2:1
0:4
- : -

Hippos Žďár n/S. - FbK Horní Suchá 3:6
20. Ondřej Zerák, 34. Vojtěch Haman, 38. Ondřej Zerák - 12. Filip Krajíček, 38. Martin Czyž, 54. Jan Žwak, 57. Filip Heczko, 58. Filip Mocek, 60. Lukáš Kraina; rozhodčí: Martin Ležák - Lukáš Ležák; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; diváků: 124; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 11 - Filip Plíhal 19; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:4;
60:00
Komentář vedoucího hostí Petra Kruciny1/2: Opět nervózní utkání, šlo o hodně. Věděli jsme, že domácí nám to v žádném případě nedají zadarmo a tahali jsme půl zápasu za kratší konec. Nebudeme si nic nalhávat.
60:00
Komentář vedoucího domácích F. Dvořáka: Soupeř vyhrál tři zápasy, my dva a proto zaslouženě postoupil. Bohužel jsme za stavu 3:2 nepřidali branku a to rozhodlo. Děkujeme soupeřům a divákům.
60:00
Komentář vedoucího hostí Petra Kruciny 2/2:Klid na naše hokejky přinesla i extraligová posila F. Heczko a s jeho klidem přišel klid i na naše hokejky. Jeho gól otočil utkání. V každém případě ale patří obrovský dík hráčům, kteří za poslední 3 týdny udělali obrovský kus práce. Nyní se radujeme a přejeme soupeřům hodně štěstí do dalšího boje. Děkujeme soupeřům, divákům i rozhodčím.
60:00
59:59
Konec utkání. Hippos se bude muset poprat o účast v soutěži v další sérii.
59:59
Střely ve 3. třetině: Hippos: 6, H. Suchá: 9.
59:40
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Kraina, asistoval Filip Heczko (3:6).
59:40
Gól do prázdné pojišťuje setrvání Suché v soutěži.
58:18
Petříček a Haman operují na brankovišti.
57:59
Timeout Hippos Žďár n/S.
57:59
A je to tu, Hippos na míčku. Time out domácích.
57:50
Kratochvíl zřejmě půjde brzy z branky.
57:45
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Mocek, asistoval Filip Krajíček (3:5).
57:45
Suchá na koni.
57:17
Krajíček měl nyní volnou velkou část branky domácích, střela však za mantinel.
56:50
Suchá nyní bude držet míček, Hippos musí hru otevřít.
56:33
Souboj v rohu skončil faulem F. Dvořáka. Další nebezpečí u Kratochvíla.
56:30
Hosté však přitvrdili obranu, domácí se nedostali za půlku, naopak se budou bránit.
56:12
Nyní začne stíhací jízda Hipposu.
56:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Heczko bez asistence (3:4).
56:10
Rozehrávka Hipposu v rohu - nahrávka na střed vypíchnuta soupeřem, který z útoku skóruje.
55:55
Žwakovi nyní utekl míček za mantinel. Hrát bude Hippos avšak stále vysoce presován.
55:05
Hosté nyní zklidnili při rozehrávce tempo
54:45
Hosté pokračují v tlaku. bude zajímavé sledovat jak se hra vyostří.
53:42
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Žwak, asistoval Ondřej Melník (3:3).
53:42
Skákající balonek nedokázal Tlustoš odehrát. Kratochvíl na dorážku nedosáhl.
53:25
Suchá již napadá až u branky domácích. Haman s Kafkou si poradili. Zerák po dlouhém náhozu ale fauloval..
52:45
Ušák před téměř prázdnou brankou prováhal.
52:28
Útočný faul Petříčka, následně Suchá dlouhým míčkem na zadní mantinel. Tam přišel faul domácí obrany.
52:05
Ozývají se i fandové hostů, avšak u míčku nyní domácí.
51:30
Děkujeme fantastickým 124 divákům, kteří ženou domácí za záchranou!!!
