2:0
4:1
- : -

TROOPERS Orel Telnice - FbK TJ Svitavy 8:2
5. Jiří Knotek, 9. Jiří Knotek, 30. Jakub Peška, 40. Daniel Budík, 49. Daniel Budík, 50. Rudolf Večeřa, 54. Tomáš Suchomel, 60. Jiří Knotek - 10. Josef Prudil, 48. Lukáš Zach; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 16 - Filip Lamař 31; po třetinách: 2:1, 2:0, 4:1;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: 13 - 8
59:59
Střely celkem: 39 - 18
59:59
Vyjádření trenéra domácích Petra Jeskiho: Výborný zápas, který potvrdil výsledek v celé sérii, kde jsme byli o něco lepší než soupeř, který v ní podal výborný výkon. Věříme, že tato těžká série nám pomůže v semifinále podat kvalitní výkon. Děkujeme divákům, že nás dnes přišli povzbudit v rekordním počtu. Sportu zdar a florbalu zváště.
59:59
Vyjádření trenéra hostů Luboše Kocourka: Za stavu 2:4 jsme ještě měli šanci zvrátit utkání. Bohužel jsme neunesli tíhu 5. zápasu play off. Utkání skončilo ve prospěch domácích. I když jsme v serii prohráli, tak dva vítězné zápasy s tak mladým týmem jsou pro nás malé vítězství. Děkujeme soupeři za vynikající zápasy a zkušenosti. A přejeme všem hodně zdraví.
59:33
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Tomáš Pavla (8:2).
59:33
Až teď na konci utkání se ukazují větší zkušenosti domácích, kteří dovádí zápas v klidu do konce a sebe do semifinále.
57:05
3 minuty do konce a už to na drama moc nevypadá. Telnice u míčku na útočné polovině.
55:45
I Telnice má šance, ale rozhodčí jejich snahu zastavuje útočným faulem.
54:50
Krásnou akci vzduchem zakončuje hostující Šmarda střelou z první nad
53:21
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Tomáš Suchomel, asistoval Jiří Knotek (7:2).
53:21
Po gólu si Tom Suchomel vyřizuje účty s protihráči
52:10
I trochu smůly je na holích Svitav, protože už po druhé trefují břevínko.
51:07
Tvrdou hru teď odnesl Jiří Knotek a jen těžce se zvedá z ledu.
50:23
Hraje se rychle a tvrdě, nicméně domácí jsou o trošku přesnější a těží z toho.
49:18
Timeout FbK TJ Svitavy
49:18
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Rudolf Večeřa, asistoval Tomáš Pavla (6:2).
48:30
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Petr Jeski (5:2).
48:18
Vyloučen hráč Tomáš Zach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování.
48:18
Pepa Prudil se po souboji ocitl na zemi, ale rozhodčí hned přerušil hru, aby se mohl za asistence ošetřovatele dostat na střídačku.
47:43
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Zach, asistoval Jiří Šincl (4:2).
47:43
Pěkný moment Svitav a po rychlé akci z dorážky se prosazuje Lukáš Zach. Nicméně skandování hostujících diváků "sejto" je trochu navíc.
46:05
Jiskří to nejenom na hřišti, ale i v hledišti. Jsem rád, že na utkání nejsem autem a nemusím o něj mít strach.
43:54
Lukáš Zach v obří šanci míří při přečíslení Svitav vedle.
43:04
Suchomel přehnal důraz před brankou Svitav a rozhodčí bere domácím míček.
42:25
Telnice teď více na míčku a kontroluje zápas. Dokonce zahrozila dobrou šancí, ale Jeski míří nad.
39:25
Trestný úder domácích z velkého brankoviště a ...
39:15
Richter a Suchomel se pošťuchují jako děti na pískovišti.
36:38
Pěknou šanci Svitav střídá šance Telnice a tu, světe div se, střídá šance Svitav.
36:11
Nyní se hraje tvrdě, opatrně a trochu nervózně.
32:42
Telnice teď Svitavy tlačí, ale Fíla Lamařů je opět ve formě.
29:40
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jakub Peška, asistoval Tomáš Suchomel (3:1).
29:40
Po pěkné kombinaci se střelou z první prosazuje juniorský vícemistr světa Kuba Peška
28:38
Několik pěkných šancí hostů, nicméně muška není přesná, jak by si jejich fanoušci přáli.
27:16
Vyloučen hráč Jiří Knotek družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
23:53
2 domácí se perou a hostující Prudil se směje, ovšem šanci z toho nevytěžil.
23:15
Prudil předvedl pochybě domácí rozehrávky pěkný průnik, nicméně přestřelil.
22:23
Budík v obrovské šanci byl podle rozhodčích zastaven čistě, podle něj a jeho výrazu šlo o faul.
21:45
Už i Svitavští útočí. Nicméně střela Zacha byla zblokována.
18:08
Na závěr svitavské přesilovky jistý zákrok Bartka po dalekonosné střele Zacha.
17:05
Obří šance Svitav, ale Bartek se vyznamenal.
16:07
Vyloučen hráč Tomáš Suchomel družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za bránění ve hře.
16:07
Suchomelova tvrdost přišla rozhodčím už za čárou.
14:14
Svitavští hrozí střelou ze střední vzdálenosti a po nejistém zákroku Bartka se míček zastavil až na břevně.
13:02
Obří šance domácích a dobrý zákrok Lamaře.
10:54
Nyní je hra více méně vyrovnaná
10:08
09:22
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Josef Prudil, asistoval Jan Kulhavý (2:1).
08:13
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Petr Kadlec (2:0).
08:13
Utkání zatím režíruje domácí Jura Knotek a dvěma hezkými góly přibližuje domácím semifinále.
07:15
Vyloučen hráč Lukáš Zach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:59
Svitavy opět hrozí. Nicméně mířidla do Tuřan ještě nedorazila.
04:45
Velká šance Svitav, ale Bartek je pozorný.
04:25
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Daniel Budík (1:0).
03:41
Po první střele hostujících Hyder tu máme nepříjemné zranění hráče č. 24 Pakosty po tvrdém střetu se Suchomelem
02:20
Stále čekáme na první střelu utkání. Je vidět, že jde o hodně.
00:20
Máme tu začátek utkání a vypadá to, že opět budou hrát domácí Orli na míčku a Svitavy budou hrozit z brejků.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: Vít Sauer, Tomáš Zach, Josef Prudil, Dominik Šmarda, Ondřej Pakosta
00:00
Line-up domácích TROOPERS Orel Telnice: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Jiří Knotek, Tomáš Suchomel, Petr Jeski, Daniel Budík, Jakub Peška