4:0
4:0
- : -

FbC ReActive Aligators E - FBK Orel Bořitov "B" 10:1
4. Ondřej Frank, 10. Jiří Šahan, 21. Lukáš Gregr, 23. Jiří Šahan, 24. Ondřej Frank, 24. František Chmela, 29. Jiří Šahan, 34. Petr Doležel, 37. Lukáš Gregr, 38. Petr Pluskal - 12. Dominik Janík; rozhodčí: Petr Gál - Michal Bernát; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Michal Dubský ? - Adam Doušek ?; po třetinách: 2:1, 4:0, 4:0;
39:00
37:40
Aligators skórují i v oslabení
37:38
Branku družstva FbC ReActive Aligators E vstřelil Petr Pluskal, asistoval Lukáš Gregr (10:1).
36:45
Vyloučen hráč Lukáš Jeřábek družstva FbC ReActive Aligators E na 2 minuty za držení.
36:45
Bořitov zabojoval a způsobil největší závěr všech vesmírů před bránou Aligators.. ten byl až ukončen faulem
36:02
otevřená hra o něco lépe svědčí Aligators a dávají gól
36:01
Branku družstva FbC ReActive Aligators E vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Ondřej Slezák (9:1).
35:30
ovšem, DJ Víťa hraje skvěle a v přerušeních nakládá old-skůl disko hity
34:20
utkání se již dohrává
33:30
Branku družstva FbC ReActive Aligators E vstřelil Petr Doležel, asistoval František Chmela (8:1).
32:50
bohužel máme výpadky WIFI a nemůžeme vás tedy zásobovat kvalitní zpravodajskou činností
28:50
Branku družstva FbC ReActive Aligators E vstřelil Jiří Šahan, asistoval Petr Doležel (7:1).
25:11
hraci Bořitova ted potřebují konec třetiny.. dvě rychlé branky jsou na nich znát
24:00
Výhoz golmana a střela od levého mantinelu vedla ke golu a vypadaku Boritova z rytmu, coz vedlo k dalsi brance
23:47
Branku družstva FbC ReActive Aligators E vstřelil František Chmela, asistoval Lukáš Jeřábek (6:1).
23:36
Branku družstva FbC ReActive Aligators E vstřelil Ondřej Frank, asistoval Michal Dubský (5:1).
22:27
Branku družstva FbC ReActive Aligators E vstřelil Jiří Šahan, asistoval Pavel Grec (4:1).
20:08
Branku družstva FbC ReActive Aligators E vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Ondřej Frank (3:1).
20:08
mírně otevřenější obrana Bořitova a golově vyřešená situace 3-2
19:26
Hráč Bořitova ted ve velké šanci ale nedal
18:30
Hráči Aligators nadále systematicky tlačí na bránu soupeře. Brankoviště Bořitova teď připomíná izraelské osady za Intifády. Se stejným výsledkem. Většina střel jde mimo
12:03
Vyloučen hráč Ondřej Blažek družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za sekání.
11:32
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Dominik Janík, asistoval Lukáš Budiš (2:1).
11:32
důrazný Janík se prodral až do blízkosti brány a skóruje
09:50
09:50
nepříliš nebezpečné nahození a důraznější útočník Aligators v souboji 1 na 1 - 2:0
07:30
Bránící čtvrřice Bořitova připomínala bojovné kibucníky a tato taktika jim umožnila přečkat obléhání
06:10
Vyloučen hráč Tomáš Sedláček družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za blokování hokejky.
05:20
bojovný průnik Bořitova a závar před bránou Aligators
03:28
systematické postřelování branky Bořitova nese první plody pro Aligátors.
03:14
Branku družstva FbC ReActive Aligators E vstřelil Ondřej Frank, asistoval Lukáš Gregr (1:0).
01:45
Aligátoři tlačí, Bořitov brání
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Gál a Michal Bernát.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Orel Bořitov "B": brankář: Adam Doušek; hráči v poli: Dominik Janík, Tomáš Sedláček, Michal Holík, Lukáš Budiš, Martin Menoušek