50:44
Suchá se opět díky O. Dvořákovi nedostala ke střele.
50:15
Dvořák podržel pár vteřin, Nyní v opačném rohu jeho bratr.
49:45
Nyní již opět hra na půlce domácích. Faul na F. Dvořáka.
49:21
Heczko nyní přemotivován složil za brankou Hipposu vlastního hráče.
49:09
Suchá utahuje zámek. Heczko operuje kolem branky.
48:48
Vyloučen hráč Petr Tlustoš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:48
Tlustoš nyní v rohu příliš hrubý. Půjde na trestnou.
48:45
Nyní již hra za brankou hipposu. Další faul zastavil akci hostí.
48:28
Suchá po rozehrávce na vlastní polovině nemůže přejít půlku hřiště.
47:52
Nyní si stejně dobře vedl F. Dvořák.
47:40
Karásek zablokoval Heczka.
47:20
Na druhé straně Hippos rovněž zahrozil. Sochá ovšem rozbíhá daší akci po mantinelu.
46:50
Odraz od zadního mantinelu po střele hostí si Kratochvíl přesunem pohlídal.
46:10
Suchá napadá aktivněji, Hippos uniká nahrávkou do rohu soupeře. Míček však neudržel.
45:45
Střela Heczka z půlky po zemi, avšak nadělala zmatky kolem branky Kratochvíla.
45:35
Domácí se budou bránit rozehrávce na půlce hřiště.
44:48
Pouze jediná nebezpečná střela Tustoše při přesilovce. Suchá nyní reklamuje nahrávku brankáři Hipposu.
42:58
Vyloučen hráč Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
42:58
Kafka při pokusu o protiútok zkosen protihráčem. Hippos bude opět v početní výhodě.
42:35
Hosté stále nenachází recept na překonání bloku.
42:01
Oba týmy již v plném počtu. Suchá začíná od vlastní branky.
41:35
Přesilovka končí, Hippos již nebezpečný nebyl.
41:05
Tlustoš pouze do golmana. Zbývá 30 vteřin.
40:30
Kratochvíl chytil nahození. Pak byl atakován protihráčem. Hippos již rozehrává.
40:15
Po buly Hippos míček nevybojoval. Musí proto aktivně napadat. Heczko však podržel u mantinelu.
40:00
40:00
Začátek třetí části bude ve znamení přesilovky Hipposu 4:3.
40:00
39:59
Vyloučen hráč Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
39:59
Vyloučen hráč Jan Žwak družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
39:59
Na závěr ještě vyloučen Petříček za přílišný důraz v souboji na půlce. Spolu s ním ovšem i protihráč.
39:59
Střely ve druhé třetině: Hippos 5, H. Suchá 3.
39:55
Suchá nedovolila signál Hipposu u branky zakončit střelou.
39:35
Vyloučen hráč Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:35
Hosté opět přitvrdili. Další přesilovka pro Hippos.
39:21
Ušák při napadání podklouzl, otevřel tak prostor pro soupeře. Vše vyřešil na brankovišti Karásek, který zametl balonek do rohu.
39:03
Další roztržka v rohu hostí.
38:35
Tychtl nyní prováhal před Kratochvílem možnost ke skórování. Suchá tak musí začít další akci od vlastní branky.
37:52
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Vojtěch Haman (3:2).
37:52
Hrubý zakončil akci nebezpečnou střelou. Po další rozehrávce Hippos skóruje.
37:40
Domácí se snaží o protiúder. Tlustoš až za brankou soupeře.Lítají mantinely.
37:03
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Martin Czyž, asistoval Filip Krajíček (2:2).
37:03
Přesilovka hostí bohužel prvním pokusem úspěšná.
36:20
Hra se nyní trochu uklidnila. Zerák však neobratně složil soupeře a půjde si odpočinout.
36:18
Vyloučen hráč Ondřej Zerák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za držení.
