2:0
1:0
- : -

1. FBK Rožnov p/R - S.K. P.E.M.A. OPAVA 5:0
2. Kateřina Eliášová, 7. Jitka Zvonková, 17. Vendula Konrádová, 18. Jitka Zvonková, 30. Vendula Konrádová; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Nowak; vyloučení: 0:2 + Alžběta Nykodymová OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alena Žočková ? - Mai Ngoc Tran ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 1:0;
36:00
33:43
Žočková se evidentně dobře vyspala, zda v šatně mezi zápasy nebo v noci doma, to už nevím, ale rozhodně by si dnes za své představení zasloužila nulu.
29:33
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vendula Konrádová, asistoval Pavlína Orságová (5:0).
29:33
Konrádová z otočky nachytala gólmanku na bližší tyči.
28:48
Teď měla Opava dvě tutové šanci, jednou mimo, jednou pomohla tyč.
25:00
Konrádová to rozchodila a už zaměstnává soupeře.
24:00
24:00
23:29
Zvonková krásná střela přes obránce, opavská brankářka musela vytáhnout exkluzivní zákrok.
22:05
Žočková zamkla svou svatyni za 3 západy, chytá jednu střelu za druhou.
20:05
Konrádová v samostatném úniku, opavská gólmanka kryje.
19:00
Další dva těžké zákroky Žočkové v krátkém intervalu.
17:30
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jitka Zvonková, asistoval Zuzana Blažková (4:0).
17:30
A další pěkná střela Zvonkové končí v síti.
17:12
Ale vzápětí se svíjí na zemi v bolestech, překulila se přes mantinel, vypadá to, že dohrála.
16:29
16:29
Konrádová konečně trefuje zařízení a navyšuje na 3:0.
15:06
Rožnov teď zatažený v obranném pásmu.
12:35
Žočková důležitým zákrokem drží sršnice.
12:00
12:00
07:15
Vyloučen hráč Alžběta Nykodymová družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
07:15
Vyloučen hráč Alžběta Nykodymová družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA - osobní trest.
07:15
Druhá ze sester Nykodymových neproměnila šanci a ve zlosti nakopla mantinel. Neodpustila si ani několik připomínek, tedy osobní trest.
06:05
06:05
Blažková rozvážnou rozehrávkou nachází Zvonkovou a ta nekompromisně vymetá šibenici.
04:40
Konrádová v přesilovce pálí jako žáha, nicméně všechno mimo.
03:24
Vyloučen hráč Tereza Nykodymová družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
03:24
Blažková - Zvonková - strom jménem Nykodymová a je tu přesilovka pro Rožnov.
02:35
Na hru vysokou holí srovnáno 1:1.
01:30
Vojkůvková v dobré šanci, opavská brankářka vyráží střelu směřující do šibenice.
01:05
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Kateřina Eliášová, asistoval Natálie Elichová (1:0).