0:1
2:0
- : -

FbK Horní Suchá - Hippos Žďár n/S. 4:2
5. Filip Krajíček, 10. Martin Czyž, 54. Martin Czyž, 60. Jan Žwak - 9. Filip Dvořák, 29. Filip Dvořák; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Filip Plíhal 14 - Lukáš Kratochvíl 16; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:0;
60:03
Komentář trenéra domácích Ivo Jochmana: Dneska jsme udělali první krok k záchraně. Kluci si konečně uvědomili, že když děláme to, co máme, tak to funguje. Zítra jedeme od nuly. Děkujeme soupeři a fanouškům, kteří nás hnali vpřed. Zítra od 17:00 hrajeme opět SH a fanoušky budeme potřebovat znovu.
60:02
Komentář trenéra hostí Filipa Dvořáka: Zápas se nám od začátku nedařil. Od druhé třetiny jsme zlepšili pohyb a po zásluze vyrovnali. Rozhodnout měla třetí branka a to se potvrdilo. Domácí chtěli víc a po zásluze vyhráli. Děkujeme soupeři.
60:01
Střely ve třetí třetině Horní Suchá- 4, Žďár- 5. Střely celkem Horní Suchá- 19, Žďár- 16.
60:00
59:47
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Žwak, asistoval Jiří Třinecký (4:2).
59:31
Žwakova střela o prázdné branky zablokována hostujícím obráncem.
58:44
Halm měl před sebou prázdnou branku, kterou trestuhodně minul.
58:06
Naše prognóza se vyplnila a hosté rozehrávají s odkrytou brankou.
58:05
Timeout Hippos Žďár n/S.
58:05
Hosté si berou oddychový čas. Je dost možné, že zkusí hru v šesti.
57:43
Kraina na sbíhajícího Melníka na druhé straně hřiště, ten lehce skákavý míček promáchl.
56:44
Horní Suchá předvádí výbornou obranu. Nechtějí, aby se jediná střela dostala až k Plíhalovi.
55:54
Žádný hráč nevypustí jediný souboj. Všichni hrají velmi do těla. Hippos vědí, že výhra v dnešním zápase ukončí tuto sérii a oni nebudou muset dál hrát o sestup.
54:44
Kratochvíl podržel svůj tým, když vyrazil Kopiovu střelu, kterou již všichni viděli v brance.
54:15
Domácí kombinují na svojí polovině. Momentálně nemají kam spěchat a šetří čas.
53:01
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Martin Czyž, asistoval Daniel Tychtl (3:2).
53:01
Tychtlovu střelu bez problémů do branky usměrnil Czyž!
52:37
Melník na Třineckého na středu, jeho střela do branky nezapadla.
51:56
Večeřa využil zastavení všech hráčů po konfliktu domácího Mocka s jedním hostujícím hráčem a vzal střelu na sebe.
51:04
Vyloučen hráč Michal Staněk družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hra rukou.
50:30
Patříček si mohl u Plíhalovy branky dělat, co chtěl. Všichni na něj jen koukali. Na štěstí pro domácí branku nevstřelil.
49:13
Kraina našel na středu sbíhajícího Třineckého. Tomu střela nesedla a míček se jen prokutálel vedle branky.
48:20
Střela Übalauera končí ve skrumáži před brankou.
47:28
Nejdříve na jedné straně zablokovaná střela Czyže a po té hned na opačné straně Hamanova střela.
46:58
Tlustošova střela ze standardní situace jen těsně minula Plíhalovu branku.
45:45
Dnes Hornosušský svatostánek praská ve švech. Na zápas si našlo cestu 80 diváků a domácí mužského áčko velmi hlasitě podporují a ženou dopředu. DĚKUJEME!!
45:17
Po Melníkově střele zazvonila tyčka.
44:51
Ušák měl k dispozici prakticky celou branku, to však minul o dobré dva metry.
44:23
Tychtlova střela z výběhu zablokována hostující obranou.
43:40
Horní Suchá dobře ubránilo standardní situaci Hippos z hrany velkého brankoviště.
43:07
Kopiovi se podařilo míček dostat až za Kratochvilova záda. Bohužel gól uznán nebyl kvůli hře v brankovišti.
41:41
Czyžova střela z první ze středu hřiště mimo.
40:52
Žwakova střela zablokována Dvořákem, který se hned vydal do protiútoku. Trefuje boční síťku Plíhalovy branky.
40:01
Nyní přinášíme rozhovor s kapitánem domácího týmu Tomaszem Cieleckým. Zeptali jsme se ho, jak se mu stalo zranění, jak se cítí, když nemůže hrát a jaký tipuje dnešní výsledek. Zranění pravého kolene se mu stalo ve druhém zápase ve Žďáru v poslední třetině při souboji. Když nemůže hrát, tak prožívá ještě větší adrenalin, protože nemůže výsledek nijak ovlivnit. Svému týmu věří, že to muži urvou ve třetí třetině a zvítězí 5:3.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině Horní Suchá- 3, Žďár- 3.
40:00
39:47
Tychtlova střela se Žďárské brance nedostala.
38:28
Střela pozemní střela Übelauera prošla skrz půl hřiště, o branky jí však nikdo z jeho spoluhráčů neumístil.
