0:2
4:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady C - BLACK ANGELS B BENFICA 9:6
6. Martin Zima, 9. Jan Šimík, 9. Radovan Vnuk, 12. Gustav Ondrejčík, 13. Jakub Vrzák, 33. Oldřich Pilecký, 34. Radovan Vnuk, 43. Jan Šimík, 44. Gustav Ondrejčík - 9. Marek Švagr, 14. Lukáš Studený, 18. Lukáš Studený, 28. Jakub Mucha, 41. Martin Pavelek, 45. Jakub Mucha; rozhodčí: Přemysl Bališ - Lukáš Polanský; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Záhora ? - Josef Čáslava ?; po třetinách: 5:2, 0:2, 4:2;
45:00
44:15
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jakub Mucha, asistoval Lukáš Studený (9:6).
43:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Gustav Ondrejčík, asistoval Jan Šimík (9:5).
42:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Šimík bez asistence (8:5).
40:54
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Martin Pavelek, asistoval Ondřej Falber (7:5).
33:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Radovan Vnuk, asistoval Gustav Ondrejčík (7:4).
32:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Oldřich Pilecký, asistoval Jan Šimík (6:4).
30:00
30:00
27:25
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jakub Mucha bez asistence (5:4).
21:56
Vyloučen hráč Ondřej Falber družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za bránění ve hře.
17:34
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Lukáš Studený, asistoval Josef Čáslava (5:3).
15:00
15:00
14:59
Vyloučen hráč Martin Pavelek družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za sekání.
13:22
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Lukáš Studený z trestného střílení (5:2).
12:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jakub Vrzák, asistoval Richard Klíma (5:1).
11:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Gustav Ondrejčík, asistoval Jan Švejda (4:1).
08:39
08:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Šimík, asistoval Martin Zima (2:1).
08:01
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Marek Švagr bez asistence (1:1).
05:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Martin Zima, asistoval Dominik Záň (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS B BENFICA: brankář: Josef Čáslava; hráči v poli: Michal Svoboda, Martin Pavelek, Jakub Mucha, Daniel Pagáč, Lukáš Studený
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Jakub Vrzák, Radovan Vnuk, Richard Klíma, Gustav Ondrejčík, Jan Švejda