1:3
4:1
- : -

TROOPERS Orel Telnice B - Bulldogs Brno B 8:5
10. Libor Bouda, 13. Zdeněk Habr, 13. Marek Horáček, 26. Libor Bouda, 32. Zdeněk Habr, 33. Radek Kubala, 38. Roman Houbal, 45. Matěj Krvač - 15. Marek Feith, 17. Marek Feith, 18. Daniel Galanský, 25. Marek Feith, 37. Libor Urbánek; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Kanala ? - Jakub Vizina ?; po třetinách: 3:1, 1:3, 4:1;
45:00
44:58
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Matěj Krvač, asistoval Richard Plhal (8:5).
40:22
Vyloučen hráč Roman Houbal družstva TROOPERS Orel Telnice B na 2 minuty za zdržování hry.
37:33
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Roman Houbal, asistoval Marek Horáček (7:5).
36:50
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Libor Urbánek, asistoval Daniel Galanský (6:5).
32:24
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Radek Kubala, asistoval Martin Plaček (6:4).
31:08
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Zdeněk Habr bez asistence (5:4).
30:00
30:00
25:06
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Libor Bouda, asistoval Radek Felkl (4:4).
24:50
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Marek Feith, asistoval Jan Šimeček (3:4).
17:53
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Daniel Galanský bez asistence (3:3).
16:36
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Marek Feith, asistoval Libor Urbánek (3:2).
15:00
15:00
14:59
Vyloučen hráč Libor Bouda družstva TROOPERS Orel Telnice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:22
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Marek Feith, asistoval Lukáš Nekuda (3:1).
12:38
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Marek Horáček, asistoval Zdeněk Habr (3:0).
12:19
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Roman Houbal (2:0).
09:23
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Libor Bouda, asistoval Richard Plhal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Bartošek a Michal Bartošek.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno B: brankář: Jakub Vizina; hráči v poli: Lukáš Nekuda, Jan Šimeček, Jan Švácha, Marek Feith, Daniel Galanský