1:3
2:2
- : -

BLACK ANGELS B BENFICA - Florbal TJ Kobylisy B 3:8
19. Ondřej Falber, 31. Lukáš Studený, 37. Ondřej Falber - 12. Daniel Havlíček, 14. Jan Hrdlička, 15. Jan Hrdlička, 20. Jan Hrdlička, 22. Boris Nouzák, 23. Daniel Havlíček, 37. Matouš Tichý, 40. Jan Hrdlička; rozhodčí: Přemysl Bališ - Lukáš Polanský; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Josef Čáslava ? - Jiří Kraml ?; po třetinách: 0:3, 1:3, 2:2;
45:00
42:47
Vyloučen hráč Marek Švagr družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za hrubost.
39:37
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Daniel Havlíček (3:8).
36:44
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Matouš Tichý, asistoval Martin Tomanec (3:7).
36:26
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Ondřej Falber, asistoval Tomáš Ngo (3:6).
35:07
Vyloučen hráč Tomáš Zavacký družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:15
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Lukáš Studený, asistoval Tomáš Ngo (2:6).
30:00
30:00
23:36
Vyloučen hráč Lukáš Studený družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za bránění ve hře.
22:59
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Daniel Havlíček, asistoval Jan Hrdlička (1:6).
21:01
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Boris Nouzák, asistoval Jan Hrdlička (1:5).
19:32
18:57
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Ondřej Falber, asistoval Lukáš Studený (1:3).
17:59
Vyloučen hráč Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:56
13:51
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Lukáš Panenka (0:2).
11:35
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Daniel Havlíček, asistoval Boris Nouzák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Lukáš Panenka, Jan Hrdlička, Daniel Havlíček, Tomáš Zavacký, Dominik Chlum
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS B BENFICA: brankář: Josef Čáslava; hráči v poli: Martin Pavelek, Jakub Mucha, Michal Svoboda, Daniel Pagáč, Lukáš Studený