4:3
3:3
- : -

FBK Atlas Blansko - Bulldogs Brno B 11:8
1. Lukáš Kučera, 4. Lukáš Kučera, 6. Vojtěch Fedra, 8. Lukáš Kučera, 20. Vojtěch Fedra, 22. Marek Hrazdíra, 26. Marek Hrazdíra, 26. Dominik Žilka, 29. Marek Hrazdíra, 29. Lukáš Kučera, 35. Vojtěch Fedra - 4. Patrik Tomášek, 12. Jan Svoboda, 16. Jan Svoboda, 17. Štěpán Zeman, 20. Štěpán Zeman, 28. Matyáš Kopečný, 37. Jakub Cimfl, 39. Tadeáš Grega; rozhodčí: Jakub Holomek - David Zástřešek; vyloučení: 1:1 + Štěpán Zeman 5; využití: 3:1; zásahy brankářů: Petr Špidlík ? - Karel Pokorný ?; po třetinách: 4:2, 4:3, 3:3;
39:00
38:52
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Tadeáš Grega, asistoval Adam Domlátil (11:8).
36:51
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jakub Cimfl, asistoval Štěpán Zeman (11:7).
34:52
Timeout FBK Atlas Blansko
34:52
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Lukáš Kučera (11:6).
33:09
Vyloučen hráč Patrik Tomášek družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za vražení zády.
28:22
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Vojtěch Fedra (10:6).
28:09
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Marek Hrazdíra, asistoval Dominik Žilka (9:6).
27:15
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Matyáš Kopečný bez asistence (8:6).
26:00
26:00
25:24
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Dominik Žilka, asistoval Vojtěch Fedra (8:5).
25:20
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Marek Hrazdíra, asistoval Josef Sedláček (7:5).
21:44
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Marek Hrazdíra, asistoval Vojtěch Fedra (6:5).
19:32
19:25
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Štěpán Zeman, asistoval Jan Svoboda (4:5).
18:51
Vyloučen hráč Štěpán Zeman družstva Bulldogs Brno B na 5 minut za bránění ve hře.
16:55
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Štěpán Zeman, asistoval Tadeáš Grega (4:4).
15:13
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Svoboda, asistoval Ondřej Marcinka (4:3).
13:00
13:00
11:32
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Svoboda bez asistence (4:2).
09:43
Vyloučen hráč Dominik Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
07:47
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera bez asistence (4:1).
05:30
03:45
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Patrik Tomášek bez asistence (2:1).
03:26
00:12
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Holomek a David Zástřešek.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno B:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Petr Špidlík; hráči v poli: Gabriela Hamplová, David Navrátil, Lukáš Kučera, Ondřej Koumar, Vojtěch Fedra