0:2
1:3
- : -

SK Black Dragons - E.P. B - FBC Charisma Pečky 2:7
8. Marek Hošek, 26. Daniel Kubát - 5. Dušan Hrabák, 9. Jakub Houdek, 15. Martin Kozák, 24. Adam Houdek, 31. Dušan Hrabák, 31. Jan Dřízhal, 33. Michal Čup; rozhodčí: David Hejzlar - Tomáš Tůma; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Michaela Helinská ? - Vít Brandejský ?; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:3;
36:00
32:16
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Michal Čup, asistoval Jakub Houdek (2:7).
30:54
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Jan Dřízhal, asistoval Michal Čup (2:6).
30:41
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Dušan Hrabák, asistoval Adam Houdek (2:5).
25:34
Branku družstva SK Black Dragons - E.P. B vstřelil Daniel Kubát, asistoval Martin Javor (2:4).
24:00
24:00
23:41
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Adam Houdek, asistoval Martin Kozák (1:4).
14:54
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Martin Kozák, asistoval Michal Čup (1:3).
12:00
12:00
09:46
Vyloučen hráč Jaroslav Josífek družstva FBC Charisma Pečky na 2 minuty za špatné střídání.
08:27
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Jakub Houdek, asistoval Michal Čup (1:2).
07:35
Branku družstva SK Black Dragons - E.P. B vstřelil Marek Hošek, asistoval Jan Pintr (1:1).
04:48
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Dušan Hrabák, asistoval Jaroslav Josífek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Tomáš Tůma.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Charisma Pečky:
00:00
Line-up domácích SK Black Dragons - E.P. B: brankář: Michaela Helinská; hráči v poli: Martin Javor, Petr Peták, Daniel Kubát, Michal Kašpar, Marek Hošek