2:1
- : -
Zlín Lions

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Zlín Lions 4:1
2. Samantha Makovičkova, 18. Natálie Kobylíková, 28. Samantha Makovičkova, 35. Eliška Willmannová - 32. Adéla Šebestová; rozhodčí: Filip Dokládal - Monika Zamazalová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nikol Krulová ? - Patricie Pivodová ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:1;
36:00
34:21
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Eliška Willmannová, asistoval Adéla Prokešová (4:1).
31:21
Vyloučen hráč Natálie Hořáková družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
31:09
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Adéla Šebestová, asistoval Zuzana Lukovicsová (3:1).
27:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Samantha Makovičkova, asistoval Marie Pelánová (3:0).
24:00
24:00
17:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Natálie Kobylíková, asistoval Eliška Willmannová (2:0).
12:00
12:00
01:32
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Samantha Makovičkova bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dokládal a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Nikol Krulová; hráči v poli: Tereza Pokorná, Marie Pelánová, Samantha Makovičkova, Soňa Dibelková, Kamila Reischlová