35:28
Tlustoš zkoušel před brankou hledat spoluhráče. Skákavá přihrávka odvrácena do rohu a pokračuje Suchá.
35:09
Hippos udržel míček za brankou soupeře. Faul hostí znamená další rozehrávku.
34:47
Haman vystihl rozehrávku Suché. Míček na holích Hipposu.
34:35
Domácí nyní musí přežít kritické chvíle při tlaku Suché.
34:24
Tychtl nyní skončil za mantinelem. Zvedl se.
33:54
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Vít Karásek (2:1).
33:54
O. Dvořák zprava pouze do bloku. Následná akce ovšem gólová. Haman šťastným střelcem.
33:22
Rozehrávka Suché na polovině. Hosté míček nastřelili na branku.
33:16
První ani druhá akce Hipposu v přesilovce neskončila přesným zakončením.
32:32
Vyloučen hráč Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
32:09
Hippos se dokázal vymanit ze sevření. Opět ale fauluje na půlce hřiště.
31:47
Zerák sklepl na středu na Tlustoše, ten však neměl ideální pozici, střela tak postrádala razanci.
31:11
Když to nejde kolem, hrají se dlouhé míče až k brankovišti. Obě obrany zatím v tomto pozorné.
30:30
Polovina zápasu. Kratochvíl nyní zastavil další lehčí střelu Suché. Hippos je nyní více na míčku. Akce však končí často v rohu.
29:25
Další výběh Ušáka, střela však zbytečně vysoko a míček má Suchá.
29:19
Hippos vykombinoval hru do rohu Suché. Tam však ztratil míček a musel odvracet protiútok.
28:15
Staněk se po rozehře proti dvěma soupeřům neprosadil. Akce Suché končí padáčkem v rukách Kratochvíla.
27:42
Karásek u mantinelu dohrán Tychtlem, Rozehrává Hippos.
27:07
Tlustoš vyzkoušel na středu obávaný bekhend. Zblokováno protihráčem.
26:40
Hrubý kombinoval s F. Dvořákem, následně zblokoval střelu hostí.
26:12
Nyní opět klidnější pasáž. Domácí čekají na půlce.
25:25
Ušákovu střelu z výběhu zastavil Plíhal mezi rukou a nohou na vzdálenější tyči.
25:05
Oba týmy nyní zaktivnili napadání, hra se zrychluje na obě strany.
24:14
Domácí vytlačili soupeře až k jeho brance. Z kotle domácích překvapivě slyšíme i pokřik" Horní Suchá!!!"
23:57
F. Dvořák musel Heczka v rohu faulovat. Bude hrát Suchá.
23:30
Hosté faulují za brankou Kratochvíla. V akci opět Tlustoš.
23:15
Následná akce O. Dvořáka se Staňkem rovněž k zakončení nevedla.
22:40
Tlustoš ze středu na Ušáka, ten se pokoušel vytočit do střely. Hostující obrana mu to však nedovolila.
22:15
Suchá rozehrála úder dozadu a pokouší se o postupný útok.
21:54
Filip Heczko poprvé nasazen. Vybojoval faul na půlce hřiště.
21:22
Hippos v zakončení nepřesný.
21:12
Hippos po nepřesné rozehrávce Suché začíná další akci od své branky.
20:25
Hrubý vyzkoušel Plíhala z poloviny hřiště. S padáčkem neměl hostující brankář potíže.
19:50
Domácí se přecijen dočkali. Agilní Zerák tečoval střelu F. Dvořáka. Po následné buly se již třetina dohrála.
19:43
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Filip Dvořák (1:1).
18:45
Hosté v plném počtu. Domácí se rovnají na další rozehrávku.
18:20
Přesilovka se blíží ke konci. Domácí již nebyli příliš nebezpeční.
17:22
Dvě přesilovkové střely Hipposu mimo, Zerák zprava i F. Dvořák zleva.
16:37
Vyloučen hráč Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za vysoká hokejka.
