2:4
2:3
- : -

SSK Future Barrandov - TJ Sokol Královské Vinohrady C 4:10
21. Karel Šteker, 29. Martin Kudrlička, 33. Kryštof Antůšek, 33. Radek Dvořák - 7. Oldřich Pilecký, 13. Dominik Záň, 15. Martin Zima, 16. Jan Švejda, 18. Oldřich Pilecký, 21. Oldřich Pilecký, 29. Martin Zima, 35. Richard Klíma, 35. Oldřich Pilecký, 39. Zbyněk Stuchlík; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 2 + Jan Tomanec 5:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Lubomír Nikolov ? - Jakub Záhora ?; po třetinách: 0:3, 2:4, 2:3;
45:00
41:00
Vyloučen hráč Martin Zima družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
38:51
Vyloučen hráč Jakub Vrzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za blokování hokejky.
38:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Zbyněk Stuchlík, asistoval Richard Klíma (4:10).
34:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Oldřich Pilecký, asistoval Zbyněk Stuchlík (4:9).
34:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma, asistoval Pavel Hájek (4:8).
32:44
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Radek Dvořák, asistoval Ondřej Koutník (4:7).
32:15
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Kryštof Antůšek bez asistence (3:7).
30:00
30:00
28:31
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Martin Kudrlička bez asistence (2:7).
28:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Martin Zima, asistoval Jan Šimík (1:7).
25:00
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C neproměnil Richard Klíma.
20:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Oldřich Pilecký, asistoval Jan Otta (1:6).
20:18
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Karel Šteker z trestného střílení (1:5).
19:47
Vyloučen hráč Jan Tomanec družstva SSK Future Barrandov na 5 minut za hrubost.
17:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Oldřich Pilecký, asistoval Dominik Záň (0:5).
16:48
Vyloučen hráč Radek Dvořák družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za sekání.
15:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Švejda, asistoval Pavel Hájek (0:4).
15:00
15:00
14:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Martin Zima, asistoval Jakub Vrzák (0:3).
12:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Dominik Záň, asistoval Jan Šimík (0:2).
11:45
Vyloučen hráč Martin Kudrlička družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za blokování hokejky.
07:21
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C neproměnil Zbyněk Stuchlík.
06:16
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kokeš a Jan Hós.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Dominik Záň, Marek Zelený, Richard Klíma, Gustav Ondrejčík, Zbyněk Stuchlík