1:1
3:1
- : -

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín - FBK Atlas Blansko 5:5
4. Michal Kolařík, 19. František Sukup, 27. Ludvík Blaha, 28. Michal Kolařík, 37. František Sukup - 8. Vojtěch Fedra, 12. Ondřej Sedlák, 13. Vojtěch Fedra, 22. Dominik Žilka, 39. Lukáš Kučera; rozhodčí: Kryštof Máder - Marek Lačňák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Luňák ? - Petr Špidlík ?; po třetinách: 1:3, 1:1, 3:1;
39:00
38:25
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Vojtěch Fedra (5:5).
36:37
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil František Sukup, asistoval Martin Koláček (5:4).
27:03
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Michal Kolařík, asistoval Martin Koláček (4:4).
26:52
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Ludvík Blaha, asistoval Ondřej Crhonek (3:4).
26:00
26:00
21:07
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Dominik Žilka, asistoval Ondřej Sedlák (2:4).
18:48
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil František Sukup bez asistence (2:3).
15:01
Vyloučen hráč Ondřej Braha družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za sekání.
13:27
Vyloučen hráč František Sukup družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nesportovní chování.
13:00
13:00
12:07
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Lukáš Kučera (1:3).
11:59
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Ondřej Sedlák, asistoval Dominik Žilka (1:2).
07:47
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Martin Nippert (1:1).
03:48
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Michal Kolařík bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kryštof Máder a Marek Lačňák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Petr Špidlík; hráči v poli: Gabriela Hamplová, Ondřej Koumar, Vojtěch Fedra, David Navrátil, Lukáš Kučera