3:0
1:3
- : -

FbK Horní Suchá - Hippos Žďár n/S. 6:3
3. Jan Hensler, 8. Jan Žwak, 25. Daniel Tychtl, 30. Daniel Tychtl, 40. Ondřej Melník, 51. Daniel Tychtl - 50. Petr Tlustoš, 59. Jan Ušák, 60. Ondřej Dvořák; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Filip Plíhal 13 - Lukáš Kratochvíl 13, Tomáš Růžička 3; po třetinách: 2:0, 3:0, 1:3;
60:03
Komentář trenéra domácích Petra Kruciny: Přes týden jsme nezaháleli, což se projevilo už včera a dneska jsme to chtěli ještě potvrdit. Není to ovšem ideální a je jasné, že soupeř bude chtít využít domácí prostředí a připraví se na nás. V každém případě to nebude jednoduchý zápas, je to v týdnu a po práci, ale všichni se na něho těšíme a vítězná sestava se nemění, Děkujeme soupeři a hlavně divákům.
60:02
Komentář trenéra hostí Filipa Dvořáka: Začali jsme vlažně a toho soupeř využil k vedení zápasu. Když jsme mohli se zápase v přesilové hře něco udělat, tak jsme sami inkasovali a to byl zlom utkání. Ve třetí třetině jsme díky stavu vysunuli obranu a díky tomu v této sérii nebyla první třetina nudná. Děkujeme soupeři a těšíme se na rozhodující utkání.
60:01
Střely ve třetí třetině Suchá- 10, HIppos- 10. Střely celkem Suchá- 23, Hippos- 16.
60:00
59:45
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Vít Petříček (6:3).
59:40
Hosté odvolali gólmana z branky a zkouší přesilovou hru 6 na 4.
59:02
Timeout Hippos Žďár n/S.
59:02
Vyloučen hráč Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
58:22
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Ušák, asistoval Daniel Halm (6:2).
58:03
Domácí hráči nedávají Hippos ani kousek životního prostoru branky Plíhala. K míčku se seběhnou i ve třech, jen aby jeho svatyni ochránili.
57:30
Večeřovi sbíhal osamocen Hensler k brance, Růžička přihrávku vystihl a míček chytil.
56:33
Žwak vymotal dva protihráče, jeho následná střela byla sražena a Třinecký to měl ke smůle domácích k míčku daleko.
56:19
Po rozehrávce Hippos Dvořák F. na středu promáchl.
55:42
Tychtl v další gólové situaci. Růžička byl připraven.
54:56
Mráček hledal Mrózka na středu hřiště, ten tam však v momentě přihrávky již nebyl sám.
54:07
Ani třetí přesilová hra nepřinesla hostům gól. Střela Příhody za mantinel.
53:41
Pokus Dvořáka O. chytá Plíhal nohama.
53:21
Tlustošovu střelu srazil Kraina za mantinel.
52:31
Hosté mají šanci přidat další gól v dnes již jejich třetí přesilové hře. Halm nad branku.
52:05
Vyloučen hráč Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:04
Dnešní utkání sleduje 60 diváků. Děkujeme za tuto podporu!!
50:23
Po šestém vstřeleném gólu pouští Kratochvíl do branky Růžičku.
50:22
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Filip Mocek (6:1).
50:22
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Růžička družstva Hippos Žďár n/S.
49:41
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Filip Dvořák (5:1).
49:41
Tlustoš nyní prolomil střeleckou smůlu Hippos. Po krásné přihrávce od Dvořáka F. vymetl pravý rožek Plíhalovi branky,
48:40
Plíhal vyráží i Halmovu střelu. Na druhé straně si zákrok připisuje i Kratochvíl.
48:10
Tlustošovu střelu ze standardní situace Plíhal vyráží a Tychtl odpaluje přes celé hřiště.
47:10
Žďár je teď opravdu velmi aktivní, Napadají rozehrávky, snaží se sbírat všechny odražené balónky a cpát je na Plíhal. Ten teď nemá chvilku odpočinku,
46:52
Karásek natáhl na středu, jeho střela byla tečována a končí za mantinelem. Z rohu rozehrávají Hippos.
46:15
Mráček v šanci na středu hřiště, střela mu však sjela.
45:51
První Krajíčkovu střelu Kratochvíl vyrazil a druhá letěla vysoko nad branku a za mantinel.
45:07
Tlustošova střela mezi nohama Třineckého mimo branku.
43:57
Tlustoš a Ziesel napadají úspěšně obranu domácích. Vybojovali míček, Ušák si na střelu z první nevěřil a Plíhal se mezitím stačil přesunout a jeho míček chytit. Bylo to doslova trestuhodné zaváhání, když měl před sebou prázdnou branku.
43:16
Ušákova střela končí pouze za mantinelem.
42:27
Střelu Žwaka Kratochvíl vyráží.
42:00
Tlustošovu střelu od mantinelu vyráží Plíhal.
41:33
Hippos do poslední třetiny vletěli na plno a napadají obranu domácích při rozehrávce.
40:57
Tychtl zkoušel překonat Kratochvíla bekendem, jeho nohy připraveny.
40:01
První buly třetí třetiny pro Hippos.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině Horní Suchá- 5, Hippos- 3.
40:00
39:13
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Ondřej Melník, asistoval Lukáš Kraina (5:0).
39:13
Melník z vytočení poslal míček po zemi až za Kratochvílova záda.
38:33
Kombinace hostí byla velmi pohledná. Dvořák F. posílá míček za mantinel.
38:11
Tychtl na úplně osamoceného Kopiu před brankou, ten však promáchl.
37:04
Třinecký v podobné situaci jako Mráček před chvílí. Jeho střela se však ke Kratochvílovi nedostala.