36:48
Střelu Staňka blokoval Czyž i Mrózek, aby se nedostala ke gólmanovi.
35:43
Standardní situace Horní Suché. Tychtl ses vytočil a vyslal střelu, kterou Kratochvíl chytil.
35:36
Mockovi střela sjela a míček končí v rohu.
34:05
Mráčkovu střelu Kratochvíl vyrazil za mantinel.
33:29
Skrytá Kopiova střela přímo do Kratochvíla.
32:39
Kafkova střela od poloviny hřiště nad branku.
32:10
Střela Třineckého mimo.
31:50
Mráček vyslal střelu, Bylo vidět, že chce trefit pravý horní růžek, akorát přestřelil.
30:47
V předbrankové mele před Plíhalem se nejlépe zorientoval právě jmenovaný Plíhal a míček kutálející se do branky zachytil.
30:17
Žwak i přes obklíčení tří hráčů vystřelil, jeho střela však do branky nedoletěla.
28:59
Do druhého přestávkového programu si pro Vás připravujeme rozhovor se zraněným domácím kapitánem Cieleckým.
28:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Vojtěch Haman (2:2).
27:21
Během přesilové hry Žďáru je zatím více u míčku Horní Suchá.
26:49
Vyloučen hráč Jiří Mráček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:10
Hornosušský útok se nedomluvil, kdo chce hrát míček a tak se ke střele nedostal nikdo.
24:52
Übelauer poslal přihrávku na Melníka. Ten v nejméně vhodnou chvíli udělal krok do boku a míček nezachytil.
24:22
Hamanovi střela nesedl a u míčku Horní Suchá.
23:36
Střela Kopii vedle Kratochvílovu branku.
21:51
Střela Dvořáka F. mimo branku.
20:45
Horní Suchá začíná druhou třetinu v poklidu a rozehrává pomalu od své branky.
20:00
20:00
Střely v první třetině Horní Suchá- 11, Žďár- 8.
20:00
19:59
Standardní situace se Horní Suché moc nevydařila.
19:33
Standardní situaci Žďáru vzal Dvořák Filip na sebe, Plíhal chytá.
19:10
Mrózkova střela po dorážce Henslera končí za mantinelem.
18:27
Tychtlova střela končí mezi nohama Kratochvíla.
17:54
Žwak na Krajíčka ten na Melníka, který měl odkrytou ranku, střela mu ke smůle domácích nesedla.
17:11
Další zákrok Plíhala. Míček vytěsnil z branky maskou.
15:29
Výborná kombinace domácího celku. Všechny přihrávky z první i Melníkova střela,která rozvlnila pouze boční síťku.
14:46
Hensler zkoušel procpat balónek do předbrankového prostoru, Příhoda však pevně hlídal tyčku Kratochvílovi svatyně.
13:13
Žwak chtěl hned napravit své vyloučení, tři bránicí hráči na něj však byli příliš.
12:03
Velká šance Třineckého při oslabení. Žwak sedící vedle stolku již zvedal ruce a chtěl slavit.
11:23
Po tvrdém zákroku Žwaka u mantinelu si vyzkouší přesilovou hru i Žďár. První střelu, i když na dvakrát chytá Plíhal.
10:58
Vyloučen hráč Jan Žwak družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
09:33
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Martin Czyž, asistoval Vojtěch Kopia (2:1).
09:33
Krásně využitá přesilová hra. Kopia zpoza branky našel volného Czyže před brankou a ten se ze vzdálenosti jednoho metru nemýlil.
08:48
První střela domácích v přesilové hře končí za mantinelem. Kombinace Übelauera a Žwaka byla velmi pohledná.
08:29
Vyloučen hráč Richard Kafka družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
08:14
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Jiří Příhoda (1:1).
08:08
Kurucovu střelu od mantinelu vyráží Kratochvíl.
07:16
Zieselova střela končí za mantinelem.
06:43
Kombinace Horní Suché končí na hokejkách Žďáru.
05:36
Übelauer sám mezi dvěma obránci. Jeho střelu z otočky blokuje obrana.
05:03
Po špatné rozehrávce domácí obrany se k míčku dostal Žďár. Plíhal vyráží.
04:36
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Krajíček, asistoval Daniel Tychtl (1:0).
04:00
Übelauerovu střelu Kratochvíl nezachytil a míček poskakoval v brankovišti. Ke smůle domácích tam nebyl žádný jeho spoluhráč, aby míček dorazil.
02:59
Po ztrátě hostí Mráček sám v šanci, Kratochvíl vyráží maskou.
02:25
Tychtlovu střelu blokuje Příhoda.
01:47
V dnešním zápase si určitě nikdo nebude brát servítky. První větší kontakt a hráč Žďáru končí u mantinelu na zemi.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Jan Ušák, Michal Staněk, Petr Tlustoš
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Ondřej Melník, Jiří Třinecký, Lukáš Kraina, Pavel Übelauer, Jan Žwak
00:00
Krásný sobotní podvečer, po více jak měsíci se opět hlásíme z domácí palubovky. Dnešní zápas je pro domácí FbK Horní Suchou velmi důležitý. Jedná se již o třetí zápas série, ve které domácí tým zatím prohrává 2:0. Ve Žďáru domácí borci prohráli první zápas 5:6 v prodloužení a druhý 1:4.