0:4
3:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbC EMER SHOP Hradec Králové  4:8
10. Filip Sichinger, 41. Filip Konrady, 52. Filip Blažek, 58. Jiří Löffelmann - 2. Radim Kunart, 13. Adam Hušek, 16. Petr Bartoš, 27. Ondřej Erbs, 31. Michal Martinek, 36. Mikuláš Ryba, 38. Michal Martinek, 54. Adam Hušek; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 6:2; využití: 2:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Daniel Dolák 24 - Jan Charouz 27; po třetinách: 1:3, 0:4, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích (Jana Husáka): Nepovedla se nám herně první třetina, kdy soupeř opět odskočil o několik branek. Druhá třetina byla o dost lepší, nicméně se nám šance nepodařilo proměnit a dotáhnout tak soupeře. Ve třetí třetině, tak jako včera, jsme soupeře přehráli. Soupeř byl bohužel úspěšnější a postupuje dále. Já děkuji svému týmu za obrovský pokrok, který během sezony udělal. Díky divákům za podporu během celé sezony.
60:00
Komentář trenéra hostů (Davida Hegera): Trošku jsem očekával že nás soupeř víc prověří.Bohužel naše chyba ve výběru.1a2 druhá třetina v obou utkáních jasně lepší než soupeř ve 3 třetinách trošku laxní přístup.Na tom musíme zapracovat.I když vedeme nesmíme polevit. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3.třetině: Plzeň 11, Hradec 5
60:00
59:31
Vyloučen hráč David Pilík družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:43
Domácí ve čtyřech..
58:26
Pilík mohl přidat další gól, ale prázdnou branku netrefuje.
57:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Löffelmann, asistoval Filip Sichinger (4:8).
57:35
Löffelmann prošel hřiště a hra bez gólmana se hradeckým nevyplácí.
57:11
Vyloučen hráč Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:10
Kluci už nemají na trestné židle..
56:42
Vyloučen hráč Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
56:42
Kuhajda nesouhlasil s výrokem rozhodčích a uvidíme přesilovku 6 na 3 .
56:33
Minuta přesilovky pryč, hosté nevystřelili zatím.
55:33
Timeout FbC EMER SHOP Hradec Králové
55:33
Vyloučen hráč David Příhoda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:43
Bojovnost na hřišti nechybí ani trochu, obraz hry ale bohužel neodpovídá výsledku.
53:15
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval David Stružinský (3:8).
52:37
Mikolášek s Konradym šli oba obětavě po balonu, až se jejich hole sesekaly.
51:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Adam Stejskal (3:7).
51:17
Střela z první a Charouz bez šance.
50:28
Charouz vytáhl Stejskalovo střelu helmou..
49:42
Při návratu Blažka na hřiště vytáhl další skvělý zákrok Dolák.
49:30
Hradečtí se nikam nehrnout, proč taky.. v klidu si nahrávají a když je jistota, tak vystřelí.
47:41
Vyloučen hráč Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
46:17
Bešta ve velkém brankovišti netrefuje balon a ještě nám tu vytírá podlahu.
46:09
Slávisté se rvou co to jde, ale gól né a né přijít. Obránci Hradce zachytí většinu střel.
42:27
Sichinger ve velké šanci nezvládl přesně vystřelit..
40:55
Pacanda do břevna.
40:49
Zdálo se to jako secvičená akce.
40:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Filip Blažek (2:7).
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: Plzeň 9, Hradec 14
40:00
39:44
Vyloučen hráč Radim Kunart družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
39:11
Další přečíslení zachránil na poslední chvíli Blažek.
38:15
Hradecký přechod do útoku je tak jednoduchý, dvě rychlý nahrávky a jsou tam. Slávisté na to nestíhají reagovat a je z toho ve většině situacích přečíslení..
37:15
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Adam Hušek (1:7).
37:14
Další chyba a další gól.
35:33
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval David Rosulek (1:6).
35:32
Rosulek obral Suchýho o balon a připravil Rybovi gól na podnosu.
34:52
Charouz čaruje, jinak to nevidim. Já už viděla gól a zase nic.
34:14
Dneska tam nepadne snad nic.. Blažkovo střelu blokuje na poslední chvíli obránce.
31:58
Příhodovu střelu z první chytá Charouz.
30:32
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Vojtěch Nosek (1:5).
30:21
Za Dolákem zvoní tyč.
26:56
Neskutečný zákrok teď vytáhl Dolák proti Huškovo střele.
26:12
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Ondřej Erbs, asistoval Radek Zezulka (1:4).
26:11
Tak takovou střelu nikdo nečekal.. možná ani sám autor. Z velkého brankoviště střela po zemi..
24:27
Začátek třetiny je plný nepřesností a lítá se nahoru dolů.
22:42
Sichinger blafákem nevyzrál na Charouze.. velká škoda.
20:53
Matěj Soukup netrefuje branku, následně ani čerstvá síla na hřišti Pilík také netrefuje.
20:00
20:00
Střely v 1.třetině: Plzeň 10, Hradec 13
20:00
17:39
Sichinger vyslal Kuhajdu na Charouze, ten ale odmítl snížení skóre.
16:38
Blažek vyprášil Charouzovi rukavice, druhá střela mířila poté mimo tři tyče.
15:11
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Petr Bartoš, asistoval David Stružinský (1:3).
15:10
Domácí už byli v plném počtu, ale závar před brankou znamená třetí gól v síti domácích..
12:56
Vyloučen hráč Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:01
12:00
Tentokrát Hušek proti Dolákovi úspěšný..
10:51
Hušek sám před Dolákem netrefuje zařízení..
09:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Sichinger, asistoval Matěj Soukup (1:1).
09:01
A máme vyrovnáno!! Sichinger z blízkosti nedává hostujícímu golmanovi šanci.
08:30
Bešta v brankovišti v dobré pozici netrefuje balon.
07:23
Vyloučen hráč Petr Bartoš družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
07:17
Domácí v šesti, sudí mají ruku nahoře..
04:31
Myška sám před Charouzem, přestřeluje...
02:20
Dolák si připisuje zákrok proti střele Ryby.
01:33
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval Petr Bartoš (0:1).
01:32
Na druhé straně hosté úspěšnější a máme tu první branku utkání.
01:20
Pacanda v situaci 2 na 1 trefuje pouze hostujícího golmana.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC EMER SHOP Hradec Králové : brankář: Jan Charouz; hráči v poli: David Stružinský, Vojtěch Nosek, Adam Hušek, Martin Krejčí, Michal Martinek
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jiří Sloup, Filip Sichinger, David Příhoda, Ondřej Kuhajda, Matěj Soukup