2:2
3:1
- : -

FBK Orel Bořitov - FBK Atlas Blansko B 7:6
5. Ondřej Kocúr, 10. Lukáš Budiš, 17. Dominik Janík, 19. Ondřej Kocúr, 29. Michal Holík, 29. Dominik Janík, 32. Lukáš Budiš - 3. Vojtěch Wilczek, 10. Radek Hebelka, 12. Vojtěch Wilczek, 18. Čestmír Sekanina, 18. František Blažek, 37. Šimon Borek; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 4:1 + František Blažek 5; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: David Tenora ? - Martin Malík ?; po třetinách: 2:3, 2:2, 3:1;
39:00
36:16
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Šimon Borek, asistoval Jakub Kolmačka (7:6).
35:36
Vyloučen hráč Jan Mencler družstva FBK Orel Bořitov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:52
Vyloučen hráč Jan Mencler družstva FBK Orel Bořitov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:27
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Lukáš Budiš bez asistence (7:5).
29:43
Vyloučen hráč František Blažek družstva FBK Atlas Blansko B na 5 minut za hrubost.
28:47
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Dominik Janík, asistoval Milan Zouhar (6:5).
28:08
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Michal Holík, asistoval David Tenora (5:5).
26:00
26:00
24:58
Vyloučen hráč Lukáš Budiš družstva FBK Orel Bořitov na 2 minuty za sekání.
18:47
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Ondřej Kocúr, asistoval Dominik Janík (4:5).
17:49
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil František Blažek, asistoval Petr Husnaj (3:5).
17:29
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Čestmír Sekanina bez asistence (3:4).
16:38
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Dominik Janík, asistoval Alexander Pycun (3:3).
15:10
Vyloučen hráč Vojtěch Wilczek družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za bránění ve hře.
13:00
13:00
12:57
Vyloučen hráč Dominik Janík družstva FBK Orel Bořitov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
11:18
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Vojtěch Wilczek, asistoval Jakub Kolmačka (2:3).
09:59
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Radek Hebelka, asistoval Patrik Crla (2:2).
09:43
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Lukáš Budiš, asistoval Michal Holík (2:1).
04:17
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Ondřej Kocúr, asistoval David Tenora (1:1).
02:03
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Vojtěch Wilczek, asistoval Čestmír Sekanina (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko B:
00:00
Line-up domácích FBK Orel Bořitov: brankář: David Tenora; hráči v poli: Ondřej Kocúr, Ondřej Mičánek, Dominik Janík, Michal Holík, Alexander Pycun