36:20
Mráček ve velké šanci na středu hřiště po přihrávce Večeři z rohu. Kratochvíl na poslední chvíli chytá.
34:50
Kopia podnikl velký výběh zpoza branky, Czyž však přihrávku správně nezpracoval.
33:44
Standardní situace Hippos z hrany velkého brankoviště se nepovedla. Střílejícímu hráči míček podjel pod hokejkou.
33:05
Všechny střely Hippos v přesilové hře zatím skončily za mantinelem.
32:14
Vyloučen hráč Martin Czyž družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
29:50
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl bez asistence (4:0).
29:50
Tychtl dokázal vybojovat míček mezi dvěma protihráči a potom vymést pavučinky v Kratochvílově brance.
29:31
Tlustošova střela končí na nohou Tychtla.
29:10
Vyloučen hráč Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
29:06
Kraina čistě zastavil postup k brance Dvořáka O.
27:53
Hippos napadají domácí obranu při rozehrávce velmi aktivně. Před brankou se dostal k míčku Hensler, který jen těsně nevstřelil druhou branku.
27:00
Mocek nahazoval před branku na Kopiu.
26:08
Hippos se na chvíli usadili na polovině Suché. Tlustoš poslal míček na střed na Zeráka. Jeho střelu Plíhal vyráží nohama.
24:40
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Filip Krajíček (3:0).
24:40
Tychtl předvedl výborný důraz před brankou a dokázal míček procpat za Kratochvílova záda.
24:33
Kopiovu střelu ze středu blokuje Ušák.
23:30
Melník čistě na středu hřiště obral protihráče, Suchá kombinuje na polovině Hippos.
22:33
Tlustošovu střelu vyráží Plíhal.
21:48
Přečíslení 3 na 1 pro Suchou. Mráčkovi však míček při přihrávce/střele sjel.
21:25
Oba týmy do druhé třetiny vstoupily poklidně a rozehrávají oba pomalu od svých branek.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro domácí.
20:00
20:00
Střely v první třetině Horní Suchá- 8, Žďár- 3.
20:00
19:25
Mrózkovu střelu od poloviny hřiště vytěsnil Kratochvíl za mantinel.
18:27
Střela Dvořáka O. doletěla do protilehlého roku, kde se následně Übelauer dopustil faulu, Hippos rozehrávají z rohu.
17:55
Mráčkovu střelu za mantinel blokuje Dvořák F.
17:16
Další akce Horní Suché. Krajíček na střed na Kopiu. Tomu se míček lehce zamotal a než stihl vystřelit, obklopili ho dva hráči ze Žďáru a o míček ho připravili.
16:43
Mockova nahození na branku se snažil dorážet Kopia. U míčku Hippos.
15:45
Karásek na Petříčka a ten nad branku.
14:40
Střela Třineckého lehce nad branku.
14:16
Zeler se rozběhl za nahozeným míčkem, ale dva protihráči na něj byli moc.
13:30
Mockova střela z výběhu mimo branku.
12:37
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
12:37
Žwak se dostal mezi tři protihráče, kteří ho nečistě obrali o míček a tento trest šel odpykat Dvořák O.
12:04
Plíhal si připisuje další zákrok, tentokrát proti Halmovi.
11:33
Kratochvíl vytrčil ruku a vyrazil Mráčkovu střelu od mantinelu.
10:50
Kafkova střela neohrozila Plíhalovu branku.
10:26
Třineckého střelu Kratochvíl vytěsnil nohama.
10:08
Tlustoš blokuje další kros. Tentokrát od Übelauera.
09:29
Hensler je dnes opravdu při chuti. Míček, který se mu podařilo trefit ze vzduchu blokuje bránicí hráč.
08:56
Krajíčkův kros zachytil na středu hřiště Tlustoš, který se hned vydal do protiútoku.
07:50
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Žwak, asistoval Ondřej Melník (2:0).
07:50
Žwak vybojoval míček, po té poslal na Melníka, ten mu to ještě stihl vrátit přes celou šíří hřiště a Žwak tak měl spoustu místa na zakončení.
07:25
Kuruc nahazoval před branku, kde se snažil dorážet Mráček. Po úročném faulu u míčku Hippos.
06:50
Střelu Mráčka i dorážku Henslera před brankou Kratochvíl likviduje.
05:52
Suchá má standardní situaci od mantinelu. Rozehrávka střelou nekončí.
05:00
Střela Třineckého mimo branku.
04:41
Hensler opět únik po mantinelu. Jeho střelu vyráží Kratochvíl za mantinel.
03:22
Tychtlova hokejka letěla vzduchem a doletěla až do rukou Plíhala. Z realizačního týmu se ozvalo: " aspoň něco chytil".
02:05
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Hensler, asistoval Václav Večeřa (1:0).
02:05
Hensler běžel po mantinelu, pak zřejmě nevěděl, co s tím a vystřelil a vstřelil první branku.
01:57
Střelu Dvořáka O. blokuje Mráček.
01:19
Czyž našel volného Tychtla na středu. Kratochvíl si taky připisuje první zákrok.
00:24
Melníkova střela do nohou obránce. Na druhé straně si Plíhal připisuje první zákrok proti střele Ušáka.
00:01
Úvodní buly pro Hippos.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Ondřej Zerák, Petr Tlustoš, Jan Ušák
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Ondřej Melník, Lukáš Kraina, Jiří Třinecký, Pavel Übelauer, Jan Žwak
00:00
Krásné nedělní odpoledne všem, vítám Vás u dalšího zápasu play down Národní ligy- východ. Aktuální stav série je 2:1 pro Žďár. Když dnes Žďár zvítězí, jeho tažení končí a udržel se. Pokud zvítězí domácí, série se prodlužuje a v úterý se bude hrát opět ve Žďáru.