil to mimo.
15:06
Běhavý Zerák otravoval Mrózka u mantinelu tak dlouho, že mu ukradl míček.
12:50
Jediná kvalitní střela v přesilovce jen od Halma.
12:12
Podpora hostů probíhá i z trestné lavice..
11:28
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Žwak, asistoval Lukáš Kraina (0:1).
11:27
Teď to tam padlo tak nešťastně, že to snad ani není možný.. vedle tyčky, takovej skákavej šourák.
10:56
Přesilovka Hipposu..
10:54
Vyloučen hráč Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:14
Karásek teď schytal ránu míčkem, ale je to tvrďák a zmákl to.
08:45
Střela Zeráka letěla do sítě, bohužel do té boční.
08:04
Kafkova blokace byla tak precizní, až mu z toho spadla hokejka.
06:50
Už to padá do mantinelů.. A taky mimo hřiště..
06:03
Teď trošku zmatky před bránou domácích, avšak Kratochvíl je bystrý, v bráně se nezastaví.
05:19
Vyloučen hráč Jiří Příhoda družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
04:40
Třeba je to poučení ze včera, ale Horní Suchá dnes hraje poklidně s rozmyslem a docela se jim to daří. Jsou častěji na míčku, ale Hippos občas vystrkuje růžky a dere se k bráně. Teď Tlustoš pálil mimo.
03:57
Kratochvíl teď v bráně předvedl famózní zákrok!
02:33
Oproti včerejšku ZATÍM docela uspávačka.
01:47
První minutu na míčku Horní Suchá. Ale bez nějakého napětí, ohrožení..
00:01
Úvodní bully pro tým Hippos.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Ondřej Melník, Petr Šimek, Lukáš Kraina, Jiří Třinecký, Jan Žwak
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Ondřej Zerák, Petr Tlustoš, Jan Ušák
00:00
Dobré nedělní odpoledne, vážení příznivci florbalu. Vítám vás u 2. kola play-down Národní ligy skupiny východ, u utkání mezi domácím týmem Hippos Žďár nad Sázavou a týmem hostů FbK Horní Suchá. Včera večer jsme byli svědky 1. kola, ve kterém byl šťastnější tým hrochů. Vítězný gól v prodloužení vstřelil Vít Petříček, a tak jede Hippos na vítězné vlně.