0:3
0:5
- : -

TROOPERS FK Orel Telnice Black - TJ Znojmo LAUFEN CZ white 0:11
10. Tomáš Brabenec, 10. Tomáš Světlík, 12. Vítek Marušík, 16. Daniel Málek, 19. Michal Keberle, 20. David Přibil, 27. Matěj Szabó, 28. Vítek Marušík, 29. Matěj Szabó, 32. David Přibil, 36. Daniel Málek; rozhodčí: Zbyněk Fasora - Jakub Hanák; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Klára Makyčová ? - Jan Dočekal ?; po třetinách: 0:3, 0:3, 0:5;
36:00
35:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Daniel Málek, asistoval Michal Keberle (0:11).
35:39
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ white
31:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil David Přibil, asistoval Martin Sokolovský (0:10).
28:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Matěj Szabó bez asistence (0:9).
27:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Vítek Marušík, asistoval Tomáš Brabenec (0:8).
26:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Matěj Szabó, asistoval David Přibil (0:7).
24:00
24:00
22:36
Hráči Telnice zatím nezvládli prostřelit brankáře hostů.
19:00
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil David Přibil, asistoval Tomáš Světlík (0:6).
18:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Michal Keberle bez asistence (0:5).
15:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Daniel Málek, asistoval Tomáš Hájek (0:4).
12:00
12:00
11:58
09:28
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Tomáš Světlík, asistoval Daniel Málek (0:2).
09:22
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Tomáš Brabenec, asistoval Vítek Marušík (0:1).
08:21
Vyloučen hráč Marek Jedlička družstva TROOPERS FK Orel Telnice Black na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Fasora a Jakub Hanák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ white: brankář: Jan Dočekal; hráči v poli: Daniel Málek, Jonáš Vacula, Martin Sokolovský, Matěj Szabó, Tomáš Světlík