1:0
1:2
- : -

FbŠ Bohemians Praha 8 C - FBC Žraloci Příbram 2:2
21. Matěj Pecha, 32. Matěj Pecha - 31. Dominik Černý, 33. Jakub Stulík; rozhodčí: Šimon Kořínek - Michal Větrovec; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Tadeáš Musil ? - Adam Mára ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:2;
32:24
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Jakub Stulík, asistoval Kryštof Urban (2:2).
31:19
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Matěj Pecha z trestného střílení (2:1).
30:57
Vyloučen hráč Jan Šejbl družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C na 2 minuty za hrubost.
30:52
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Dominik Černý, asistoval Kryštof Urban (1:1).
30:31
Vyloučen hráč Dominik Kouba družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C na 2 minuty za nesportovní chování.
29:10
Vyloučen hráč Ondřej Svoboda družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
20:59
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Matěj Pecha bez asistence (1:0).
19:47
Vyloučen hráč Roman Čejda družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za nesportovní chování.
19:47
Vyloučen hráč Martin Šebek družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C na 2 minuty za nesportovní chování.
18:59
Vyloučen hráč Tomáš Jančík družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
01:31
Vyloučen hráč Dominik Černý družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Michal Větrovec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Žraloci Příbram:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians Praha 8 C: brankář: Tadeáš Musil; hráči v poli: Jan Šebek, Matěj Pecha, Jaroslav Medulič, Jakub Šejbl, Tomáš Jančík