3:2
0:3
- : -

FBK MeTermo Valašské Meziříčí - FBC SLOVÁCKO 3:9
16. Dominik Volek, 16. Jakub Suchý, 21. Jiří Kabeláč - 5. Josef Blaha, 5. Lukáš Blizňák, 7. Jiří Chromek, 10. Marek Körber, 20. Marek Körber, 23. Lukáš Blizňák, 42. Jan Rolenc, 44. Marek Körber, 45. Jiří Chromek; rozhodčí: Jan Kouba - Roman Grabovský; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Denis Bija ? - Tomáš Kolář ?; po třetinách: 0:4, 3:2, 0:3;
45:00
44:25
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jiří Chromek, asistoval Marek Körber (3:9).
43:32
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Marek Körber z trestného střílení (3:8).
42:44
Timeout FBK MeTermo Valašské Meziříčí
41:31
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jan Rolenc, asistoval Jan Jurásek (3:7).
30:00
30:00
29:19
Vyloučen hráč Sebastián Bobáčik družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za blokování hokejky.
22:57
Vyloučen hráč Lukáš Pořický družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za hrubost.
22:25
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Lukáš Blizňák, asistoval Jan Rolenc (3:6).
20:18
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Kabeláč, asistoval Pavel Hons (3:5).
19:22
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Marek Körber, asistoval Jiří Chromek (2:5).
15:34
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý, asistoval Vojtěch Švajda (2:4).
15:15
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Dominik Volek, asistoval Vojtěch Švajda (1:4).
15:00
15:00
09:42
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Marek Körber, asistoval Jiří Pelka (0:4).
07:05
Vyloučen hráč Lukáš Novák družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za blokování hokejky.
06:00
04:44
04:16
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Josef Blaha, asistoval Jan Rolenc (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a Roman Grabovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO:
00:00
Line-up domácích FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Daniel Hás, Martin Volek, Milan Pobořil, Dominik Volek, Jiří Kabeláč