1:2
2:1
- : -

Patriots Brno - VSK VUT Skurut Hai Brno 7:3
7. Radek Útrata, 8. Radim Fila, 9. Radek Útrata, 13. Jakub Hrubý, 16. Radek Útrata, 40. Jakub Hrubý, 43. Dominik Ptáček - 24. Tomáš Fanta, 28. Roman Mach, 44. Viktor Čermák; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Marek Loskot; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Vojtěch Ott ? - Jiří Paleček ?; po třetinách: 4:0, 1:2, 2:1;
45:00
43:28
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Viktor Čermák, asistoval Jakub Slavíček (7:3).
42:53
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Dominik Ptáček, asistoval Michal Kučera (7:2).
41:33
Vyloučen hráč Tomáš Fanta družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za sekání.
39:54
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Jakub Hrubý, asistoval Dominik Ptáček (6:2).
33:10
Vyloučen hráč Viktor Čermák družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
27:29
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Roman Mach, asistoval Denis Ligas (5:2).
27:02
Vyloučen hráč Radek Útrata družstva Patriots Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
23:10
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Tomáš Fanta, asistoval Michal Repko (5:1).
15:26
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Radek Útrata, asistoval Jakub Hrubý (5:0).
15:00
15:00
12:25
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Jakub Hrubý, asistoval Michal Kučera (4:0).
08:16
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Radek Útrata, asistoval Michal Kučera (3:0).
07:32
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Radim Fila, asistoval Radek Útrata (2:0).
06:27
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Radek Útrata, asistoval David Titz (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Mlčoušek a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Jiří Paleček; hráči v poli: Vladimír Biolek, Roman Mach, Tomáš Fanta, Denis Ligas, Michal Repko