4:2
- : -
FBC SLAVKOV

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - FBC SLAVKOV 7:4
4. Břetislav Dančák, 13. Břetislav Dančák, 27. Kryštof Indruch, 31. Břetislav Dančák, 36. Milan Ducar, 44. Kryštof Indruch, 45. Jakub Ondračka - 9. Jakub Holomek, 19. Michal Drápal, 34. Marek Šmerda, 38. Ondřej Stehlík; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Marek Loskot; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Kvapil ? - Ondřej Horák ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:2;
45:00
44:28
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Jakub Ondračka bez asistence (7:4).
44:21
Timeout FBC SLAVKOV
43:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Kryštof Indruch, asistoval Aleš Pokorný (6:4).
40:58
Timeout Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
37:04
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Ondřej Stehlík, asistoval Jakub Holomek (5:4).
35:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Milan Ducar, asistoval Tomáš Večeřa (5:3).
33:51
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Marek Šmerda, asistoval Dominik Horák (4:3).
30:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Břetislav Dančák, asistoval Filip Koutný (4:2).
30:00
30:00
26:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Kryštof Indruch, asistoval Milan Ducar (3:2).
20:17
Hraje se ve vysokém tempu.. Slavkovské nakopl vyrovnávací gól a jsou nyní aktivnějším týmem.
18:51
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Michal Drápal, asistoval Vojtěch Koudelka (2:2).
15:00
15:00
14:59
Zaplněné tribuny sledovaly v první třetině vyrovnané utkání. Nad standartem zápasu vyniká zejména hráč domácích Gullivers Jan Hotárek. Tribuny aplaudují jeho dosavadnímu výkonu.
12:30
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Břetislav Dančák, asistoval Tomáš Havelka (2:1).
08:15
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Jakub Holomek, asistoval Michal Drápal (1:1).
03:09
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Břetislav Dančák, asistoval Jan Hotárek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Mlčoušek a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLAVKOV:
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase GulliversB: brankář: Vojtěch Kvapil; hráči v poli: Radoslav Vybíral, Marek Kasal, Tomáš Otépka, Tomáš Havelka, Jakub Ondračka