2:1
6:1
- : -

SFK Kozel Počenice - 1. AC Uherský Brod 12:2
6. Radim Kalus, 9. Lukáš Krčmař, 10. Jaroslav Kovařík, 11. Lukáš Krčmař, 17. Jaroslav Kovařík, 30. Jaroslav Kovařík, 33. Michal Florián, 34. Jaroslav Kovařík, 34. Jaroslav Kovařík, 36. Michal Florián, 41. Lukáš Krčmař, 43. Lukáš Bibr - 24. Ladislav Mlynář, 39. Zdeněk Krajčovič; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Vlk ? - Marek Sedláček ?; po třetinách: 4:0, 2:1, 6:1;
45:00
42:45
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Lukáš Bibr, asistoval Marek Šindelka (12:2).
40:31
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Lukáš Krčmař, asistoval Marek Šindelka (11:2).
39:55
Vyloučen hráč Radek Olšina družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za hrubost.
39:55
Vyloučen hráč Zdeněk Krajčovič družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za hrubost.
38:14
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Josef Vintr (10:2).
35:31
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Marek Šindelka (10:1).
33:27
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Jaroslav Kovařík, asistoval Radim Kalus (9:1).
33:20
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Jaroslav Kovařík, asistoval Marek Šindelka (8:1).
32:31
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Lukáš Krčmař (7:1).
30:00
30:00
29:01
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Jaroslav Kovařík, asistoval Lukáš Bibr (6:1).
23:29
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Ladislav Mlynář, asistoval Josef Vintr (5:1).
22:36
Vyloučen hráč Lukáš Krčmař družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za nesportovní chování.
16:47
15:00
15:00
11:41
Vyloučen hráč Lukáš Krčmař družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za zdržování hry.
10:11
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Lukáš Krčmař, asistoval Michal Florián (4:0).
09:36
08:47
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Lukáš Krčmař, asistoval Lukáš Bibr (2:0).
05:01
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Radim Kalus, asistoval Jaroslav Kovařík (1:0).
01:40
Vyloučen hráč Ladislav Mlynář družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rýznar a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. AC Uherský Brod: brankář: Marek Sedláček; hráči v poli: Ondřej Hudeček, Ladislav Mlynář, Josef Vintr, Zbyněk Šlahůnek, Zdeněk Krajčovič
00:00
Line-up domácích SFK Kozel Počenice: brankář: Jiří Vlk; hráči v poli: Lukáš Krčmař, Martin Ničajevský, Michal Florián, Marek Šindelka, Jaroslav Kovařík