0:4
0:7
- : -

SFK Kozel Počenice - Florbal Holešov 0:14
4. Lukáš Kubíček, 6. Matyáš Šico, 9. Lukáš Kubíček, 15. Matyáš Šico, 15. Lukáš Kubíček, 21. Lukáš Kubíček, 24. Adam Brázdil, 31. Tomáš Kaňa, 32. Matyáš Šico, 35. Lukáš Kubíček, 37. Tomáš Kaňa, 37. Jakub Chlápek, 38. Matyáš Šico, 39. Lukáš Kubíček; rozhodčí: Petr Stoklásek - Vu Pham Anh; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Kryštof Pejcha 12 - Filip Maňas 15; po třetinách: 0:3, 0:4, 0:7;
39:00
38:59
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Lukáš Kubíček, asistoval Ondřej Balner (0:14).
37:38
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Matyáš Šico, asistoval Adam Brázdil (0:13).
36:49
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Jakub Chlápek, asistoval Adam Brázdil (0:12).
36:15
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Tomáš Kaňa, asistoval Ondřej Balner (0:11).
34:21
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Lukáš Kubíček, asistoval Tomáš Kaňa (0:10).
31:38
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Matyáš Šico, asistoval Daniel Chlup (0:9).
30:34
26:00
26:00
23:46
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Adam Brázdil bez asistence (0:7).
22:59
Vyloučen hráč Jiří Petráš družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za sekání.
20:20
15:20
Vyloučen hráč Martin Bačík družstva Florbal Holešov na 2 minuty za vysoká hokejka.
14:42
14:24
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Matyáš Šico bez asistence (0:4).
13:00
13:00
08:47
05:23
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Matyáš Šico, asistoval Jakub Chlápek (0:2).
03:01
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Lukáš Kubíček bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stoklásek a Vu Pham Anh.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Holešov: brankář: David Janál; hráči v poli: Daniel Chlup, Jaroslav Molek, Tomáš Kaňa, Lukáš Kubíček, Ondřej Balner