16:35
Dvořák F nyní zblokoval pokus hostí. Začíná se přiostřovat.
16:12
Zerák opět střílí od levého mantinelu. Střelu z úhlu si opět Plíhal pohlídal.
15:53
Hosté nyní delší dobu tlačí. Poté Dvořák F. ve výhodě faulován. Domácí budou rozehrávat.
15:15
Signál skončil střelou po zemi mimo branku.
15:00
Napadání domácích otevřelo hřiště pro útok hostí. Suchá bude rozehrávat v rohu domácích.
14:20
Zerák nyní nacouval až do Plíhala, volný úder pro hosty.
13:58
Hosté nyní pouze do brankové konstrukce.
13:46
Suchá nyní v útočném rohu rozehrála volný úder Kombinace prozatím pokryta domácí obranou.
13:07
Zerák se vytáčel z rohu, trefil však pouze Plíhala. Hippos tak stále prohrává.
12:25
Hrubý dokázal míček odehrát proti třem napadajícím hráčům.
11:15
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Krajíček, asistoval Vojtěch Kopia (0:1).
11:15
Po nahrávce z rohu se Suchá poprvé prosazuje.
11:00
Nahození F. Dvořáka nedokázal usměrnit Zerák. Míček proskákal až do rohu.
10:23
Kafka dlouhým pasem našel pouze hůl soupeře, ten však výhodu nevyužil. Hippos u míčku.
09:55
Akce hostů jsou zatím pro domácí obránce čitelné. Rozehrává opět Hippos od vlastní branky.
09:19
Útok Hipposu však končí útočným faulem v rohu. Suchá opět zkusila protiakci - zblokováno.
08:50
Kratochvíl nyní sebral poměrně jednodušší míček a domácí mají čas na rozehru.
08:28
Suchá se usadila na polovině domácích. Po rozehrávce od mantinelu chytil dobře zahraný signál Kratochvíl.
07:35
Zerák si vylámal zuby na Plíhalovi, který dobře vyjel z branky.
07:25
Fanoušci se probudili a povzbuzují domácí hrochy.
06:55
Po výměně prasklého balonku pokračují rozehrávkou domácí.
06:12
Hippos po standardní situaci z rohu zakončit nedokázal. Protiútok Suché však zastaven.
04:44
Hosté dlouho drželi míček před svojí brankou, následný dlouhý nához si pohlídal Kratochvíl.
04:12
Kratochvíl v ostrém zákroku pravou rukou vytěsnil míček do rohu.
03:48
Hosté občas nepřesní při rozehrávce na vlastní polovině.
02:50
Zatažená obrana domácích zatím odráží pokusy o kombinaci Suché.
02:00
Tlustoš poprvé prověřil Plíhala, betony připraveny.
01:30
Dvořák O. vybojoval na půlce balon, domácí následně odehráli střídání na polovině hostů.
00:45
Hippos již také zahrozil a nyní střela Ušáka ze vzduchu mimo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Ležák a Lukáš Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Ondřej Melník, Jiří Třinecký, Lukáš Kraina, Pavel Übelauer, Jan Žwak
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Jan Ušák, Petr Tlustoš, Ondřej Zerák, Michal Hrubý
00:00
Dobrý den, vítáme vás u online přenosu z rozhodujícího utkání série play-down Národní florbalofé ligy mužů - skupiny Východ. Domácí tým Hippos Žďár nad Sázavou se postaví celku FbK Horní Suchá.
00:00
Oba celky se již rozcvičují na hrací ploše. Domácí nastoupí se 12 hráči v poli, zatímco hosté přivezli do Žďáru i uprostřed týdne 16 hráčů, mezi kterými se objevila i známá osoba superligových palubovek Filip Heczko.
00:00
Oba týmy se již řadí v chodbě na zahajovací ceremoniál.
00:00
Úvodní buly pro hosty. Hippos se zataženou obranou, nicméně první střela hostů vedle branky.